Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

13 minutes ago, Ratamahatta said:

Sta je ovo bokte, ja na poluvremenu vec sahranio Makabi i platio popu i orkestru kad ono :blink:

Trebalo je rabinu.

 

Katastrofa raspad, ali sa ovakvim rosterom pravo su čudo bile prve dve četvrtine 

  • +1 4
Link to comment

Hanga ne moze ni da probije ni da se izbori za sut protiv duplo veceg coveka

Plaketa, sat i jebiga druze 

Link to comment
14 minutes ago, Ratamahatta said:

Sta je ovo bokte, ja na poluvremenu vec sahranio Makabi i platio popu i orkestru kad ono :blink:

 

Eleniko zvao i intervenisao kod Neše Ilića.

  • Haha 6
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Hanga na kecu u ovoj fazi karijere - čist horor.

 

Uvek je to bilo pipavo, ok je kao sekundardni.

 

Al otkud ti sad to da napišeš kad smo u 3 minuta sa njim na pleju dali koliko za prethodnih 15.

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, kralj said:

 

Uvek je to bilo pipavo, ok je kao sekundardni.

 

Al otkud ti sad to da napišeš kad smo u 3 minuta sa njim na pleju dali koliko za prethodnih 15.

 

 

Čekao da sublimiram, dali smo neke trice i prišli, ali ne ide nikako, dosta se zapetljava zabija, davi. Mislim Adam mi je jedan od dražih igrača, ima kvalitet, ali dal' je trenutno u padu forme, kao i Rokas ili ne ide jednostavno na kecu vidjećemo. Da budem iskren i meni je bio više nego prihvatljiva opcija da zakrpi na 1. 

Link to comment

Hanga veze nema. Uvek isto, kao neki prodor, onda step back trica u stilu Boska Buhe.

 

Jeziv tim, jeziv trener i prcednik.  Retko antipatican tim.

Link to comment

One portrete Gilespija kad se čudi nad vlastitom glupošću, štampao bih na majicu i nosio po svadbama.

  • Haha 6
Link to comment
13 minutes ago, *edited by mod said:

Eleniko zvao i intervenisao kod Neše Ilića.

 

naravno, prvo vi uradite nešto lepo za nas.

 

prošle godine nam ni hvala niste rekli što smo vas gurnuli u top8

Link to comment
10 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Čekao da sublimiram, dali smo neke trice i prišli, ali ne ide nikako, dosta se zapetljava zabija, davi. Mislim Adam mi je jedan od dražih igrača, ima kvalitet, ali dal' je trenutno u padu forme, kao i Rokas ili ne ide jednostavno na kecu vidjećemo. Da budem iskren i meni je bio više nego prihvatljiva opcija da zakrpi na 1. 

Ma naravno, visok dribling ima, spor je. Nema tu sreće, van nekih specijala sa visokom petorkom.

 

Samo da je Jago dobro, ne podnosim ga kao igrača, ali povređen Jago je protivprirodan blud.

Link to comment
2 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Gilespiju su od 5 faulova, bar 3 svirali bezveze.


ona nesportska je golo govno

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, kralj said:

A bio je solidan bodiček. Na granici je.

Kakvih možes orsvirati na obje strane na desetine.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...