Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

56 minutes ago, red star forever said:

Partizan kada god ih gledam izgledaju bolje posloženi, sa boljim igračima, najboljim trenerom...

 

 

pogledaj ti to malo bolje.....:doofywave:

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

 

pogledaj ti to malo bolje.....:doofywave:

Brat gledao samo druga poluvremena u Areni(minus Bajern).

 

Nemam drugo objašnjenje :D

 

Ili hoće da naglasi Čoov uspeh :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
14 minutes ago, Milošica said:

Mnogo vas je gadnih licemera ovde, ali ne menja stvar da je kombinacija ove dvojice(plus npr. Bolomboj i Gidra) za sad jedna jaka priča.

Kako stojimo s demonima?

Link to comment

Switch odbrana je proradila kad se Hanga sabrso defanzivno, odlicno je kontrolisao Lebovskog i drzao ga na solidnoj udaljenosti od obruca da ovaj ne moze lako finisirati i da izlazni pas putije malo duze, par puta je osujetio i ta dodavanja. Da ne pricamo da je igrao sjajnu on ball odbranu. Realno je da seitch odbrana sa Teom i Nedovicem ne moze dobro izgledati, fali du nam Ljudina i Hanga.

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, uini said:

dobiješ ovo što mi imamo: sastav koji može da dobije svakoga osim reala, zalgirisa, barselone, baskonije, monaka, i verovatno jos nekih


Specijalno smo napaljeni protiv Partizana ove sezone, i dalje tvrdim da smo kvalitativno dosta ispod ali na muda ide to nekako 

Meanwhile, Dedina zetva trofeja se suptilno nastavlja, trebace novo cekmeze.

Polako mu se razgradjuje polonijum u organizmu iz prosle sezone, dao je jako bitnu trojku u 4/4, i to sa svoje omiljene pozicije iz kuta™ 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Ratamahatta said:


Specijalno smo napaljeni protiv Partizana ove sezone, i dalje tvrdim da smo kvalitativno dosta ispod ali na muda ide to nekako 

 

tjah, moje mišljenje je da nam partizan, kao defacto kvalitetna ekipa, više odgovara od nekih drugih (tipa barca ili čak baskonia);

naše i njihove slabosti su nekako kompatibilne, pa obe ekipe mogu lepo da se igraju.

takođe, nismo puno tekmi izgubili kada nam je žut za tri oko 40%; nisam video boxscore ali kontam napamet da je bilo tako nešto i sinoć.

Link to comment
30 minutes ago, Ratamahatta said:


Specijalno smo napaljeni protiv Partizana ove sezone, i dalje tvrdim da smo kvalitativno dosta ispod ali na muda ide to nekako 

Meanwhile, Dedina zetva trofeja se suptilno nastavlja, trebace novo cekmeze.

Polako mu se razgradjuje polonijum u organizmu iz prosle sezone, dao je jako bitnu trojku u 4/4, i to sa svoje omiljene pozicije iz kuta™ 

 

 

A ono Dedino kucanje u 1/4 ala Marko Simonovic?

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
55 minutes ago, uini said:

 

tjah, moje mišljenje je da nam partizan, kao defacto kvalitetna ekipa, više odgovara od nekih drugih (tipa barca ili čak baskonia);

naše i njihove slabosti su nekako kompatibilne, pa obe ekipe mogu lepo da se igraju.

takođe, nismo puno tekmi izgubili kada nam je žut za tri oko 40%; nisam video boxscore ali kontam napamet da je bilo tako nešto i sinoć.

Bili smo na skoro 50% za tri i mi i oni. Po 10 ubacenih trica. Kanda se preuzimalo i udvajalo dosta, a protok lopte kvalitetan.

  • +1 2
Link to comment

Kad je 0n0 Panter djuska0 za nas u vreme Sak0te zapamti0 sam ga ka0  vanserijsk0g sutera ali vrl0 granicen0g intelekta, bila neka utakmica kad je krenu0 u neku k0ntru ka0 siv0nja a trebal0 je sam0 da tapka l0ptu d0 kraja, izgubi0 je, 0ni izjednacili ali 0pet je 0n nek0m ludack0m tr0jk0m na kraju d0ne0 pbedu pa nije ta situacija bila t0lik0 k0mentarisana, elem u 0v0m peri0du kad igra za Partizan mi se cinil0 da je t0 prevazisa0 i da je sazre0, drag0 mi je da nije i  da je p0kaza0 delic te indijanstine iz peri0da kad je nas d0v0di0 d0 egzaltacije ili d0 ludila u zavisn0sti 0d k0nteksta.

mada bih se svakak0 zahvali0 i R0biji za njeg0v nemerljiv d0prin0s u p0bedi jahanjem glavnih p0luga tima d0 besvesti, i 0nda kad ne m0gu vise da st0je na n0gama treba da uzmu(i ubace ) najvaznije suteve na utakmici. N0rmaln0 da mi je mn0g0 draga 0va p0beda, ipak se radi 0   nasem arhi rivalu ali nikakav isk0rak mi napravili nism0, jedn0stavn0 se gr0blje raspada 0vih dana, mislim da i atm0sfera nije bas najb0lja tam0, Zeljk0 ima fetis na tamn0puti de0 ekipe d0k za 0stali de0 tima 0staje napusavanje i vredjanje ali t0 je vec neka druga prica

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...