Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Ratamahatta said:


Daj link, o cemu je rec? Nisam ispratio 

 

  • Hvala 2
Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

Ma uopšte ga ne mrzite :lol:

 

 

Nađi moj post kada je došao kod vas. Rekao sam da Žoc jedan od mojih omiljenih sportskih likova uopšte, nevezano za sport, zanimanje i boje koje bilo ko nosi.

 

Prvo se degradirao kada je došao u ovaj brlog ovde, a drugo, stvarno je imao par baš jadnih momenata pogotovu na KZŠ kada je ispoljio ružne osobine, manjak poštovanja protivnika, tuđih igrača i slično.

 

Osim naravno ako mislite da je sve što je ikada rekao i uradio za primer, onda ok™.

 

Edit: Ovo što Laki priča, ja mu ič ne zameram, igralo se EP u našoj zemlji, čovek se do poslednjeg trenutka nadao da će govna da zaborave na ego i sujetu i međusobne razmirice ali šabani su istrajali u tome do kraja. Ogromna većina bi uradila kao on a jako mala manjijna bi na početku oterala 3 igrača od petz najboljih kući jer su izašli u disko, lako je kenjati posle. Zameram mu samo što nije rekao imena, taj i taj, tad i tad, to i to... Iz ove perspektive, jasno je da je pogrešio i precenio pojedince i da jeste trebao da bananira nekoga kao Kari Radmanovića, ali ima pravo da pogreši, ne zameram mu ništa.

 

 

Edited by Mil@n
  • Hvala 1
Link to comment
16 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Sve što treba o Želimiru znati, saznali smo 2005. godine na KZŠ nakon katastrofe ne EP.

 

Najjadnija jadno bedna KZŠ koja je ikada održana u istoriji sporta. Trensfer neprijatnosti level beskonačno.

 

najbolja kzsh u istoriji kzshova ali to smo apsolvirali da se ne slazemo

 

meni je to bio vrj potez, plus je imao smelu opkladu za buducnost; kako radman, darkelja, jaric i ostali nece nista osvojiti a on ce jos puno toga. tako i bejase.

 

mozda je jaric osvojio nesto u italiji doduse

  • +1 2
Link to comment

Ko je trenirao tu reprezentaciju, ko je određivao ko će da igra, ko je bio odgovoran?

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

Ko je trenirao tu reprezentaciju, ko je određivao ko će da igra, ko je bio odgovoran?

 

jesi li gledao konferenciju ili je samo pejstujes po potrebi

 

btw, 'de si laki, drago mi je da mozemo da se dopisujemo, makar u nerazumevanju :heart:

  • Haha 1
Link to comment
37 minutes ago, copkillah said:

 

ne mrziš ga, to si dokazao, posebno ovim postom :thumbup:

 

Razumijem ja da ne dobacuješ, sve ok. :thumbup:

  • +1 1
Link to comment

odlicna konferencija opet, pogledao prvih 20mins, vamos zheljko.

Edited by uini
Link to comment
39 minutes ago, uini said:

 

najbolja kzsh u istoriji kzshova ali to smo apsolvirali da se ne slazemo

 

meni je to bio vrj potez, plus je imao smelu opkladu za buducnost; kako radman, darkelja, jaric i ostali nece nista osvojiti a on ce jos puno toga. tako i bejase.

 

mozda je jaric osvojio nesto u italiji doduse

Osnovno je da ta reprezentacija nije imala kvalitet za cilj koji joj je postavljen- zlatnu medalju.

Željko Obradović je poslednji put iz pozicije underdoga osvojio zlato 1998. na SP u Grčkoj.

Između imao 2 kraha na Olimpijadama.

Hoće centrala jednom da pogreši, ali tri puta ...

Na klupskom nivou poslednji put bio pobednik kao underdog 1994. sa Huventudom.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Trebo je Jeretin ici na to prvenstvo umesto Rakoca, bila bi bolja atmosfera a verovatno i rezultat 

Nikad necu zaboraviti jezivu tisinu u mnjenju™ tih dana, ajde ta konfa i raspad nego radost kad je Spanija tukla susjede u 1/4, indijski slon ustao je s grudi ovog naroda 

Skoro sam sredjivao tavan i naletim na izduvani zuti Sinalco basket iz te ere. Setio se da vise ne jebemo Adrianu Limu i bezosecajno ga ubacio u dzak s ostalim djubretom

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Sve što treba o Želimiru znati, saznali smo 2005. godine na KZŠ nakon katastrofe ne EP.

 

Najjadnija jadno bedna KZŠ koja je ikada održana u istoriji sporta. Trensfer neprijatnosti level beskonačno.

Ako je nekom to jedino i sve što treba da se zna o Želimiru pa onda o tom nekom nema potrebe ništa da se zna. U sportskom a vala i u svakom drugom smislu. Srećom pa su takvi u velikoj manjini na planeti.

 

A što se tiče sudija, da li u EL kada igraju Alba-Bajern, Oli-Pao ili Real-Barsa sude sudije iz tih liga? Stvarno ne znam. Ukoliko ne sude, onda je predlog skroz legitiman.

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:

Trebo je Jeretin ici na to prvenstvo umesto Rakoca, bila bi bolja atmosfera a verovatno i rezultat 

Nikad necu zaboraviti jezivu tisinu u narodu tih dana, ajde ta konfa i raspad nego radost kad je Spanija tukla susjede u 1/4, tog momenta je indijski slon ustao s grudi ovog naroda 

Pre par godina sam sredjivao tavan i naletim na izduvani zuti Sinalco basket iz te ere. Setio se da vise ne jebemo Adrianu Limu i bezosecajno ga ubacio u dzak s ostalim djubretom

Ta utakmica Španija -Hrvatska je jedna od najvećih sudijskih krađa u istoriji reprezentativne košarke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...