Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Eleniko said:

ako lazarević i lazić odigraju odbranu kako umeju

 

ništa od rekorda

Lazić ga šalje kod fizijatra u prvoj četvrtini i on se ne vraća u igru. Ulazi u istoriju kao Nenad Sakić jer je zauvek osakatio pravog Ronalda.

  • Haha 2
Link to comment

Ali novinarke SK koje priloge počinju "...u ptestonici mode..."

Jbte 

Link to comment
48 minutes ago, Valkyrie said:

Lazić ga šalje kod fizijatra u prvoj četvrtini i on se ne vraća u igru. Ulazi u istoriju kao Nenad Sakić jer je zauvek osakatio pravog Ronalda.

dok se laza opasulji mj će utrpti 16 poena i postaviti rekord

:basket:

Link to comment
20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

dok se laza opasulji mj će utrpti 16 poena i postaviti rekord

:basket:

Vrlo moguće, win-win, bar da okončamo ovogodišnji el nastup u velikom stilu.

:mbm:

Link to comment

Ja bi volo da Nolova domovina osvoji kad vec mi nismo nizakurac 

Mnogo dobar tim, samo je Kemba sore thumb tamo, umesto njega da su doveli nesto sto doprinosi... tip-top. 

Njima cak i da se jedan od tria James, Lloyd, ili onaj crnja centar s dredovima sto mu uvek zaboravim ime povrede, ne bi mnogo patila ekipa. Mnogo su polivalentni™, kad kontas da si dobro, sarane te niotkuda tipovi kao Motejunas ili Uatara ili Hol s 3 alley oopa i 5 ofenzivnih™ skokova u jednoj cetvrtini 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, uini said:

"Kada igram na poziciji četiri, postoje određene situacije na parketu kada je neophodno da uzmem šut. Koliko god pogađao ili ne pogađao, to su situacije u kojima morate da uzmete šut, iz kornera, iz protoka lopte. U tom trenutku mogu da šutnem ili da je bacim u aut, tako da je bolje da šutnem, možda i uđe. Vežbam na treningu. Sve polazi odatle, pokušavam da uzimam više šuteva, da bi se to prenelo na utakmice. Od toga neće zavisti moja igra i učinak na parketu, mnogo je stvari koje bolje radim i koje su potrebnije ekipi. Trudiću se da njih nastavim da radim na visokom nivou, a ovo je neka sporedna stvar koja može da se desi, a i ne mora".

 

:ohmy: luka m.

S obzirom kako je otvorio utakmicu, ova izjava deluje kao čist trol s Lukine strane :basket:

 

 

Rokas upravo izveo ono za šta ga je @Mindaugas Žukauskas prozivao, i to iskamčio na zemljaku 

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment

Bas sam hteo da kazem da cemo izdrzati taman dok Hanga ne sidje na keca, ali eto nas i pre toga u jendeku

Osovina Hanga - Tobi na 1 i 5 + pretnja spolja u vidu Lazarevica i Smarta, zacinjeno kosarkaskim IQ-om Nemandze :ziga: 

Kakva skvadra, Teo i Topara da se lade u komori dok ne bude bitno, a Tobi i Gilespi nek se tuku dole, da sacuvamo Bolom Boya isto od ozljeda

Edited by Ratamahatta
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...