Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Milošica said:

15.

 

Verovatno i da ga vodi Dule.

 

ae bre liče, bio je osmi sa nama, igrali mu reba beba i mladi boriša tu sezonu.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

nisi naveo najveci radonjin uspeh - marka simonovica. on pre radonje nije znao ama bas nista sa loptom, potpuno operisan. da bi sa 30 godina naucio da uzme i tapka, ide na ulaz jako i do samog kraja, covek od 30 godina. dobio je to sampouzdanje i volju da nauci

 

al je znao sa peharom :cool:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Pa znam da Ćoki ima uslove, on je to izmislio, ali me zanima da li ima još neki klub u Srbiji osim Mege da ima veliko broj top talenata u mlađim kategorijama? 

Pa nema, oni su preuzeli primat u mladjim kategorijama  od CZ i Partizana jos pre 4,5 godina. Ali talentovanih klinaca ima i u manjim sredinama. Na primer klub bi trebao da ima plan za Kostica koji je najtalentovaniji igrac u mladjim kategorijama CZ. On bi vec od sledece sezone trebao barem da igra u FMP-u ali da ne coskari kao Saranovic dve sezone u nizu, nego da se forsira, da razvijaju njegov talenat. Videli smo kako je Mega dala slobodu Topicu da razvija svoj talenat i eto ga na visokim projekcijama NBA Draft-a. Kakva je svrha FMP-a uopste, da li je to rezervna varijanata za Cokija ako ga oteraju iz kluba pa eto odrzava klub u ABA ligi sa tim polovnim strancima i domacim istrosenim igracima:rolleyes:

Link to comment

grobari se ne secaju radonjine minijature iz 2016, kada je gudura presedeo tri cetvrtine na klupi, da bi usao u cetvrtoj i sa 15 poena resio derbi. trenerski masterpis

:zaboravio ga na klupi prve tri cetvrtine:

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

 

ae bre liče, bio je osmi sa nama, igrali mu reba beba i mladi boriša tu sezonu.

Uvek bih te uzeo za Nešu Ilića, nikad za Dozeta :fantom:

Edited by Milošica
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

Uvek bih te uzeo za Nešu Ilića, nikad za Dozeta :fantom:

 

gayya je urban tako da vise vuce na bagzija

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

grobari se ne secaju radonjine minijature iz 2016, kada je gudura presedeo tri cetvrtine na klupi, da bi usao u cetvrtoj i sa 15 poena resio derbi. trenerski masterpis

:zaboravio ga na klupi prve tri cetvrtine:

Gde se izgubio taj Gudura koji je imao ogromna muda u CZ i mladjim FIBA takmicenjima kada je uzimao zlato:rolleyes:

Link to comment
Just now, Micko8 said:

Gde se izgubio taj Gudura koji je imao ogromna muda u CZ i mladjim FIBA takmicenjima kada je uzimao zlato:rolleyes:

 

treba da se vrati u zvezdu, smorio se u pecalbi

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

nisi naveo najveci radonjin uspeh - marka simonovica. on pre radonje nije znao ama bas nista sa loptom, potpuno operisan. da bi sa 30 godina naucio da uzme i tapka, ide na ulaz jako i do samog kraja, covek od 30 godina. dobio je to sampouzdanje i volju da nauci

 

al je znao sa peharom :cool:

Link to comment

@bradilko

 

brate šta bi bilo da vam država srbija /da sam zao reko bi napredna vlast ali neću/ prošle godine nije kupila EL licencu

 

Ii da je panters mora da se pošiba sa bekom gran kanarije u dobijenoj tekmi EK a ne sa bratinom sa mog avatara

 

pitanje zvuči kako zvuči ali sam mrtav ozbiljan

Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

@bradilko

 

brate šta bi bilo da vam država srbija /da sam zao reko bi napredna vlast ali neću/ prošle godine nije kupila EL licencu

 

Ii da je panters mora da se pošiba sa bekom gran kanarije u dobijenoj tekmi EK a ne sa bratinom sa mog avatara

 

pitanje zvuči kako zvuči ali sam mrtav ozbiljan

Pomešale su ti se godine. Prošle smo upali kao osvajač ABA

 

A pitanje za Coach Ra je lako. Partizan 95% ne bi ni igrao u EL sa njim na klupi, a ako bi u nekom suludom ratnom scenariju i igrao bio gde i PAO prosle sezone.

Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Pomešale su ti se godine. Prošle smo upali kao osvajač ABA

 

Dog What GIF by MOODMAN

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...