Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, sigurnost said:

Baš podeljeni osećaj u vezi Đavonte. Od potpisuj odmah na dve godine, do koji će nam q ovaj!

Nisam pametan.

 

već sam jednom prilikom napisao; većini igrača iz smartovog konteksta (živeo i igrao sve vreme u usa, većinu svoje mlade karijere u g-league) je neophodan period adaptacije i na život i na igru. billy baron je to prilično precizno opisao u podcastu kod miloša jovanovića, u vreme kada je igrao u zvezdi

 

pri čemu on dečko ima 24 godine, daleko je od formiranog igrača i nekog prajma, treba prosto vremena da uđe u štos.

dobro je što je tu sa burazerom, sigurno mu pomaže da se ne oseća baš otuđenim

 

uglavnom, ja bih ga bez razmišljanja potpisao, pod uslovom da je radan lik, tj da nije neki šalabajzer

  • +1 2
Link to comment

Nije loš Smart, ali mi ne uliva poverenje za Evroligu kada bude tvrdo i svaka odluka je bitna. Za šut, ok, 19% verovatno da nije procenat koji bi imao na nivou cele sezone, ali očigledno da je potpuno nestabilan u tom segmentu jer ima taj procenat na nemalom uzorku. Pošto ni sa loptom nije dovoljno dobar za taj nivo, onda to što nema neki šut postaje popriličan problem. Realno, za njega ne bilo mesta u bilo kom ozbiljnijem evroligašu i teško da će ga neko iz Evrolige uzeti ako ne ostane kod nas. Da je bar mlad kao Jago pa da se proba sa malo dužim ugovorom da se od njega napravi vrhunski igrač. Telesinu ima, odbrana dobra, završnica dobra, brz je, skače, trudi se, ali on i Nedović je preslabo ako se želi plejof.

 

edit: mislio sam da ima 30, ne 24, ali opet ga ne bih zadržavao. igrač za drugu ligu evropske košarke po meni, tipa evrokup ekipa iz nemačke, turske 

Edited by Heaviside
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Nije loš Smart, ali mi ne uliva poverenje za Evroligu kada bude tvrdo i svaka odluka je bitna. Za šut, ok, 19% verovatno da nije procenat koji bi imao na nivou cele sezone, ali očigledno da je potpuno nestabilan u tom segmentu jer ima taj procenat na nemalom uzorku. Pošto ni sa loptom nije dovoljno dobar za taj nivo, onda to što nema neki šut postaje popriličan problem. Realno, za njega ne bilo mesta u bilo kom ozbiljnijem evroligašu i teško da će ga neko iz Evrolige uzeti ako ne ostane kod nas. Da je bar mlad kao Jago pa da se proba sa malo dužim ugovorom da se od njega napravi vrhunski igrač. Telesinu ima, odbrana dobra, završnica dobra, brz je, skače, trudi se, ali on i Nedović je preslabo ako se želi plejof.

On je 3 meseca mlađi od Jaga.

Mada ni jedan, ni drugi nisu mladi igrači. 25 godina.

 

Link to comment
3 minutes ago, sigurnost said:

On je 3 meseca mlađi od Jaga.

Mada ni jedan, ni drugi nisu mladi igrači. 25 godina.

 

Lol, za smarta sam mislio da ima 30, za Jaga 21 :lolol:

Link to comment

Imali smo prosle godine jednog beksutera™ sto je na nivou EL sezone imao 20% za 3 i sedmocifrenu platu, samo kazem :fantom:

Link to comment
16 minutes ago, Heaviside said:

 

 

edit: mislio sam da ima 30, ne 24, ali opet ga ne bih zadržavao. igrač za drugu ligu evropske košarke po meni, tipa evrokup ekipa iz nemačke, turske 

 

mislim da je prerano za prosuditi tako nešto

Link to comment

ja pričam kakav je sada. ovo što on igra nije nivo ozbiljnog evroligaškog igrača. kao što rekoh, mislio sam da je stariji, ako hoće da potpiše za malu lovu na tri godine, onda ok, može da se proba, ali neki dobar jednogodišnji ugovor mu ne bih dao. uostalom, videćemo da li će neko da ga uzme ako ne ostane kod nas. 

Link to comment
23 minutes ago, Ratamahatta said:

Imali smo prosle godine jednog beksutera™ sto je na nivou EL sezone imao 20% za 3 i sedmocifrenu platu, samo kazem :fantom:

Nismo imali beka šutera sa 20% za 3 prošle sezone.

  • +1 1
Link to comment

Sad sam guglao, popravio se pred kraj sezone bio. U jednom momentu je imao 16/82. 

Bakute ubodu vise pogodaka na grckoj tomboli  

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Nije loš Smart, ali mi ne uliva poverenje za Evroligu kada bude tvrdo i svaka odluka je bitna. Za šut, ok, 19% verovatno da nije procenat koji bi imao na nivou cele sezone, ali očigledno da je potpuno nestabilan u tom segmentu jer ima taj procenat na nemalom uzorku. Pošto ni sa loptom nije dovoljno dobar za taj nivo, onda to što nema neki šut postaje popriličan problem. Realno, za njega ne bilo mesta u bilo kom ozbiljnijem evroligašu i teško da će ga neko iz Evrolige uzeti ako ne ostane kod nas. Da je bar mlad kao Jago pa da se proba sa malo dužim ugovorom da se od njega napravi vrhunski igrač. Telesinu ima, odbrana dobra, završnica dobra, brz je, skače, trudi se, ali on i Nedović je preslabo ako se želi plejof.

 

edit: mislio sam da ima 30, ne 24, ali opet ga ne bih zadržavao. igrač za drugu ligu evropske košarke po meni, tipa evrokup ekipa iz nemačke, turske 

 

 

Možda Nedovića da pomenemo i na kulinarstvu, eventualno bioskopima....?

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, Eleniko said:

 

 

Možda Nedovića da pomenemo i na kulinarstvu, eventualno bioskopima....?

Ne lupaj, u kontekstu priče o Smartu je to što Nedović ima ugovor za sledeću godinu vrlo relevantna stvar jer igraju na istoj poziciji. Nedović-Smart bi verovatno bila najlošije pokrivena pozicija dva u ligi.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

ja pričam kakav je sada. ovo što on igra nije nivo ozbiljnog evroligaškog igrača. kao što rekoh, mislio sam da je stariji, ako hoće da potpiše za malu lovu na tri godine, onda ok, može da se proba, ali neki dobar jednogodišnji ugovor mu ne bih dao. uostalom, videćemo da li će neko da ga uzme ako ne ostane kod nas. 

 

On već ima +1 club option, dakle mi se pitamo da li ostaje. Ali ne verujem. U glavi Nebojše Čovića crnac mora da "pravi razliku" jer ako ne pravi razliku što ga plaćamo koji kurac

Link to comment

Javonte je tacno jedan od onih likova koji iz Mornara predju u Promiteas, pa onda u Panatinaikos i popizdimo kako nam je promaklo a bas bi nam dobro doso jedan taki 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...