Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

nisam znao da imamo team option, ako je mala cifra onda bih ga možda zadržao. Bolji mi je od elenikovog pulena i Jaga, ali oni imaju ugovore, a bekovska linija od njih trojice i Tea od stotinu ljeta je krš za Evroligu. Iskreno, ja i mislim da nam fali bek koji će da pravi razliku.

Edited by Heaviside
Link to comment

suvim zlatom bi platio da vidim kako je kevin punter igrao u lavriu, antvep đajenstima i rosi radom, pre nego što je došao aj kažemo u AEK, ne mora virtus ili olympiakos.

Link to comment

Smart je tanak na šutu za tri i generalno ima tanak napadački repertoar, ali je dobar u tranziciji i može da istrpi kontakt na ulazu, odbrana mu je bolja nego što je iko od nas očekivao, ume da pokupi skok, da spreči ulazni pas kad ostane dole na visokom igraču. Verovatno bi dogodine mogao da isporuči i više, ali ni Sfero trenutno nema pojma koliko bi to moglo da bude.

 

Pitanje da li je to dovoljno da ima smisla ostavljati ga zavisi od više stvari, a najviše od budžeta, odnosno toga da li možemo da se otvorimo za ime koje bi bilo veća garancija kvaliteta, Smart i meni trenutno više deluje kao Eurocup igrač kakve obično dovode Budućnost i Cedevita, ali ako nam se plan ponovo svodi na "ne biti poslednji u EL" bolje da zadržimo njega nego da dovodimo novog random lika. Nije promašaj, za razliku od nekih ranijih eksperimenata, po godinama bi najbolje sezone trebalo da su pred njim. 

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Eleniko said:

suvim zlatom bi platio da vidim kako je kevin punter igrao u lavriu, antvep đajenstima i rosi radom, pre nego što je došao aj kažemo u AEK, ne mora virtus ili olympiakos.

 

dobar je bio, skautiran je još dok je igrao fiba ligu šampiona

 

On 5. 5. 2019. at 19:59, levi said:

nije im loš ovaj Punter

 

Ćoki reaguj :sleep:

 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

suvim zlatom bi platio da vidim kako je kevin punter igrao u lavriu, antvep đajenstima i rosi radom, pre nego što je došao aj kažemo u AEK, ne mora virtus ili olympiakos.

 

pre dolaska u zvezdu je u olyju imao na 11 el tekmi (3 startovao) 39.2% za 2, 17.9% za 3. 70% sa slobodnjaka za 18:22mins po tekmi ( :

  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, levi said:

 

dobar je bio, skautiran je još dok je igrao fiba ligu šampiona

 

 

 

ako se ne varam sa aekom jeste igrao i mislim uzeo ligu šampiona, ali navedeni timovi su prethodili 3 godine tom događaju, konkretno je lavrio epizoda vrlo porediva sa smartovom u zvezdi, prvi dolazak u evropu, sličan uzrast 

Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

pre dolaska u zvezdu je u olyju imao na 11 el tekmi (3 startovao) 39.2% za 2, 17.9% za 3. 70% sa slobodnjaka za 18:22mins po tekmi ( :

 

đavolte ima bolja slobodna, sigurno

  • +1 2
Link to comment

Po meni ne deluje kao stetocina, uklopiv je u tim, 10-15 minuta njegovih na terenu nece uvuci ekipu u downward spiral

A ako krene da ga sere sut ili mu se otvori ofanzivno u nekoj tekmi, nek igra i vise

U sustini vise volim takve igrace, a ne likove kao Nedovic, Jago ili Sabaz koji ako ne zatrpavaju protivnicki kos guraju svoju ekipu u kanal. Nekad ni natrpavanje ne bude dovoljno

Smart ovo u zadnjih mesec dana sto igra... u dosta je boljoj formi nego Hanga, ja bih mu sad u EL dao vise minuta nego madjarskom repstativcu, a nek prevode Deda i Neda

