Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Majko moja, sta prica covek. Nismo placali Kalinu pa otisao jbg, ali ga sad hocemo nazad, jedva ceka da ga opet ne placamo. I divna poruka svim drugim potencijalnim pojacanjima - mi ne placamo 🤣

 

Hoce Nikolu Jovica 🤣 Lik se pogubio. Dobro da nije rekao da hoce Jokica 😂 Stefan Pefi Jović da mu obezbedi kontinuitet? Šta to znači, da se ne povređuje? Da mu Stefan obezbedi da se neće povređivati? 🤣

 

Prvi čovek crveno-belih govorio je da bi voleli da sem Nikole Kalinića u timu vidi i Stefana Jovića kao i njegov prezimenjak Nikola koji igra u NBA ligi za ekipu Majamija.

"Nismo ga prodali, otišao je za džabe, imao je 1+1 i kasnili smo mu četiri ili pet plata, čovek je čekao, bilo je obećanje, nismo završili, otišao je u Barselonu. Radi se na tome, koliko može naravno, poštujući da je on igrač Barselone, mi nismo oteli. Ima još tu igrača naših koje bismo voleli da vidimo, to što radimo, radimo u dogovoru sa Sferopulosom. Stefan Jović je isto u razmišljanju, ali ako može da obezbedi kontinuitet".

"Nas interesuje i Nikola Jović, ja mu želim svaki uspeh u NBA ligi, ali ako ne bude tamo igrao, voleo bih da ga vidim ovde. Petrušev što je otišao u Olimpijakos, to nije naš propust, nije stvar bila u parama, mi bi dali isto toliko, ali sticajem okolnosti je napravljeno tako kako je napravljeno. Petrušev je proigrao kod Duška Ivanovića, on je sjajan trener, sklope se stvari koje ne funkcionišu. Nije hteo Hauarda, Monekea, a zalomilo se da radi sa njima. Giedraitisa je hteo, on je odličan".

Link to comment
1 hour ago, Wilde said:

Za sada bez ijedne promašene trojke i bez izgubljene lopte. Respektabilno.

 

Bolji od pola rostera.

Link to comment

bitno da se partizani smejali i da je post zavrsio tamo..

kao sto vidimo, istina pre ili kasnije izadje na videlo..

-i koliki su budzeti zvezde i partizana

-i da zvezda nikad nije imala kontinuitet tj garantovan budzet

-i da su kalina i ra cakali potvrdu usmenih dogovora da ce se isplacivati redovno, al se osvojilo nesto sto se nije trebalo osvojiti

-pa da su pare dobijene tek kad je tim razjeban itd itd 

 

 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 2
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Defunctus said:

Kapiram da Covke ide sa medijskom propagandom zarad licence, nikad ovako rano se nije islo sa ovim pricama.

nema od licence nista, a price su iz prostog razloga sto voli senzacionalizam i da nervira ove prekuputa, sto mu ocigledno i ide od ruke.. da ne govorim da 4k partizana u lajvu gleda 3 sata lika kojeg ocima ne moze da smisli.. skolski primer, stokholmskog sindroma..:fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Hele said:

Stefan Pefi Jović da mu obezbedi kontinuitet? Šta to znači


Kontinuitet prestarelih bivsih osvajaca nacionalnih penzija, po pravilu povredjenih ili neupotrebljivih, a koji vise ne mogu da se naplate u inozemstvu

Ja kad svake godine krajem zime/pocetkom prolece iz zajebancije napisem ko stize dogodine, pola se ispostavi tacno. Bukvalno postoji koncept, samo je pitanje da li su pomenuti igraci iz posta potrebniji nekom bogatijem od nas i to je to.

