Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

29 minutes ago, levi said:

 

mogu i ovi novokomponovani, Partizan, Dubai

 

u stvari tako će morati svi koji hoće da igraju EL ubuduće

 

dubai je u ovom trenutku neka teorija a partizan u ovom trenutku ne može, makar ne ono što je shaq ponudio kao opciju

Link to comment

evans, teo, topic

meggi, djuricic, lazic

rokas, saranovic

kalina, sedikerskis

bolomboj, mitrovic, plavsic

 

daleko jeftiniji tim od ovogodisnjeg, koji ima glavu i rep, i koji bi sigurno bio u top8 el..:fantom:

Link to comment

^ nisam gledao ili nisam svestan da sam gledao par igraca (meggi, djuricic, plavsic) ali imajuci u vidu daje ovaj meggi startni bek suter, pretpostavljam da ili parira nedovicevom ucinku od 13-14pts za 20ak mins, feat izuzetan 1na1 prodor i skoro 40% za tri, ili je neki defanzivac opasne klase ili pojma nemam, dovoljno dobar u oba smera kosarke

 

kapiram da su i djuricic i plavsic neki omladinci, slicno kao topic i saranovic

sta znam, po meni takva ekipa ima sanse da udje u top 8 i tamo uradi nesto, samo ukoliko 3-4 godine igra zajedno a da za to vreme pronalazis adekvatne zamene za igrace koji idu u penziju (teokratija / lazic) ili za igrace koji su nosioci ali 'e mozda u tom periodu promeniti klub.

 

drugim recima, vrlo sam skeptican oko tvrdnje da bi ovakva ekipa konkurisala za plejof a kamo da bude sigurno tamo, posto sigurno sada znaci da moras biti u prvih 6.

Link to comment

Ja ću najvetovatnije ove nedelje biti na jednoj večeri gde će se naći i Nebojša, pa ću videti mogu li nešto izvući za Topa.

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Ja ću najvetovatnije ove nedelje biti na jednoj večeri gde će se naći i Nebojša, pa ću videti mogu li nešto izvući za Topa.

pljuni mu u supu

  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Pljuni mu pod prozor

Nema potrebe, u ok smo odnosima Č i ja, forumski kompleksaši nam nisu ciljna grupa.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

epsko tankovanje u fiskulturnoj sali u monaku, pripreme za finale ABA uveliko u toku

 

Na gostovanje u Monako, Crvena zvezda putuje bez Miloša Teodosića, odranije odsutnog Nikole Topića, ali i bez Treja Tompkinsa, Dejana Davidovca i Dalibora Ilića.

Link to comment

aj bez teoa i topa povredjeni su, aj bez treja istekao mu ugovor, aj bez dede jos se trezni, al sto bez ilica?:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...