Nek se kali i Ilic, kad ako ne sad :fantom:

  • Haha 2
Link to comment

 

12 minutes ago, Ratamahatta said:

Po meni ne deluje kao stetocina, uklopiv je u tim, 10-15 minuta njegovih na terenu nece uvuci ekipu u downward spiral

A ako krene da ga sere sut ili mu se otvori ofanzivno u nekoj tekmi, nek igra i vise

U sustini vise volim takve igrace, a ne likove kao Nedovic, Jago ili Sabaz koji ako ne zatrpavaju protivnicki kos guraju svoju ekipu u kanal. Nekad ni natrpavanje ne bude dovoljno

Smart ovo u zadnjih mesec dana sto igra... u dosta je boljoj formi nego Hanga, ja bih mu sad u EL dao vise minuta nego madjarskom repstativcu, a nek prevode Deda i Neda

Nek se kali i Ilic, kad ako ne sad :fantom:


Pa da, ali ko će da igra tih 30 minuta ako je Smart za 10? Hanga i Neda? Zaboravio sam da i Hanga ima ugovor za sledeću godinu. Ako bi ostavili Smarta imali bi mesta za još jednog pleja jer Top skoro sigurno ide i to je to od bekova. Baš mnogo slabo za Evroligu. Nama trebaju i plej i dvojka nosioci, a ne lik za 10 minuta. Ceo roster osim Bolmboja su nam ti igrači što kao ajde mogu da bude bekap i da se ne brukaju.

  • +1 2
Link to comment

nije zvezdin prvi problem ove sezone u tom domenu bila dvojka nego plej.

 

da smo imali krštenog pleja nedović bi igrao na svojoj poziciji i od njega se ne bi tražilo nešto što on nije.

 

dok je vildoza imao kontrolu u igri prošle sezone i on je izgledao mnogo bolje nego kad je morao da prevodi loptu preko pola i osmišljava napad

Link to comment

Dovescemo novih 8 igraca i ustedecemo na razlici u ugovorima ovih koje cemo otpustiti :fantom:

 

Just now, Eleniko said:

dok je vildoza imao kontrolu nad svojim pičkopaćeništvom prošle sezone i on je izgledao mnogo bolje nego kad je morao da traži novu devojkinju i osmišljava gde će raditi dogodine

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment

Veliko je pitanje i šta će Teo da odluči, cima li mu se još jednu sezonu ovoliko ili se zasitio, da li će Lazić na teren ili u upravu. Bez njih ima više prostora da Smart ostane, da ne ulazimo u još jedan uzastopni totalni remont. Svakako se nadam da nećemo opet počinjati sezonu sa po dva igrača na kecu i dvojci, jer smo ove mogli da vidimo šta se desi kad počnu da stižu umor i povrede.

Link to comment
59 minutes ago, Wilde said:

Veliko je pitanje i šta će Teo da odluči, cima li mu se još jednu sezonu ovoliko ili se zasitio, da li će Lazić na teren ili u upravu. Bez njih ima više prostora da Smart ostane, da ne ulazimo u još jedan uzastopni totalni remont. Svakako se nadam da nećemo opet počinjati sezonu sa po dva igrača na kecu i dvojci, jer smo ove mogli da vidimo šta se desi kad počnu da stižu umor i povrede.

 

Tim mora da se podmladi, da se dobije na fizici i atletici jer smo najbapskiji tim u EL. Iako se doktoru diže na veterane pa će to biti teško, ali zalizani Eleniko™ mora da lupi rukom o astal.

I ovo što je iskopao Smarta iz dubine g lige je pokazalo da ume da probere i da vidi malo dalje od ovih Miškovih kataloga, iz kojih se napajaju Čović, Dozet i Bagzi. A malo više kreativnosti je potrebno kad se pravi tim. 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Eleniko said:

pa i teo je deo problema, ali zašto baš ja to moram /ponovo/ da napišem

 

 

KRxcgvd5fLiWk.webp

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...