Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

a i petrusev ispao sisa sto nie dosao kod nas.. nie da mu je oly dao nesto puno vise nego sto bi mi mogli, plus bi kod nas bio medju glavnijim™ igracima..

missim jeste oly svake kodine kandifat za f4, al vec ima jednu osvojenu el, tako da u tom smislu ni to nije neki motiv ako nema znacajniju ulogu u olyiju..:fantom:

Link to comment
28 minutes ago, Heaviside said:

Mogu da ostanu obojica, jago treći plej, topić drugi, prvi plej da bude dobar fizikalac pre svega. teou ionako više odgovora da ima jednog koji prenosi loptu uz sebe, a Hanga je na izmaku snaga. Od sadašnjih bekova bi najbolje bilo da Nedović ode i oslobodi to milionče ili koliko god da mu je kum sredio za beka od dva metra u naponu snage. 

 

Sreća njegova, pa će Top dogodine biti prvi plej tima poput San Antonija, a ne rezerva nekom fizikalcu sa dna NBA kace u Zvezdi. Realno, nije nimalo razumna odluka bila da dođe ni sad. Došao je pretpostavljam jer navija za Zvezdu i hteo je da ostavi kakav takav trag pre nego što ode. Uloga u Megi je kud&kamo bolja uvertira za Ameriku.

 

Da je Vasa ostao u Oklahomi, bio bi legitimna meta sa ovim sramotno velikim budžetima na kraju godine. Al kapiram da će novi klub da pusti sezonu niz vodu i da će da mu produži iluziju da može da bude tamo faktor.

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

 

Sreća njegova, pa će Top dogodine biti prvi plej tima poput San Antonija, a ne rezerva nekom fizikalcu sa dna NBA kace u Zvezdi. Realno, nije nimalo razumna odluka bila da dođe ni sad. Došao je pretpostavljam jer navija za Zvezdu i hteo je da ostavi kakav takav trag pre nego što ode. Uloga u Megi je kud&kamo bolja uvertira za Ameriku.

 

Da je Vasa ostao u Oklahomi, bio bi legitimna meta sa ovim sramotno velikim budžetima na kraju godine. Al kapiram da će novi klub da pusti sezonu niz vodu i da će da mu produži iluziju da može da bude tamo faktor.

Ma ide u NBA, u pravu si. Povukao me Shaq. Misliš da će odmah dobiti mesto prvog pleja?

Link to comment

nasi momki pokazali kako pravi mangupi  reaguju na udarce sa ledja i pokusaj provociranja..

igraci partizana mislili da ako su oni ispali glupani onomad protiv reala da su i ostale ekipe takve.. i protiv monaka i virtusa su isli da isprovociraju izvodjaca slobodnih bacanja, al jbg..:fantom:

 

  • +1 4
  • Wub 2
  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

To ne može da se garantuje, zavisi u velikoj meri od toga ko ga bude draftovao. Ako zadrži/povrati top 5 ili top 3 status i ako ga uzme neki od ovih davljenika kojima treba prvi plej (a ima ih nekoliko), sasvim je realno.

Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Ma ide u NBA, u pravu si. Povukao me Shaq. Misliš da će odmah dobiti mesto prvog pleja?

sta povukao kad sam i kazao da top ide a jago ostaje.. 

idealno bi bilo evans, top i teo, al jbg nemamo mi para ko neki..:fantom:

  • +1 2
Link to comment
22 hours ago, MeanM@ said:

Aleksa, jbg. Svaki put se izlozi bez preteranog razloga. Ne znam koji ce mu to qrc u zivotu. Lozis se na pobedu, jasno sve, al ne radi se to tako jbg, ima neka mera. 

 

Dečko je realno uber ljakse + mu malo "slava" sa SP udarila u glavu, pa je dodatno opustio mošnice. U stvari, samo se blamira.

 

Inače, ne govorim iz hejta, simpatičan mi je u nekoj meri i igra srcem što uvem volim i cenim da vidim. Ali mogao bi malo da se iskontroliše.

 

Onaj poljubac Teu u ruku, mislim... 

 

 

Utakmicu sam nažalost propustio, pa ne mogu da se priključim analitici, u svakom slučaju bravo naši, još jedan trofej za Čovića, negde sam pročitao da ga je posvetio Lakiju :D

 

Link to comment
52 minutes ago, pantelia said:

Ako kapiten produzi ugovor, sledece sezone ce odigrati stoti derbi :mellow:


Nenad Bjekovic Perry Dozier Junior promasuje za pobedu 

Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:

Nenad Bjekovic Perry Dozier Junior promasuje za pobedu 

 

pupu daleko bilo, sledeće godine igra za nas

Link to comment

Sad Tea cuvati za peti mec finala i bice sve ok. Do PO ABA, sve nebitni mecevi sem nabijanja statistike.

 

Bas dosadna sezona..zao mi je Topica, bas sam hteo da ga vidim u EL.

 

Kako kida ovaj iz Olija centar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...