Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Odgledao sam par dana posle kupa reprizu finala, do te utakmice sam mislio da nemamo šanse protiv grobara u 3 dobijene, ali sad sam se skroz predomislio. I dalje verujem da su favoriti, ali očajno nas napadaju. 

 

Tako da je prioritet da do finala Baba vrati formu, Teo bude fit i Top da se raskomoti u rotaciji. 

  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Midgeta said:

Ova hala Mornara kao velika sala za fizicko u mojoj osnovnoj skoli, ocaj 

 

Preteruješ, ko da BC Monaco igra u boljoj :laugh:

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Midgeta said:

Ova hala Mornara kao velika sala za fizicko u mojoj osnovnoj skoli, ocaj 

 

Hala je odlicna.I dok nije izgradjena Mornar je igrao u sali osnovne skole u Baru.Naravno prave dimenzije terena plus tribine.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
28 minutes ago, Eleniko said:

 

Preteruješ, ko da BC Monaco igra u boljoj :laugh:

 

To jeste :laugh:

mada ta sala u mojoj u oš je bila stv velika, mislim jos je, ali nesto me podsetilo na to, nemojte da se ljutite :D

 

Link to comment

smart je solidan suter, iako je, sto kazu ameri, streaky; bice on okej. nadam se da cemo ga potpisati na jos koju sezonu

Link to comment
3 hours ago, uini said:

smart je solidan suter, iako je, sto kazu ameri, streaky; bice on okej. nadam se da cemo ga potpisati na jos koju sezonu

pa ako cemo igrati ec, onda da..

ako ocemo da budemo neko moodu u el, 

treba naci i ko bi pokupio ugovor nedovica a i jaga na pozajmicu, a ni hangu ne bi zadrzavao, al jbg svi koji lose igraju uvek imaju onu +1 opciju, koja ide igracima u korist...:fantom:

Link to comment
6 hours ago, Shaq said:

pa ako cemo igrati ec, onda da..

ako ocemo da budemo neko moodu u el, 

treba naci i ko bi pokupio ugovor nedovica a i jaga na pozajmicu, a ni hangu ne bi zadrzavao, al jbg svi koji lose igraju uvek imaju onu +1 opciju, koja ide igracima u korist...:fantom:

 

to sto si opisao moze ako si real, barca, efes, fener, eventualno makabi i oly

 

takodje, retko igraci iz usa (a i generalno, kada su mladi a nemaju neku ozbiljnu kilometrazu takmicarskih tekmi, kao sto smart nema), promene po prvi put u karijeri (zivotu) i zivotni kontekst i principe igre (i pravila) a sobale prvu sezonu.

 

primera je jako puno, tako da, treba biti strpljiviji ako vec nisi deo one odabrane grupice na pocetku posta.

 

cak i igraci koji su stekli kilometrazu, ne odigraju bas odmah na nekom plafon-nivou; ja sam na onom forumu pokusavao da pojasnim dok je igrao u zvezdi, da lessort moze biti super, mada nisam zamisljao da moze biti bas ovoliko super.

punter je pokazivao sta moze i u zvezdi i ranije ali na mahove, onda je u partizanu sklopio svoj skill-set.

 

ne mora smart da dostigne te visine ali imho, ima skoro sve alate da bude ozbiljan evroligaski igrac. pa kada vec dovedes takvog, ulozi malo strpljenja & truda da mu pomognes da pomogne klubu.

 

sto bi rek'o djeri megvajer,

eb82b04c-080f-4194-a81c-4bfa8374b900_tex

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, uini said:

 

to sto si opisao moze ako si real, barca, efes, fener, eventualno makabi i oly

 

mogu i ovi novokomponovani, Partizan, Dubai

 

u stvari tako će morati svi koji hoće da igraju EL ubuduće

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...