Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

...i ovo za Topića je baš velika šteta. Gledanje njega u EL dalo bi smisao ovoj propaloj sezoni

  • +1 1
Link to comment

Da nije matori Top odlučio da tankuje polusezonu i sačuva sina za draft (ne rizikuje)?

Link to comment

Top je povredio ligamente i prvo su mislili da je potrebna operacija sto bi automatski znacilo dugacku pauzu. Medjutim posle dodatnih pregleda ustanovili su da mozda moze da prodje bez operavije i sada se radi rehabilitacija dok se ne oseti potpuno zdravim. Ako se vrati vrati a ne da ga pritiskaju da se vrati nespreman i sjebe sve.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Jel dobio Kolson nesportsku u duelu sa Jagom?

Ma jeste, ali tek nakon Sferovog celendza

 

Kao da je neka uteha, izgubili smo ga verovatno do kraja sezone....

Link to comment

Sta je u pitanju kod povrede sa Yagom?

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
16 minutes ago, Moća said:

Top je povredio ligamente i prvo su mislili da je potrebna operacija sto bi automatski znacilo dugacku pauzu. Medjutim posle dodatnih pregleda ustanovili su da mozda moze da prodje bez operavije i sada se radi rehabilitacija dok se ne oseti potpuno zdravim. Ako se vrati vrati a ne da ga pritiskaju da se vrati nespreman i sjebe sve.

 

Ma naravno, neka zaleči po cenu da ne zaigra minut.

 

Prošlo je dva i po meseca, Mislim da će brzo na teren. Ako ne bude zaigrao čuvajući se za NBA, znači da ima garanciju tima koji mu po svemu odgovara.

Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

Ako ne bude zaigrao čuvajući se za NBA, znači da ima garanciju tima koji mu po svemu odgovara.

 

ja sam cuo da ima neka usmena uverenja; i bas mislim suprotno, da ce zaigrati u plej ofu ako je to tacno, naravno, pod uslovom da je sve u milimetar okej.

Link to comment

I ja mislim da će zaigrati, ali ako ne zaigra i preventivno čeka draft, 100% ima garanciju.

 

Edit: Samo usmena uverenja i može da ima.

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Ne zna se. Kao što se nikad ništa ne zna kada su povrede naših igrača u pitanju.

Kada ga pitaju o povređenim igračima  Svero™ kaže "medicinska služba mi kaže da nisu spremni i da ne znaju kada će biti" i to je to

 

Verujem da nikada niko u istoriji sporta nije imao gori medicinski tim.

Link to comment

Teo, Jago, Maodo Lo

Lojd, Nedović

Gidra, Dobrić

Kalina, Deda

Bolomboj, Kaboklo, Plavšić

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...