Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

16 hours ago, Mil@n said:

Šta je Nedović trebao da igra prošle godine da bi ispunio očekivanja? Za 20 minuta da daje 25 poena? 

Ako je već bio drugi igrač tima, a možda čak i prvi, šta još? Nekoliko pobeda je doneo sam, ali nije sve jednu doneo sam, kao da je smao on plaćen u timu a ostali su tu da popune broj, pa je zbog toga užasan?

 

Disclamier number ~ : jebe mi se za Nedovića, samo sam gledao utakmice. 

 

 

Kada je prestala da se igra rekreativna košarka i kad su krenuli da biju, učinak mu se sveo pripaljivanje trojki iz nekog nakrivljenog™ fejdaveja pa ako uđe dobro je, ako ne uđe jbg. A što se odbrane tiče, bolje i ne pominjati tu smijuriju, kako je recimo preuzimao Papapetrua, nije se potrudio ni faul ponekad da napravi.

No bitno je da je izbegao da mu se neko podvuče, to je junački odradio.

  • +1 5
Link to comment

Klub ga otpisao u najtežim trenucima

 

Profesionalni ugovor sa klubom Crvena zvezda raskinuo je, dobro se sjeća, 31. avgusta 2017. godine, u momentu kada je igrao odlično, a i u školi postizao dobre rezultate. Ivan ne želi da vjeruje da ga je klub otpisao onda kada su stvari krenule da se odvijaju nepovoljno po njega, ali ta stvar ostaje kao velika enigma.

- Ne bih da griješim dušu, ali na kraju je ispalo djelimično tako. Oni su radili analize, a sada ne mogu da znam jesu li rađene pogrešno. Nadam se da ljudi sa kojima sam razgovarao, bar zbog njihovih porodica i savjesti, nijesu bili svjesni problema koji imam. Ne želim da vjerujem da bi neko bio toliko hladan prema takvom problemu. Ispalo je da su imali svu dokumentaciju, a ugovor je raskinut. To će ostati tajna koju neću otkriti, a neću se ni truditi da saznam – bez imalo ozlojeđenosti ispričao je Ivan.

Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Pa valjda je mezimica klub kom su dovedeni igraci sa F4 evrolige u evrokup. 

U fkcz ne mogu da se setim tog vida pomoci. 

 

 

Njima Panter, nama Holins i opet muk u Areni :fantom:

 

Link to comment
23 minutes ago, MiddleClass said:

@harper

 

Pusti se moderacije :D

 

valjala bi nam jos dva pojacanja i nadam se da pazljivo biraju. 

 

jesi zadovoljan rosterom?

 

Jesam. Ove godine smo izabrani za prvu pratilju Partizanu u pohodu ka osvajanju Evrolige, Obradovicevim jubilarnim desetim, posle cega se uznosi na nebo i sta god da uradimo je super. Idealan scenario bi bio da ih drknemo u finalu Evrolige i pokvarimo im zurku ali not going to happen.:D

 

Koliko znam dva poslednja pojacanja ce se traziti u NBA posto nema vise kvalitetnih opcija na evropskom trzistu na dve pozicije koje su nam jos na trzistu. Ali to je danas, sutra ko zna.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Jesam. Ove godine smo izabrani za prvu pratilju Partizanu u pohodu ka osvajanju Evrolige, Obradovicevim jubilarnim desetim, posle cega se uznosi na nebo i sta god da uradimo je super. Idealan scenario bi bio da ih drknemo u finalu Evrolige i pokvarimo im zurku ali not going to happen.:D

 

Koliko znam dva poslednja pojacanja ce se traziti u NBA posto nema vise kvalitetnih opcija na evropskom trzistu na dve pozicije koje su nam jos na trzistu. Ali to je danas, sutra ko zna.

Koje dve pozicije? 

2 i 4? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...