Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Heaviside said:

Jedine promene koju su moguće je da se taj trio fantastiko još više umeša u selekciju nego što je to bio slučaj kod Duška i Radonje. Šanse da Sfero završi sledeću sezonu na klupi su minimalne. 

 

Koje crno završavanje sezone, oteraće ga posle 5.kola i na njega svaliti krivicu zbog loše selekcije.

Još ovaj mučeni Smart kojeg je Sfero iskopao iz tmina i dubina g lige ispade bolje pojačanje od svega što je trio letos doveo.

  • -1 1
Link to comment

jednoga dana kad vas ne bude mrzelo

da mi nacrtate kako i zašto je radonjić bolji trener od sferopulosa

samo bez lokalizama, čisto košarkaški

gledao sam radonjića svih zvezdinih EL godina, svačega sam se nagledao

i dosta mi ga je za tri života.

sem kad pije dojč i šeta lagota po njegoševoj

tad smo na ljubim ruke komšija

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 2
Link to comment
7 minutes ago, Eleniko said:

 

putuj igumane

ne brigaj moju brigu

vi to sigurno niste

srećno u berlinu

 

Harperovi stihovi su Jesenjin za ovu bijedu. Klub je pukao na svim nivoima, pa tako i po kvalitetu forumske poezije.

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

 

sem kad pije dojč i šeta lagota po njegoševoj

tad smo na ljubim ruke komšija

 

Ja ga sreo jednom kod Hrama za vreme korone, zaobišao me u luku od 16 metara. Poštovao je mere zaštite kao što poštuje osnovne košarkaške postulate. Pametnom dosta.

  • Haha 3
Link to comment

jebem mu miša, pakao

 

to je za do kraja sezone najmanje

 

koga da uzmemo da nam prevodi loptu preko pola

 

i daje 20 koševa

 

protiv grobosa

  • Tužno 1
Link to comment
16 minutes ago, Eleniko said:

jednoga dana kad vas ne bude mrzelo

da mi nacrtate kako i zašto je radonjić bolji trener od sferopulosa

samo bez lokalizama, čisto košarkaški

gledao sam radonjića svih zvezdinih EL godina, svačega sam se nagledao

i dosta mi ga je za tri života.

sem kad pije dojč i šeta lagota po njegoševoj

tad smo na ljubim ruke komšija

Nema sta da si crta jer to ne bi vredelo nista. Covek uzme sve, igra dobro EL i vrati navijacelima veru u klub i tebi treba neko nesto da objasnjava. Sa tobom, Zvezdini navijaci ne razumeju kosarku i tu se nece nista promeniti. Zasto? Pa svako ko ne osvoji EL ce biti los 😅🤣😅🤣 clda li je bolji trener od Sveropulosa?? 🤣😅🤣 pa ne znam to, ali za Zvezdu jeste.

 

Umesto da ustanes kad pomislis o njemu, tebi treba neko da objasnjava zasto je DR za Zvezdu bolji trener od Sveropulosa..😅 a tacno nas trebaju prebaciti u FIBA ligu sampiona..da se ovaj krem navijaca vrati na fudbal. 🫡

  • -1 1
Link to comment

Sveropulos... jel to neko samoinicijativno i jednostrano jednačenje suglasnika po zvučnosti?

Edited by Nikodije
  • Haha 3
Link to comment
34 minutes ago, Nikodije said:

 

Koje crno završavanje sezone, oteraće ga posle 5.kola i na njega svaliti krivicu zbog loše selekcije.

Još ovaj mučeni Smart kojeg je Sfero iskopao iz tmina i dubina g lige ispade bolje pojačanje od svega što je trio letos doveo.

Ma de je bolji od Tea, Bolomboja, Gidre… 

za Sfera se slažem da će mu se mešati u selekciji i oterati ako loše počnemo sezonu

Link to comment
51 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

 

 

 


brt šta bi bilo da te stvarno ne boli

ne smem ni da zamislim

 

 

 

ako ponovi to sebi dovoljan broj puta, postaće istina

 

kao i gomila drugih besmislica koje piše

  • Tužno 1
Link to comment

Stvarno šta je sa Topićem, po mom sjećanju trebao je odavno da se priključi timu?

Link to comment
1 hour ago, red star forever said:

Stvarno šta je sa Topićem, po mom sjećanju trebao je odavno da se priključi timu?

 

Ne zna se. Kao što se nikad ništa ne zna kada su povrede naših igrača u pitanju.

Kada ga pitaju o povređenim igračima  Svero™ kaže "medicinska služba mi kaže da nisu spremni i da ne znaju kada će biti" i to je to

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...