Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Shaq said:

missim dae no brainer da za sledecu sezonu treba dovesti djurisica, manojlovica i plavsica, necu da kazem umesto koga u ovom svecarskom trenutku, al sto bi se reklo pametnom dosta..

isto tako, daleko bolja varijanta bi bila da top ostane a jaga posaljemo negde, al ce biti obrnuto, tako da jbg..

na stranu sto je jago dobar deckic i donosi energiju, al nije za tim koji hoce da bude visoko plasiran u el, jelte..:fantom:

 

Jago u svakoj ekipi koja ne želi da bude topovsko meso u EL može biti samo treći plej. Tu je ko bombonica.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Jebiga sistem takmicenja se dosta promenio u odnosu na neka vremena.

Samo ove sezone u regularnom delu dva u euroligi jedan u kupu dva u aba ligi u ligaskom delu plus plej off.

Link to comment
2 hours ago, nenad said:

top nema sanse da ce biti top 10 pik, ni u ludilu.

 

neda ce, naravno, ostati, jbg. :(

 

Jel ti se to javilo? Pošto sam pročitao 5-6 predviđanja u poslednjih desetak dana da je prvi favorit San Antonija, Jute, Vašingtona koji planira da trejduje Jonesa, Bruklin se pominje, Čikago, itd.

 

Svi ti timovi maltene traže startnog PGa. Moguće da neće odmah počinjati, ali sigurno će u drugoj polovini sezone imati ozbiljnu ulogu, ukoliko se nešto pre ili posle drafta drastično ne promeni.

Edited by kralj
Link to comment

Pogledah tekmu još jednom na miru, jedna stvar mi je upala u oko. Handinih zadnjih pet minuta u završnici meča su ofanzivno doslovno bili katastrofalni. Bukvalno je održavao Partizan u životu svojim glupostima. Čovek je jednostavno loš kada treba da kreira za sebe i to se ne sme događati u budućnosti u sličnim situacijama. Čak je bolje i da Nedović ima loptu u rukama na kraju nego on, veća je šansa da će uraditi nešto s njom.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Pogledah tekmu još jednom na miru, jedna stvar mi je upala u oko. Handinih zadnjih pet minuta u završnici meča su ofanzivno doslovno bili katastrofalni. Bukvalno je održavao Partizan u životu svojim glupostima. Čovek je jednostavno loš kada treba da kreira za sebe i to se ne sme događati u budućnosti u sličnim situacijama. Čak je bolje i da Nedović ima loptu u rukama na kraju nego on, veća je šansa da će uraditi nešto s njom.

on ni nije igrac koji treba primarno da kreira, al je zabrinjavajuce™ sto je i juce kao i u derbiju pre toga, pokazao veliku nesigurnost u prevodjenju lopte u poslednjim minutima utakmice..

Link to comment

Malo mi je čudno ovo - pričamo kako će Topić da ima ozbiljnu ulogu u NBA timu a u Zvezdi ne bi ni omirisao dres da se nije dogodio Nejpir. 

 

Jbg, nešto tu nije u redu. 😞

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, red star forever said:

Malo mi je čudno ovo - pričamo kako će Topić da ima ozbiljnu ulogu u NBA timu a u Zvezdi ne bi ni omirisao dres da se nije dogodio Nejpir. 

 

Jbg, nešto tu nije u redu. 😞

 

nba ekipe kupuju na draftu ono sto igrac moze biti, ne ono sto je danas. u tom smislu, i uz svo znanje, uvek je to u solidnom procentu "pustanje filmova", mastanje kako ce neki igrac izgledati za 3-4 godine, ako zanemarimo te neke ocigledne i izuzetne slucajeve, tipa luka, wemby.

 

kod topica se u nasoj javnosti ide u krajnosti; ima ociglednih kvaliteta ali i ociglednih mana. zavisice i od fransize koja ga draftuje i od njega, tj, koliko ce moci da opravi falinke / unapredi kvalitete.

 

7 hours ago, kralj said:

 

Jel ti se to javilo? Pošto sam pročitao 5-6 predviđanja u poslednjih desetak dana da je prvi favorit San Antonija, Jute, Vašingtona koji planira da trejduje Jonesa, Bruklin se pominje, Čikago, itd.

 

Svi ti timovi maltene traže startnog PGa. Moguće da neće odmah počinjati, ali sigurno će u drugoj polovini sezone imati ozbiljnu ulogu, ukoliko se nešto pre ili posle drafta drastično ne promeni.

 

utah je ovog leta birala keyonte georgea sa 16e pozicije, koji vec na pola prve sezone pokazuje da moze biti opasan igrac. nije bas klasican plej ali malo igraca danas jeste.

 

spursi i wizardsi imaju trenutno prostor ali retko se igraci draftuju po poziciji koja ti fali, vec po pomenutom a potencijalnom plafonu.

 

cuo sam da topic ima odredjena usmena obecanja oko drafta, sto se otprilike uklapa u odluku da se vrati u zvezdu na polovini sezone.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Shaq said:

gotovo neverovatan podatak..

juce je odigran 300-i derbi, a lazic je odigrao gotovo trecinu.. 

sta reci, kome?:fantom:

Ti si sad rekao, nama.

  • Haha 1
Link to comment

Da Zelimir nije pobego 2x, bilo bi vec tih 100 :fantom:

U drugim vestima, Sabaz osvojio kup Italije... Napoliju. 
 

 

Edited by Ratamahatta
  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment

Ko mu sad zviždi, šta mu sad smeta? Ajd što je izgubio loptu, ali ovo promašeno bacanje je smiješno. Šta radi čovjek?

  • Tužno 1
Link to comment
16 hours ago, Heaviside said:

Mogu da ostanu obojica, jago treći plej, topić drugi, prvi plej da bude dobar fizikalac pre svega. teou ionako više odgovora da ima jednog koji prenosi loptu uz sebe, a Hanga je na izmaku snaga. Od sadašnjih bekova bi najbolje bilo da Nedović ode i oslobodi to milionče ili koliko god da mu je kum sredio za beka od dva metra u naponu snage. 

 

Meni zanimljiva ideja, ako bi se roster pojačavao na drugim pozicijama, je Lakić na pleju kao treći.

Možda nema visok plafon, ali počeo je da napreduje, mlad, Zvezdino dete, dobar fizikalac, ok asistent, istina ciglar za 3 i verovatno bi mu Zvezda bila vrh karijere, ali nešto slično Peri Božiću, igrač sistema, domaći, a ko zna možda i ispadne neki Stef Jović do kraja karijere (minus povrede)

Ne znam doduše da li ima ugovor u Zadru i za sledeću sezonu

Link to comment

Misljenja sam da sigurno mali Top nece odmah imati neku veliku ulogu ako bi od iduce sezine zapalio u nba. Bar jedan jos sezona kod nas i onda na velika vrata, u zdravlju-veselju tamo, idealno i za njega i za nas.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...