Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

"Kada igram na poziciji četiri, postoje određene situacije na parketu kada je neophodno da uzmem šut. Koliko god pogađao ili ne pogađao, to su situacije u kojima morate da uzmete šut, iz kornera, iz protoka lopte. U tom trenutku mogu da šutnem ili da je bacim u aut, tako da je bolje da šutnem, možda i uđe. Vežbam na treningu. Sve polazi odatle, pokušavam da uzimam više šuteva, da bi se to prenelo na utakmice. Od toga neće zavisti moja igra i učinak na parketu, mnogo je stvari koje bolje radim i koje su potrebnije ekipi. Trudiću se da njih nastavim da radim na visokom nivou, a ovo je neka sporedna stvar koja može da se desi, a i ne mora".

 

:ohmy: luka m.

 

 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
8 hours ago, Shaq said:

neka ga tamo i sledece sezone, ne moraju nista ni da placaju, samo nek preuzmu ugovor..:fantom:

 

svejedno su nam ga uterali, Granka je tu bila jedina koja neće da igra EL

Link to comment

– on the latest episode of A Quarter with Kyle Hines to learn more about the similarities and differences between the two clubs. Crvena Zvezda fan Dusan Jovanovic

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, uini said:

– on the latest episode of A Quarter with Kyle Hines to learn more about the similarities and differences between the two clubs. Crvena Zvezda fan Dusan Jovanovic

 

 

 

el si to ti?

Link to comment
41 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

el si to ti?

 

:ohmy: dule veteran, stravinsky lik, ne bih mogao to biti ja. partizanovca ne znam ali je isto super

  • +1 1
Link to comment

za ga znam, isto super lik

taman da gledam paralelno sa džejmsovim postavljanjem rekorda

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, uini said:

svaka mu cast.

 

 

pa i nama

 

ako lazarević i lazić odigraju odbranu kako umeju

 

ništa od rekorda

 

:covid19:

Link to comment
10 minutes ago, uini said:

svaka mu cast.

 

Svaka mu čast što će igrom slučaja i na krilima promene sistema takmičenja, ni kriv ni dužan prestići 1 Spanulisa. 

 

 

 

 

 

Link to comment
20 minutes ago, kralj said:

 

Svaka mu čast što će igrom slučaja i na krilima promene sistema takmičenja, ni kriv ni dužan prestići 1 Spanulisa. 

 

pa dobro, nije on kriv za promenu a svejedno je vrhunski skorer

 

mnogi vrhunski skoreri iz proslosti sada ne izgledaju narocito impresivno, posto se broj poseda povecao.

 

uglavnom, ne verujem da ce evropska kosark zaboraviti spanulisa zato sto vise nece imati najvise poena ( :

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...