Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

34 minutes ago, Ratamahatta said:

Drugi nam je najbolji igrac, nas najbolji igrac je Bolom Boy

 

Uz svo poštovanje™ BolomBoy-a, on je zamenjiv, Teo nije, jedan je Teo pre svega u razigravanju cele ekipe i 10ak sigurnih asistencija po meču. 


Zato se nisam mogao čudu načuditi svim stručnjacima što sa topika što IRL koji su bili u fazonu "mator je, ne može ništa". Ne može takav igrač da ne igra ništa, dokle god može da hoda.

  • +1 5
Link to comment

Ima sigurnih 10 asistencija kad Gidru, Dedu i Nedovica sere sut, sto je dovelo do tabele kakva jeste, sto je i sustina price. On je po meni drugi najbolji igrac u timu ne jer je bomba, nego jer je tim go kurac. Sto se iz svacijeg posta u post samo potvrdjuje :D

Napisao je neko pre par dana, Teo u Prolom banju do (polu)finala ABA, trebace, ostatak EL sezone mozemo da tankujemo i da Nedovic ubacuje 20 poena i nabudzi statistiku da ga pozeli Dubai, umesto da se povredi jos igraca za kurcije zdravlje. ABA mogu da autopilotiraju Dalibor Ilic, Smart, Gilespi, Deda da podmaze lezajeve i ovaj decak od pre neki dan 

 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:

Ima sigurnih 10 asistencija kad Gidru, Dedu i Nedovica sere sut, sto je dovelo do tabele kakva jeste

Napisao je neko pre par dana, Teo u Prolom banju do finala ABA, trebace, ostatak EL sezone mozemo da tankujemo umesto da se povredi jos igraca za kurcije zdravlje, a ABA mogu da autopilotiraju Dalibor Ilic i ovaj decak od pre neki dan 

 

 

Sigurnih u EL ima 6 (peti asistent evrolige, sranje jel da?), i 10 poena, malo li je. 

 

Svakako, on je jedan od igrača koji samim prisustvom uliva samopouzdanje svima, tera ih da budu bolji, ima pobednički mentalitet jer je celu karijeru igrao u vrhunskim ekipama i deo toga sigurno prenosi i na ostale. Koji je doprinos BolomBoya u tom smislu? :rolleyes:

 

Sve to mnogo znači za ovakav tim. 

  • +1 5
Link to comment
40 minutes ago, Ratamahatta said:


Drugi nam je najbolji igrac, nas najbolji igrac je Bolom Boy

Da li je ovo boldovano do Zvezde ili do Teoa? Da li to onda znaci da svaki plej bolji od Jagoa i Sabaza razbija? 

Pomaze, slazem se, ali se slazem i da bismo bili u top 16 EL i da nam je umesto njega recimo Stefan Jovic

Trojica od otprilike petorice njegovih vrsnjaka u EL ukupno su uzela EL proletos, dvojica od te trojice su pokidala u najvaznijim momentima sezone. 

Je l' to znaci da je Rasko Katic bolji od Rejesa jer pomaze Slogi iz Batocine a Rejes ne pomaze nikome? 

Bila bi fora da i Teo glasa za nepomenika pa da vidim kako se okreces za 180 i tu :D

Teo je ispunio svoj deo, ima uticaj i nije mahac peskirom.

 

A ima uticaj zato sto je fizicki spreman i zato sto je glavom prisutan.

 

Svaka cast za obe stvari u njegovim godinama.

 

Naravno da koliko je tim jaci, toliko Teova uloga opada, ali on je na nivou da bi svuda mogao da ima jednu lepu i relativno znacajnu ulogu. Osim ako trener nije lud, ovakav Teo bi i u najjacim EL timovima mogao da ima jednu finu ulogu i bio bi daleko od mahaca peskira.

 

I nama da je Sabaz imao karijeru zivota, Teova uloga bi bila manja, ali on i dalje ima kvalitet i fizicki i psihicki je spreman da ima znacajnu ulogu koja je daleko od mahaca peskirom.

 

I to je poenta, covek radi na sebi i ispunio je ono sto je rekao, da ce doci da pomogne, a ne da smeta i zauzima mesto nekom ili da tapse sa klupe. I da, Teo razbija kada udje i ima ogroman uticaj na ekipu, da imamo jaci tim i da je njegova minutaza manja, opet bi razbijao u tom periodu u kom je na terenu.

 

Obecao - ispunio. Nije dosao sa 32.godine nego sa 36, ali je dosao fizicki i psihicki spreman, to je rizik koji je preuzeo, ali je vredno radio da bude u dobroj formi i na taj nacin je i ispunio obecanje.

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment

Mislim da treba prvo krenuti od sebe, ko bi od nas došao da igra negde iz ljubavi za 200.000 umesto da uzme 700, 800.000 negde drugde (karikiram cifre...) :rolleyes:

 

Mogu da pomognem: niko. 

 

Treba biti zahvalan što je uopšte došao u bilo šta što ima veze sa Srbijom, i moliti se da ostane barem još jednu sezonu da uživamo u jednom od najvećih talenata ovde ne poslednjih decenija već ikada. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Sigurnih u EL ima 6 (peti asistent evrolige, sranje jel da?), i 10 poena, malo li je. 

