Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Znači može se pevati i o svom klubu, ne mora samo o protivničkom? Ja sam mislio da kada gospoda s druge strane brda povedu Kurva gasi se da je to obavezan deo spektakla. Osupnut sam.


još si mlad. vremenom ćeš sazreti i naučiti. vreme je na tvojoj strani :)

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Eleniko said:

i da ode, vratiće se top kod nas

 

on je zaluđeni cigan a u godinama koje slede moći ćemo da mečujemo bilo koju dobru ponudu. boleće njega dupe za bolonje, kazanje i atine.

 

na vreme je osetio puštenu grobarsku krvcu, to nema cenu, to se nikad ne zaboravlja.

 

kod da bude vodio kk cigani naučio valjda je lekciju iz čovićeve greške što 2019 nije doveo tea. koliko god je koštao, malo je za ono što je mogao da nam da od tad do danas. to tek sada vidimo i znamo. zakasnela pamet, koštala nas je daleko ozbiljnije košarke od one koju smo igrali. ne bi smelo da se ponovi, nema drugih šansi.

 

 

Teo je doneo sta? Kup? 😅 ae stvarno..

Link to comment
37 minutes ago, Ratamahatta said:

Teo je cedio svaki dolar koji je mogo, kad vise nije mogo onda je dobra i Zvezda

Nemojte biti deca 

 

 

na osnovu čega tvrdiš da više nije mogo?

po performansima na cca 25 euroleague tekmi, gde ima 10pts i 6ast za manje od 22mins ili po nekim insajderskim informacijama u kojima niko nije više hteo da mu da novac,pa je onda morao u zvezdu ( :

  • +1 3
Link to comment

Na osnovu toga sto je s 32 mogo da bira gde ce da igra, pa to nije bila Zvezda 

S 35-36 ocigledno vise nije bio interesantan ni selektoru ni powerhouseovima 

Kalenic je najveca faca tu od sviju 

Link to comment
6 minutes ago, Ratamahatta said:

Na osnovu toga sto je s 32 mogo da bira gde ce da igra, pa to nije bila Zvezda 

S 35-36 ocigledno vise nije bio interesantan ni selektoru ni powerhouseovima 

Kalenic je najveca faca tu od sviju 

Ne bi se bunili u Virtusu da je hteo da ostane. Niti u par još klubova. E sad gde bi dobio koju tisuću gore ili dole to već ne znam. I istina je da nigde ne bi imao ulogu/minutažu kao u Zvezdi. Doduše verovatno je i u Zvezdi bio drugačiji plan pre Šabazijade.

  • +1 2
Link to comment

Teo je rekao da nece da dodje da mase peskirom i da ce da dodje samo ako bude spreman da ima ozbiljan ucinak i da moze da pomogne.

 

Uz svu sprdnju oko cigara i alkohola, covek radi na sebi, u odlicnoj je formi za svoje godine, pljuge i cirkanje mu nisu nista oduzeli, bolji je od velike vecine svojih vrsnjaka i nas je najbolji igrac.

 

Zvezda je bez Tea raspad ove sezone, ne znam sad statistiku, sigurno drugi daju vise poena u proseku, ali mi bez Tea ne mozemo nista. Dakle, najbolji nam je igrac.

 

To sto smo mi mislili da to njegovo da nece da dodje da mase peskirom je znacilo da mora da dodje do tridesete jer je nedisciplinovan i posle ce biti ko Bjelica je nas problem.

 

Sad ce 37 i razbija, ispunio je sta je rekao, doci ce u Zvezdu da pomogne, a ne da mase peskirom.

  • +1 6
Link to comment
19 minutes ago, Ratamahatta said:

Na osnovu toga sto je s 32 mogo da bira gde ce da igra, pa to nije bila Zvezda 

S 35-36 ocigledno vise nije bio interesantan ni selektoru ni powerhouseovima 

Kalenic je najveca faca tu od sviju 

 

aha, znači ljut si što nije došao sa 32 godine, odnosno iz nba u zvezdu, umesto u virtus.

al zato je kalinari car (jeste car, da se razumemo), što se vratio na jednu sezonu i bio u fazonu, zbogom kikindo.

 

mislim da bi bolje bilo svima da uživmo što imamo privilegiju da ga gledamo sada u zvezdi, nego da kukamo kako je nešto moglo a nije se desilo

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment

..a to što sa 35-6 više nije bio interesantan selektoru, se pokazalo kao izvrsna odluka već u prvoj tekmi na ispadanje, protiv italije.

a to da nije bio interesantan jakim el ekipama kao backup (!) je ipak samo tvoja projekcija a ne činjenica

 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
10 minutes ago, Hele said:

Teo je rekao da nece da dodje da mase peskirom i da ce da dodje samo ako bude spreman da ima ozbiljan ucinak i da moze da pomogne.

 

Uz svu sprdnju oko cigara i alkohola, covek radi na sebi, u odlicnoj je formi za svoje godine, pljuge i cirkanje mu nisu nista oduzeli, bolji je od velike vecine svojih vrsnjaka i nas je najbolji igrac.

