Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

27 minutes ago, Nikodije said:

koliko uopste imamo repstativaca? ovako na pamet jago, nedara, davidovac, simonovic, gidra, tobi

 

Topic? Posle ovog otkaza nije nemoguce da ode

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Ničeg tu nije bilo, makar u ovom slučaju, što ne viđamo non-stop na košarkaškim terenima.

99% igrača njegovih kvaliteta bi u ovoj situaciji dao koš ili koš i slobodno bacanje.

Ovo je surova demonstracija nedostatka muda i karaktera.

 

Druže, ne znam o čemu pričaš, uleteo mu tačno u putanju. Zaustavi snimak u trenutku šuta i videćeš da su noge Ledeja na istoj putanji Nedovića.

 

Ovaj, verovatno istraumiran sa milion svojih povreda je verovatno bio u fazonu da izbegne kontakt, što i jeste pametno rešenje situcije, koga zabole penis za jedan zicer. Takođe, videćeš da se uopšte nije odrazio kako zna i ume, a znamo koliko je skočan, već je samo proklizao, možda mu je i propalo koleno što ume da se desi u dvokoraku, za šta opet treba malo iskustva sa terena. Ali verujem da ga je ovaj poremetio i da nije mogao da skoči direktno u njega.

 

Izgleda da ljudi ovde košarku nisu videli osim na televiziji i ne daj bože malo trenirali. Nedović u punoj brzini, ovaj, kao govnar kakav jeste, stiže ga i podvlači se dovoljno da izgleda nevino ali da napravi potencijalno opasno sranje. 

 

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
2 hours ago, sigurnost said:

Ovako na keca.

Nemanja doneo pobede protiv Partizana, Žalgirsa, Makabija, Baskonije.

Fenomenalan u ukradenoj pobedi protiv Barselone.

 

Nadrealno je šta se piše. Drugi najbolji igrač tima u EL, 13 poena za samo 20 minuta u proseku, 50% za 2, 3 asistencije, više poena u proseku od Vildoze koji je igrao 5min više u proseku, malo zaribao sa 3 ali nije ni 28% tragedija, plus gomila mečeva gde je rešio pobednika praktično sam. 

 

Stvarno nemam neki poseban afinitet prema Nedoviću, ali preteruje se samo tako. Tj standardno. Pomislio bi čovek da se piše o tipa Lazareviću. 

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

ali nije ni 28% tragedija


Kako 28% nije tragedija? To je katastrofa i za defanzivne specijaliste, a ne za skorera kao sto je Nedovic.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, J.R. Cash said:


Kako 28% nije tragedija? To je katastrofa i za defanzivne specijaliste, a ne za skorera kao sto je Nedovic.

 

Naravno da nije za pohvaliti se i da je to loš procenat.

 

Ali ne šutiraju ni drugi ne znam koliko bolje. Vildoza 35 i sl.

Link to comment

Nedović je obično jedan od ili glavni igrač i nikada ništa nije osvojio. Tu sva priča o lnjemu počinje i završava se. Ima poenterskog talenta i atletike, doneće neke pobede u regularnoj sezoni i neće biti dovoljno dobar da reši mečeve od čijeg ishoda zavisi i ishod sezone i izgubiće ih. Tako je bilo i ove sezone. Da, bio je naš drugi ili treći najbolji igrač. Drugi najbolji igrač ekipe koja dva glavna cilja nije ispunila. Luzer niske košarke inteligencije. Da košta 300 hiljada sve bi bilo u redu, ovako nije.

Edited by Heaviside
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

300 hiljada možda košta pomoćni trener, cene igrača nisu normalne. Skroz prosečni igrači ubijaju milione, Nedović tu nije neki izuzetak. Mada mi generalno preplaćujemo tu domaću osovinu. Ajde Nedović koji će imati ulogu, ali mi velike pare bacamo na likove koji neće videti teren. To je neobjašnjivo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...