 

Svakako, on je jedan od igrača koji samim prisustvom uliva samopouzdanje svima, tera ih da budu bolji, ima pobednički mentalitet jer je celu karijeru igrao u vrhunskim ekipama i deo toga sigurno prenosi i na ostale. Koji je doprinos BolomBoya u tom smislu? :rolleyes:

 

Sve to mnogo znači za ovakav tim. 


Pa recimo to sto je celu karijeru proveo u marginalnim klubovima poput CSKA i Olimpijakosa i svega je 2x igrao finale EL, jedno dobio, drugo izgubio pre 9 meseci. Mora da su u tim klubovima maloumni i kratkovidi kad su ga 5 godina trpeli i drzali u pevcu. Ne znam kako su im promakli Luka Mitrovic, Gilespi, Majk Tobi i Marko Simonovic 

Veci je nego sto ce Zvezda ikad biti :D

Al' ajd', nije mnogo ni bitno, gubimo vreme i niko nece nauciti nista novo 

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

Mislim da treba prvo krenuti od sebe, ko bi od nas došao da igra negde iz ljubavi za 200.000 umesto da uzme 700, 800.000 negde drugde (karikiram cifre...) :rolleyes:

 

Mogu da pomognem: niko. 

 

Treba biti zahvalan što je uopšte došao u bilo šta što ima veze sa Srbijom, i moliti se da ostane barem još jednu sezonu da uživamo u jednom od najvećih talenata ovde ne poslednjih decenija već ikada. 


E, to je vec negde sto i ja mislim :D

Nego me nervira ovo prethodnih dana, nit manjeg kurca nit vece dreke. EL smo izduvali, ABA tek ceka

 

Link to comment

Teodosić je daleko bolji no što sam mislio da će biti, gledajući ga zadnjih par godina po EL. Ono što najviše upada u oči je koliko se trudi u odbrani, to je popriličan šok za mene, koliko ga je boleo kurac u prethodnim ekipama da se cima, toliko se sada trudi.

Očito da želi da dokaže i sebi i kritičarima (tu ubrajam i sebe) da su jeli govna i da ja još uvek može značajno da doprinosi.

Druga bitna stvar je da je smanjio žute minute gde silujući ukanali tim, naročito u završnici, te ako uspe da taj deo stabilnosti održi u glavi i u završnici oba preostala takmičenja gde imamo šansi za titulu, biće sjajno.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Ratamahatta said:


Pa recimo to sto je celu karijeru proveo u marginalnim klubovima poput CSKA i Olimpijakosa i svega je 2x igrao finale EL, jedno dobio, drugo izgubio pre 9 meseci. Mora da su u tim klubovima maloumni i kratkovidi kad su ga 5 godina trpeli i drzali u pevcu. 

 

Naravno da nisu maloumni, daleko bilo da mislim bilo šta loše o čoveku, to nam je jedan od najboljih potpisa u poslednjih 10 godina. 

 

Teo je lik koji ume da se dernja i da napuši, a naša ekipa ima dosta soft materijala kome to može dobro da dođe da ih povremeno trgne i naduva onom stvari kad zatreba. U tom smislu kontam da Joel gleda svoja posla, odrađuje ugovor i sl, mada ne znam, nije da treniram sa njima, za Tea znamo kakav je po tom pitanju. Poenta je da sa Teom na terenu sigurno ceo tim ima više samopouzdanja kada znaš da ti napad kreira top 3 plej Evrope zadnjih 15ish godina.

  • +1 2
Link to comment

Razlozi zasto mislim da nam je on najbolji igrac su sledeci:

1) To je jedini nas igrac koji je konstantno odlican i koristan u oba smera od pocetka sezone
2) Igra povredjen i bori se kao da se ovde rodio, uopste nije tezgaros
3) Ceka ga bolji ugovor i povratak u top EL tim posle Zvezde

Treci najbolji igrac po meni je Gidra, cetvrti Topic. Ostalima ne verujem da kosarkaska buducnost donosi nesto lepse i bolje od onoga sto imaju sada 

Zbog Bolom Boja i Teoa mi je zao sto je dve trecine rostera go kurac, pun igraca u opadanju ili evroligaskih mediokriteta. Osecam se isto kao kad je Lorenco bio kod nas. 

Edited by Ratamahatta
  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, Ratamahatta said:


1) To je jedini nas igrac koji je konstantno odlican i koristan u oba smera od pocetka sezone
 

 

netačno, prvi derbi je odigro ko goli kurac, ispromašivao silna slobodna bacanja u clutch timeu zbog kojih smo uostalom izgubili

 

dopustio da ga reto aleksa izbaci iz takta

Link to comment
2 minutes ago, Ratamahatta said:

Zar nije Teo sjebo taj derbi hero ball promasajima i ocajnom 4/4? Tu tekmu je odigrao kao Panter sad u kupu 

 

mislio sam da sam to napisao gore, s time da sam se fokusirao na promašaje sa linije bacanja u poslednja 2 minuta /po sećanju, 3 od 4/

 

ja sam ga izvređao ovde, posle mi bilo žao

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...