 

Zvezda je bez Tea raspad ove sezone, ne znam sad statistiku, sigurno drugi daju vise poena u proseku, ali mi bez Tea ne mozemo nista. Dakle, najbolji nam je igrac.

 

To sto smo mi mislili da to njegovo da nece da dodje da mase peskirom je znacilo da mora da dodje do tridesete jer je nedisciplinovan i posle ce biti ko Bjelica je nas problem.

 

Sad ce 37 i razbija, ispunio je sta je rekao, doci ce u Zvezdu da pomogne, a ne da mase peskirom.


Drugi nam je najbolji igrac, nas najbolji igrac je Bolom Boy

Da li je ovo boldovano do Zvezde ili do Teoa? Da li to onda znaci da svaki plej bolji od Jagoa i Sabaza razbija? 

Pomaze, slazem se, ali se slazem i da bismo bili u top 16 EL i da nam je umesto njega recimo Stefan Jovic

Trojica od otprilike petorice njegovih vrsnjaka u EL ukupno su uzela EL proletos, dvojica od te trojice su pokidala u najvaznijim momentima sezone. 

Je l' to znaci da je Rasko Katic bolji od Rejesa jer pomaze Slogi iz Batocine a Rejes ne pomaze nikome? 

Bila bi fora da i Teo glasa za nepomenika pa da vidim kako se okreces za 180 i tu :D

  • -1 2
Link to comment
38 minutes ago, uini said:

 

aha, znači ljut si što nije došao sa 32 godine, odnosno iz nba u zvezdu, umesto u virtus.

al zato je kalinari car (jeste car, da se razumemo), što se vratio na jednu sezonu i bio u fazonu, zbogom kikindo.

 

mislim da bi bolje bilo svima da uživmo što imamo privilegiju da ga gledamo sada u zvezdi, nego da kukamo kako je nešto moglo a nije se desilo


Nisam ljut nego kazem, prvo novci onda ljubav :) 

Usput, covek je odabrao da igra FLS i kasnije EK umesto Zvezde (ili bilo kog drugog EL tima, a u tom momentu je verujem imao mesto u gotovo svakom) i EL. Ni tad nije bio u prajmu, ali je sigurno bio bolji i mogao da donese vise nego danas. U tom momentu, nama je drugi plej gazdin sin. 

Volem ga i ja ceo zivot, ali spomenik mu necu zidati, to je ipak samo covek. 

Kalenic je doso u sred prajma da odigra jednu, i kad bude mator jedino on ce moci da se busa kako je volo Zvezdu vise nego sebe, a da mu se ima poverovati. Za mene je on najveci zvezdas i najprincipijelniji od sviju i najdrazi su mi trofeji koje smo s njim osvojili.

6/6. Ako postoji to glupavo misticno otelotvorenje zvezdaskog nerva™ i zvezdaskog srca™ - to je on. 

Da ne bude da pisam po Teou, pisam po idolopoklonstvu, kanonizaciji i euforiji. 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Ratamahatta said:


Bila bi fora da i Teo glasa za nepomenika pa da vidim kako se okreces za 180 i tu :D

 

kakve veze ima ko za koga glasa, zna se ko nas gleda popreko ovde što glasamo za vučića

  • Haha 4
Link to comment
8 minutes ago, Ratamahatta said:


Drugi nam je najbolji igrac, nas najbolji igrac je Bolom Boy

Da li je ovo boldovano do Zvezde ili do Teoa? Da li to onda znaci da svaki plej bolji od Jagoa i Sabaza razbija? 

Pomaze, slazem se, ali se slazem i da bismo bili u top 16 EL i da nam je umesto njega recimo Stefan Jovic

Trojica od otprilike petorice njegovih vrsnjaka u EL ukupno su uzela EL proletos, dvojica od te trojice su pokidala u najvaznijim momentima sezone. 

Je l' to znaci da je Rasko Katic bolji od Rejesa jer pomaze Slogi iz Batocine a Rejes ne pomaze nikome? 

Bila bi fora da i Teo glasa za nepomenika pa da vidim kako se okreces za 180 i tu :D

 

Igra Teo bolju sezonu od svih vršnjaka. Daleko bolju.

 

Druga je stvar što je ošurio državu, da l za ugovor il za hektare, dal u Beogradu il na Divčibarama, nebitno. Nije dve godine prošlo od kako je izjavio da je pratio ABA finale i da mu ne pada na pamet više da se vraća. U međuvremenu je sa Želimirom kloaka sa poligona menadžmenta i navijačkih i simpatizerskih šipki procurela na teren i svlačionice. Jedino logično objašnjenje mi je da je dobio ponudu koja se ne odbija.

 

I sve je to tragedija kao takva, ali njemu svaka čast što je netom kasnije zasukao rukave i izvukao ovako spektakularnu sezonu. Tu je Elenko u pravu, tu je radio zvedzaški nerv. 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...