Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Bio je i on kadetski prvak Evrope dve godine pre Veljka, ali za razliku od Veljka nije bio videći igrač. Igrali su stariji Gajić i Dule Đorđević pre njega. 

Link to comment

Veljko Tomović je prestao dosta rano sa košarkom zbog raznih povreda, i ušao u modni biznis, prvo samo sa mašnama (VT mašne), a onda se i proširio...

 

Burazer mu je dugo vodio Slodes u I srpskoj ligi, pa sam se baš iznenadio kad sam ga video kod Sfera u štabu. Ne znam da li je imao ozbiljniji samostalni posao, mada i Neša je preko Žarkova i Zemuna stigao do FMP-a.

  • +1 2
Link to comment

Ja sam pod svoje kadetske dane igrao i protiv Tomovića u Radničkom i Teodosića u FMPu. Ni jedan ni drugi me nisu tada nešto impresionirali, nisam baš kapirao što se puno pominju kao veliki talenti. Pišem samo da bih ukazao na to koliko neke stvari ne vidiš kad si mlad i glupneiskusan.

 

Luka Bogdanović je bio prvi igrač tog Radničkog, a Aleksandrov je bio zmaj za sve.

  • +1 2
Link to comment

Stariji Toma neugodan, Luka par godina mlađi već tad izgledao kao ubica. Što se dokazalo kroz karijere.

Link to comment
On 14. 3. 2024. at 23:29, Eleniko said:

 

 

koga da uzmemo da nam prevodi loptu preko pola

 

 


422282505_877533460834659_10904506114578

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Sa 11 igrača u Zagrebu, bezveze je da se nijedan junior nije mogao registrovati. U prvih 5 minuta bez odbrane.

Link to comment

Smartara počeo da ubada iza linije 6,75. Ako se do kraja sezone ispostavi da nije takav kamenjar kako je delovalo u prvih mesec dana ne bih imao ništa protiv da ostane. Korektan defanzivac, skok, fizikalac...

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Smartara počeo da ubada iza linije 6,75. Ako se do kraja sezone ispostavi da nije takav kamenjar kako je delovalo u prvih mesec dana ne bih imao ništa protiv da ostane. Korektan defanzivac, skok, fizikalac...

 

u g-league za tri sezone i 23 utakmice po sezoni, ima 33.8% na 7.4 pokusaja za 3 po tekmi

jeste to haj-nehaj takmicenje ali je i broj sezona i volumen pokusaja respektabilan, tako da ovih 19.4% iz el ne izgleda realno

 

u aba je na 35.7%, na 6 potegnutih po tekmi. mozda je i to previse zbog loseg kvaliteta protivnika ali mi se cini realnije od 19ipo iz el

  • +1 1
Link to comment

Baš podeljeni osećaj u vezi Đavonte. Od potpisuj odmah na dve godine, do koji će nam q ovaj!

Nisam pametan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...