Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ideja je bila da budemo prvaci Evrope. Masinski inzenjering gospodina doktora nebojshe covica nije uspeo. 

 

Sad prete, ako necete dr, onda dobijate pacijenta gurovica.

 

Nas je Laza bolji od Lebrona. 🤡

Link to comment

Pogledajte podkast ABA talks ep3 gde svi svršavaju na "Lazića pitbula" Paspalj, Edin,Aca P. I Dragić sr.

Pričaju oni svašta još, pa i one kumsarine vlažne snove o dovođenju igrača...

Link to comment
5 hours ago, uini said:

 

ideja je bila da napier bude prvi plej, teokratija drugi a da yago bude 3rd stringer; zatim je ideja bila da yago bude starter, pa topic, pa opet yago, jer, topic out.

 

nakon opisanog niza^ seksi avantura, u kojima je svejedno tim imao dobru distribuciju iskljucivo sa teodosicem, sta sada raditi kada i on pauzira? sta drugo nego da ti hanga bude plej, iako je projektovan za neku potpuno drugaciju ulogu.

 

Pa evo, Smart ima jedno dvestahiljada puta bolji ballhandling od njega, pustite dete da se malo igra. Za razliku od Hange ne samo što će mu teže uzeti loptu, već ponekad može jako i do samog kraja™. A što se plejmejkinga tiče, imaćemo isto broj asistencija kao i od Hange, dakle 0.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Teokratija na stranu, ne možemo mi da dobijemo utakmicu ako je Nemanja i Jago završe sa max 10 poena. Rokas slab, mislim da je dao tipa dva koša sinoć. Smart nam najefikasniji igrač, a i on čim promaši dva vezana napada ode u kanal pa mu treba 10 minuta na klupi da povrati samopouzdanje. 

 

Mislim da smo sjebali skroz statistiku, i onu u kojoj smo bili među najboljim timovima u EL.

  • +1 4
Link to comment

ložite se bzvz, mi teško dobijamo bajern poslednjih sezona, uvek bude neko čupanje i ceđenje suve drenovine

 

prosto nam ne odgovaraju, ni kad ih je vodio lažljivi latin ni sada sa lasom pogotovo

 

to što smo mi jadni i nikakvi to je samo trešnjica na torti

 

ali slatko je kada komšija zacvili što nismo dobili sinoć, da ti bude drago što smo trula dinja

Link to comment

Juniori i dana poraženi, veliki hendikep je neifranje malog Čačanina Radovića koji se povrijedio protiv Milana. Kod naših Kostić za klasu iznad ostatka ekipe, centri baš loši, Lučić je bio ok.

Link to comment

Andrej Kostić baš dominantan kod juniora, šteta što ostatak ekipe nije ni blizu tog nivoa. Interesantno djeluje Bjelica, možda da je malo odlučniji.

  • +1 2
Link to comment

Andrej na KRK kako gleda u Tea -  :love8:

Sigurno mu je i ta šansa koju mu je Sfero ukazao dala krila dodatno. Ozbiljan igrač raste.

  • +1 2
Link to comment
56 minutes ago, warp said:

kamo sreće da čuvari vatre sa naše strane dozvole bilo kakav eksperiment osim dosadne crveno-belo (plave) komb...

Ja bih da je ovaj naš:

image-399194-crop700x700.jpg

 

Ima boje, ima zvezda, ima sve.

 

I lepša je ova crvena, malo zagasitija.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...