Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Блок_64 said:

Kakav crni grk sledece sezone uozbilji te se.

Ti misliš da ga ne treba zadržati ili ceniš da će Ćoki da ga otera iako ne bi trebalo?

Edited by Heaviside
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Ti misliš da ga ne treba zadržati ili ceniš da će Ćoki da ga otera iako ne bi trebalo?

 

Pa ako me pitas za iskreno misljenje pre bi da oteramo Cokija :D.

Ne znam druze sta da ti kazem za Grka.Jebiga nije on selektirao ekipu nasledio je sta je nasledio,doveo je sta je mogao.Ono sto mi se svidja recimo veceras jeste da ne tolerise Nedovicevu i Dedinu kurcobolju u odbrani.Da mu nije lako nije.

Link to comment
5 minutes ago, Блок_64 said:

Kakav crni grk sledece sezone uozbilji te se.

 

Ako osvoji ABA treba da ostane. Treba nam kontinuitet... Uz bolje posložen roster možda nešto i uradimo. Produženje Bolomboja samo po sebi govori da počinju bolje da se rade stvari u klubu...

Link to comment

Ček, sad mi stiglo do mozga: mi smo ladno ovo dobili sa polupovređenim Teodosićem, bez Jaga koji se nije pojavio na utakmici, treći plej povređen već mesec i po, Nedović bio nevidljiv prvo poluvreme, Hanga pijan, Davidovac uglavnom loš, Bolomboj stigao na utakmicu tek u drugom poluvremenu (i tada razbio).

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Heaviside said:

ništa bolji Robija nije od Sfera za sada

 

sfero 23/24

 

Cracking Up Lol GIF by Rodney Dangerfield

 

 

robija 23/24

 

angry euroleague basketball GIF by EuroLeague

 

 

robija je realno dobio samo jednu od 5, prvu je dobio slučajno na teov brainfart sa bacanja, druga se važi

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, salerokada said:

Ček, sad mi stiglo do mozga: mi smo ladno ovo dobili sa polupovređenim Teodosićem, bez Jaga koji se nije pojavio na utakmici, treći plej povređen već mesec i po, Nedović bio nevidljiv prvo poluvreme, Hanga pijan, Davidovac uglavnom loš, Bolomboj stigao na utakmicu tek u drugom poluvremenu (i tada razbio).

 

Da da,

i sva dva kadeta i jedinim junorom koji su imali nula treninga sa prvim timom i koje je trener prvi put video u autobusu.To naravno nije trenerova krivica.

Link to comment
10 minutes ago, salerokada said:

Ček, sad mi stiglo do mozga: mi smo ladno ovo dobili sa polupovređenim Teodosićem, bez Jaga koji se nije pojavio na utakmici, treći plej povređen već mesec i po, Nedović bio nevidljiv prvo poluvreme, Hanga pijan, Davidovac uglavnom loš, Bolomboj stigao na utakmicu tek u drugom poluvremenu (i tada razbio).

Dobili ih Teo i Bolomboj uz dobru Rokasovu sporednu rolu. Kec i petica, klasika protiv modnih trendova.

Edited by Heaviside
  • +1 4
Link to comment
52 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Evo Želimir objasnio upravo da su suci™ nedorasli situaciji i da Partizan nije državni projekat:fantom:


Eto, čak i jedan Predrag Saša se okrenuo protiv svog kluba i izdelegirao nedoraslu™ trojku. E dakle šta sve nećemo saznati ovih dana. 
 

Inače podržavam njegov apel da klub izadje sa ciframa i da vidimo odakle se napunio budžet, a ne da više dokon i zlonameran narod opanjkava tu vrhunsku nedržavnu organizaciju. Da vidimo i po kojim uslovima koriste Arenu. Može i ugovor sa Sekretarijatom za sport i omladinu da se iznese na videlo, da vidimo u kojoj meri Grad godišnje dotira klub. I ko sve još… 
 

A to isto treba i KKCZ da uradi, ugovori na videlo pa da vidimo jednom ko dobija više para iz budžeta grada/države. 

Edited by ducca
  • +1 6
Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

Kakva je selekcija, bolje igramo bez 3 stranca nego sa njima.

Samo Giletovih 7-8 minuta mi je malo falilo da se odmori Bolmboj. Odlično se uklapa u Sferovu odbranu, dobro skače, a sa Teom uradi nešto i u napadu iako je objekitvno nemač pojma. Ovu drugu dvojicu ne moraju ni da vraćaju što se mene tiče. Aj Smart i može dok se ne vrati Topić. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Michael Krueger said:

 

Ako osvoji ABA treba da ostane. Treba nam kontinuitet... Uz bolje posložen roster možda nešto i uradimo. Produženje Bolomboja samo po sebi govori da počinju bolje da se rade stvari u klubu...


To je uradjeno da bismo mogli da naplatimo masivnih 500 tisuca silinga kad ga uzmu Pelikensi na leto i preusmerimo ih na topli obrok za Belinelija i onog procelavog Baku Praseta iz Vose sto je neki dan ubacio Mezi s 15 metara

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Baš pogledah Željkovu konferenciju za štampu i čovjek koliko vidim ničim izazvan krenu u priču o državnom projektu. 🤷 

Koliko sam vidio, niko ga nije o tome pitao - ali izgledalo je kao da mu je to glavna tema nakon odigranog finala.

 

I čitav taj performans se sveo na isprepleteno "preuzimam odgovornost" i "evo razloga zašto su drugi krivi, razmislicu šta dalje".

 

Nekako baš neprijatno za gledanja.

Edited by red star forever
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...