Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Eleniko said:

 

zar je željko i to radio

 

nisam ispratio

 

jeste, bio je i suspendovan i onda je kmečao zbog toga, imaš na forumu, na moderaciji

Link to comment
27 minutes ago, copkillah said:

 

jeste, bio je i suspendovan i onda je kmečao zbog toga, imaš na forumu, na moderaciji

 

Zar Željko ne kmeči samo na KZŠ, kad izgubi. Znaš ono - kme, kme.

 

Sad Doctor Who GIF

Link to comment

Ne vidim mjesta poredjenju Duleta i Robije jer je malo slicnosti

 

Budzet

 

Trofeji

 

Sirenje mrznje

  • +1 1
  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 4
Link to comment
1 hour ago, smooth.Op said:

Normalno da treba da zadovoljava standarde najvećeg, a ne onoga koji ima dva tima u jednoj ligi. 

 

ja bih ovo sto si napisao bez trunke ironije takodje rekao, da se nije dogodila ona "sudije nisu bile dorasle" izjava nakon finala kupa.

 

za razliku od vecine zvezdasa, ne da ga ne mrzim, vec ga obozavam & mislim da je euro goat ali tada je izgubio kredibilitet na temu sudjenja, prosto zato sto u svemu treba imati meru, cak i kada si najveci.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

ja bih ovo sto si napisao bez trunke ironije takodje rekao, da se nije dogodila ona "sudije nisu bile dorasle" izjava nakon finala kupa.

 

za razliku od vecine zvezdasa, ne da ga ne mrzim, vec ga obozavam & mislim da je euro goat ali tada je izgubio kredibilitet na temu sudjenja, prosto zato sto u svemu treba imati meru, cak i kada si najveci.

 

posebno u tom slucaju

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

posebno u tom slucaju

 

ja sam u fazonu kao nba sudije; ako si superstar po minulom radu, evo ti popust, necu svaki milimetar da merim. al ovo je bilo metaripo u autu.

Link to comment
16 minutes ago, uini said:

 

ja bih ovo sto si napisao bez trunke ironije takodje rekao, da se nije dogodila ona "sudije nisu bile dorasle" izjava nakon finala kupa.

 

za razliku od vecine zvezdasa, ne da ga ne mrzim, vec ga obozavam & mislim da je euro goat ali tada je izgubio kredibilitet na temu sudjenja, prosto zato sto u svemu treba imati meru, cak i kada si najveci.

Ja ga na primjer ne mrzim, jednostavno mislim da je patetični žvaljavac, kad se pobjeđuje šala, šega, kad se gubi  svi krivi, samo on nije. Što je najsmiješnije postade on tupoglavim ljudima primjer bunta protiv one žvaljave userotine koja ga je i dovela. :lolol:

  • +1 7
Link to comment

Kakav NBA vas spopao, Blizanci samo gledaju da delegiraju zatvorene sudije, jebe im se sa kog su kontinenta i na koliko nogu hodaju.  

Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

pa ok, neka oba tima napišu iz kojih zemalja neće sudije i problem je rešen.

 

recimo do 5 zemalja po timu, valjda je dosta.

 

Evo može samo dve Slovenija i Hrvatska:cool:

Link to comment

Iz Partizana su svesni da će za titulu u ABA biti neophodno dobiti bar jednu utakmicu na strani, a u prethodnim godinama smo videli da je to maltene misaona imenica za oba rivala. Otuda i ova vrsta pritiska kako bi se pokušalo uticati na te sudije koje budu sudile prvu tekmu u seriji. Nešto što je viđeno i u mnogo uređenijim i bitnijim ligama od ABA, a ni Čoviću takav koncept naravno nije nepoznat. Meni je, recimo, takva vrsta pritiska podložnija kažnjavanju nego kenjanje sudijama posle već završene tekme, jer ovo može da utiče na ishod događaja, a ono bilo pa prošlo. Mislim da su i iz Partizana svesni da neće ništa biti od tog veta, predloga, ili šta već, ali bitnije je da se pokrene priča i da se priča o tome, jer to sve na kraju dođe do sudija koji će suditi taj derbi. Meni bi sve utakmice u seriji sudio onaj lik što se bacio između Ledeja i Lazića.

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
33 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Ja ga na primjer ne mrzim, jednostavno mislim da je patetični žvaljavac, kad se pobjeđuje šala, šega, kad se gubi  svi krivi, samo on nije. Što je najsmiješnije postade on tupoglavim ljudima primjer bunta protiv one žvaljave userotine koja ga je i dovela. :lolol:

 

ne mrziš ga, to si dokazao, posebno ovim postom :thumbup:

 

Link to comment

Sve što treba o Želimiru znati, saznali smo 2005. godine na KZŠ nakon katastrofe ne EP.

 

Najjadnija jadno bedna KZŠ koja je ikada održana u istoriji sporta. Trensfer neprijatnosti level beskonačno.

  • +1 4
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Sve što treba o Želimiru znati, saznali smo 2005. godine na KZŠ nakon katastrofe ne EP.

 

Najjadnija jadno bedna KZŠ koja je ikada održana u istoriji sporta. Trensfer neprijatnosti level beskonačno.


Daj link, o cemu je rec? Nisam ispratio 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...