Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ništa ne zameram igračima, bore se koliko mogu. 16. mesto je realnost i to je ok.

Pitanje je da li će na leto opet Čović, Dozet i Bagzi da sastavljaju tim ili će doći do nekih promena u tom smislu. Strepnja mi je dublja od nade.

  • +1 2
Link to comment

Ako dovedu Kalinu, nek rade šta hoće. Odgledao sam drugo poluvreme protiv kkp, čovek je na svakoj lopti, sve krpi i čita.

Link to comment

Ne znam zašto bi Kalina opet dolazio, al videćemo. Možda mu ponude neke bolesne pare pa zato.

Mada generalno ovo je kurčina od kluba na svim nivoima. Žao mi je što su moji a ne od nekog mog neprijatelja

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, kralj said:

Ako dovedu Kalinu, nek rade šta hoće. Odgledao sam drugo poluvreme protiv kkp, čovek je na svakoj lopti, sve krpi i čita.

 

srećom nisi gledao prvo, ludi aleksa je dao mislim 19 od toga većinu preko njega. decu mu je pravio.

Link to comment

Ako se prošli put vratio u onaj krater od tima, može vala i sad. Nemam racionalnu nadu, uzdam se da je momak malo na svoju ruku.

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

Ne znam zašto bi Kalina opet dolazio, al videćemo. Možda mu ponude neke bolesne pare pa zato.

Mada generalno ovo je kurčina od kluba na svim nivoima. Žao mi je što su moji a ne od nekog mog neprijatelja

 

 

sreća da su susjedi /bitno/ bolji. mi barem poznajemo sami sebe i znamo na čemu se, oni se i sada lože. bukvalno za posmatranje.

 

na trenutak sam večeras pomislio da mi ih je žao kada sam video kako su izdušili na kraju, zapravo me boli qrac. 

 

 

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Ako se prošli put vratio u onaj krater od tima, može vala i sad. Nemam racionalnu nadu, uzdam se da je momak malo na svoju ruku.

 

Prošli put je tu bio Radonja, on je sam to naveo kao ključni razlog povratka. Ova zalizana grčka pudlica verovatno neće biti tako jak mamac.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Ako se prošli put vratio u onaj krater od tima, može vala i sad. Nemam racionalnu nadu, uzdam se da je momak malo na svoju ruku.

 

od robije se beži što dalje koliko te noge nose, naročito ako ne igraš za panterove pare.

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

od robije se beži što dalje koliko te noge nose, naročito ako ne igraš za panterove pare.

 

Igrači kkp su dosegli neki nadnaravni zen nivo s obzirom da niko od njih još nije nabo rumenog psihopatu

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Igrači kkp su dosegli neki nadnaravni zen nivo s obzirom da niko od njih još nije nabo rumenog psihopatu

 

ko zna šta ćemo jednog dana čitati o ovom timu i sezoni kkp, napisao bi živ nisam da me kao što sam već rekao ne boli q

 

 

Link to comment
28 minutes ago, Nikodije said:

Ništa ne zameram igračima, bore se koliko mogu. 16. mesto je realnost i to je ok.

Pitanje je da li će na leto opet Čović, Dozet i Bagzi da sastavljaju tim ili će doći do nekih promena u tom smislu. Strepnja mi je dublja od nade.

Jedine promene koju su moguće je da se taj trio fantastiko još više umeša u selekciju nego što je to bio slučaj kod Duška i Radonje. Šanse da Sfero završi sledeću sezonu na klupi su minimalne. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

Ima li vesti šta nam je Sjagom?

Potres mozga, odvezli ga u bolnicu valjda. 

:cry:

 

„Jago je trenutno u bolnici, po svemu sudeći ima lakši potres mozga, ali smo naravno odlučili da obavimo detaljne preglede“.

Sfero na kzn

Edited by Valkyrie
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

brt šta bi bilo da te stvarno ne boli

ne smem ni da zamislim

 

putuj igumane

ne brigaj moju brigu

vi to sigurno niste

srećno u berlinu

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...