Evo i Ponitku sam pominjao u onom postu, znaci i on je bio u prici. Lako se pogodi

1) Neko ko je urnisao Partizan ranije (Holland, bice i Yabusele u razmatranju kad ga prodje prajm, a siguran sam da se raspituju za zdravlje Pierrea i Sestine iz Fenera)
2) Neko ko je igrao za Partizan ranije i stavljanje prsta u oko dok se najverniji nisu uskopistili (Kinsi, Raduljica)
3) Neko mator ili u declineu iz uspesnijih ekipa (KC Rivers, Hanga, Sofo, Perperoglou, Marcus Williams, Teo)
4) Neko povredjen iz uspesnih ekipa (Thompkins, Derick Brown)
5) Neko ko je bio dobar dok je Covic pratio kosarku i dok je bila EL s 24 kluba (Rochestie, Feldeine, Gist, Colom)
6) Neki zvezdas koji je u mladosti umeo ali Zvezda tad nije bila ni za kurac, pa sad mator vise nume (kita se vise ne dize, ajde da pricamo o postenju™) - too many to name
7) Neko kome treba Zvezda u EL kao izlog/odskocna daska iz Mege, ili kusur menadzerska usluga ili restart karijere (Ennis, Dangubic, Vasa, Topic, Bobi)
8) NBA skart (Quincy, Javonte, Lorenzo, Mekel, Wolters, O'Bryant, Jenkins, Napier, Vildoza)
9) Zakrpa i doselekcija (Gillespie, Omic, Nnoko, Punter, Dion Thompson)
10) Shot in the dark (Lessort, Terry, Ryan Thompson, Zirbes, Billy, Faye, Adams)
11) Domaci i regionalni dotadasnji non-EL igraci (Blazic, Nastic, Jovanovic, Jankovic, Radicevic, Ivanovic, Kalenic, Strawberry-Dickson)
12) Insistiranje na tome da pola pijevca razume Mars na Drinu
13) Neko ko se dobro pokazao na nekom od saaaajmova kraljice igara™ - repstativnim natjecanjima i kvalifikacijama za iste (Yago, Stefan Jovic, bio sam siguran da cemo uzeti Avramovica, pomenutog Ponitku i onog Grka sto je gle cuda isto sad u Taukeramici kod Drakule a ima zajebano prezime za zapamtiti, taj nas je napunio u nekoj sali za fizicko u kvalifikacijama drugpozivaca i tad je igrao za neki Makedonikos. Spisu, Menion i Fontekija su antisrpski elementi i kao takvi ne razumeju mars na drinu te nisu i nikada nece biti u razmatranju iako ispunjavaju vecinu kriterijuma. Slicno vazi i za Letonce koji mahom idu u Partizan, tako da onaj plej sto isto ispunjava kriterijume slucaja a za kog sam isto zaboravio kako se zove nece kod nas)
14) Povratnici (Mitrovic, Si Monovic)
15) FMP i mladje kategorije (Lazic, Radanov, Nenadic, Borisa, kevin panter, Guduric, Dobric, Deda, Rile, Cvele, Tejic, Reba Beba, Reath, Ojo)


Neka me neko ispravi, sigurno se ne secam necega - ali jedini wtf otkud ovaj kod nas sada potpisi su bili Campazzo, Kalenic 2 i Lloyd - dakle potpisi koji naglasavaju visoke ambicije kluba. Najcudniji potpis mi je bio Lloyd, koji je uzeo ACB ligu i valjda bio MVP finala ili tako nesto u Valensiji i kapiram da je mogao da bira gde ce i odabere iz nekog razloga da dodje kod nas. Facu je dosao kod nas zbog onih ugovornih peripetija ili sta je vec bilo pickumater™

Ove sezone su to u manjoj meri Bolom Boj i Gidra. Nisu za penziju, nisu povredjeni, nisu otpad, imaju mesta u prvoj petorci ili rotaciji vecine EL ekipa i dosli su iz jacih timova. + nisu bili glavni igraci tih timova a i Zvezda danas ima vecu reputaciju nego kad je unju doso Lojd ikada do sada.

Vilijams je onomad dosao kod nas krajem avgusta jer nismo znali da je narkoman a mnogi drugi verovatno jesu

Spisak Koncept postoji™, i kaze: drugi jebu sta hoce, mi jebemo* sta mozemo i sta je ostalo 
 

Spoiler

*boskoobradovicevskim dijalektom


Apsolutno nas ne treba kriviti sto prelazni rok volemo bar onoliko kao i samo natjecanje. Tomic je najbolji skauting odradio od sviju i napravio bolju ekipu i od prethodne sezone a i od naredne 2. 

Edited by Ratamahatta
  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...