Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

16 hours ago, Nikodije said:

Ova zalizana grčka pudlica verovatno neće biti tako jak mamac.


 

svero.png

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
7 hours ago, Milošica said:

Teo, Jago, Maodo Lo

Lojd, Nedović

Gidra, Dobrić

Kalina, Deda

Bolomboj, Kaboklo, Plavšić

A gde Baba?

Link to comment

Cekaj bre, sta na kraju znaci "impresivna fraktura kurac palac" nista nisam razumeo, koju kost je slomio Jago? 

Link to comment
15 minutes ago, kralj said:

Pa tu kurac palac.

 

E fala ti onoliko :D nemam pojma, danas po raznim vestima pominju i ovo i ono, ja sam prvo mislio hrskavica, ono, klasican lom nosa, par nedelja i maska Zoroa, posle vidim pominje se i kraj sezone...

 

@Heaviside tebi fala neironicno :D 

Link to comment
18 minutes ago, Lord Stef said:

 

E fala ti onoliko :D nemam pojma, danas po raznim vestima pominju i ovo i ono, ja sam prvo mislio hrskavica, ono, klasican lom nosa, par nedelja i maska Zoroa, posle vidim pominje se i kraj sezone...

 

@Heaviside tebi fala neironicno :D 

 

Praštaj, zicer 😉

 

Inače kod Leskovčana gost naš pomoćnik Andrea Pirlo. Probao sam dvadesetak minuta... majko mila koji smarač. Sa Mutom bismo otišli na F4.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Sverin pomoćnik kosijaner.

 

ma znam o kome pričate nego me zanima ko je i šta je, zar njega nije doveo još drakula

Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Sverin pomoćnik kosijaner.

 

 

Njegov rođeni brat Veljko je bio kod Mileta u podkastu. Pominjao ga je i Miličić sad isto kod Mileta kao kapitena i najboljeg igrača kadetskog evropskog prvenstva. Dobri su igrali obojica kao klinci mada ih je gurao dosta ćale. Van terena arogantni smarači, ovaj mlađi koji je bio kod Mileta je i dalje, starijeg nisam slušao.

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...