Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, elementary said:

Nisu ga fermale ni 5% sudije ,zato mu se i ne dopadaju.

Dakle to je razlog. Komšije kažu suđenje bilo ok a onda Želimir kofu na njih prosu pa me to čudilo.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Dakle to je razlog. Komšije kažu suđenje bilo ok a onda Želimir kofu na njih prosu pa me to čudilo.

Zelimir je pozvao svoju bulumentu koja je htela u svlacionicu (par njih, ne svi) da se vrati i pozdravi pobednika. Svaka mu cast na tome. 

  • +1 8
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Dakle to je razlog. Komšije kažu suđenje bilo ok a onda Želimir kofu na njih prosu pa me to čudilo.

 

Pa preuzeo je odgovornost na sebe, a onda mora da je prebaci na nekog drugog. Meni to skroz posteno. :)

  • Haha 4
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 3
Link to comment

Sjebali su suci onaj faul Gidre na PJD, pa je ovaj popizdio i odseko sebi kurac

Utisak je da su svirali faulove na sutevima za 3, jednom nama, dvaput njima nekako prelako, a onda Obrad i Sfero nisu dobili tehnicke, jedan za konstantno kenjanje, drugi je u jednom napadu usao jedno 3 metara u nase polje dok smo prenosili loptu 

Pa onda 2x Avram skace i pada kao da ga je ujo priobalni tajpan, jednom Bolomboj dobio faul u napadu za blok koji nisam video na usporenom da li je valjao, drugi put ono na kraju s Lazicem, pa se onda nije najbolje videlo na Soni Erikson k500i kameri da li je ono bila silazna ili je Bolomboj na vreme zalepio Kaminskog, itd.

Presudilo je sto smo mi ubacili vecinu otvorenih suteva, a oni nisu, ili ih nisu uzeli i komplikovali napade i to je manje vise to... prava prvenstvena 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, Valkyrie said:

Da, da, Teokratiju!!!! Opet kažem, ponavljam: DNK uzeti, klonirati i da nas ne boli glava, like, ever.

Njega i Maju Ognjenović nismo smeli da ispustimo :sad:

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:

Sfero se sasvim fino i gospodski, pre svega, snalazi u svemu ovome. Uzivaj malo u tome :).

Okrenuo je i svojim odlukama i izborom petorki utakmicu na nasu stranu. Nisu nas nakon 1/4 punili vise preko Kaminskog, Jaga je morao na klupu jer su koristili to, malo proradio inat kod igraca i priveli manje vise mirno utakmicu kraju. 
Mislim da Grk apsolutno zasluzuje da sastavi roster za sledecu sezonu i da cemo tesko naci ozbiljnijeg trenera.

 

 

ozbiljniji trener koji bi nam više legao ne postoji. svašta je preživeo, krš roster, iscedio suvu drenovinu, posložio šta se moglo. pobeđuje.

 

ide nam pride na ruku grobarska opčinjenost robijom. da poživi na klupi komšija pa da se još radujemo. da imaju gram mozga na leto bi uzeli cavija pacuala iz zenita koji je minorno skuplji od robije ali paćenici kakvi jesu zakasniće kao za litijaša.

 

Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:

Sjebali su suci onaj faul Gidre na PJD, pa je ovaj popizdio i odseko sebi kurac

Utisak je da su svirali faulove na sutevima za 3, jednom nama, dvaput njima nekako prelako, a onda Obrad i Sfero nisu dobili tehnicke, jedan za konstantno kenjanje, drugi je u jednom napadu usao jedno 3 metara u nase polje dok smo prenosili loptu 

Pa onda 2x Avram skace i pada kao da ga je ujo priobalni tajpan, jednom Bolomboj dobio faul u napadu za blok koji nisam video na usporenom da li je valjao, drugi put ono na kraju s Lazicem, pa se onda nije najbolje videlo na Soni Erikson k500i kameri da li je ono bila silazna ili je Bolomboj na vreme zalepio Kaminskog, itd.

Presudilo je sto smo mi ubacili otvorene suteve, a oni nisu i to je manje vise to, prava prvenstvena 

Prikenjavao je Zelimir par puta na ocigledno ispravne odluke sudija, al to mu valjda agenda. Meni manje vise sve korektno bilo sudjeno. I taj faul Bolomboja mislim da je bio, iako iz prve mi delovalo da je Aleksu izjela zaista neka neman. I blokada na Kaminskom mislim da je kasno stigla. 
Sta znam, deluje da su se ok snasli suci, nisu podlegli pritisku.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Pravo je osveženje bilo gledati utkamicu u kojoj su pogledali jedan ili dva snimka za celu utkamicu i to jednom na čelendž. Skroz OK suđenje, jede govna Robija umesto da iskoristi svoje ime da pohvali ove momke koji su prihvatili da sude ono od čega iskusnije kolege beže i odradili dobar posao.

 

Najgori gubitnik na svetu.

Drago mi zbog Tea što je ovo osvojeno i što je ovako odigrao, inače mi ove domaće "duple krune" baš idu na kurac u situaciji kad se klub iz godine u godinu bruka u Evropi.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:

Prikenjavao je Zelimir par puta na ocigledno ispravne odluke sudija, al to mu valjda agenda. Meni manje vise sve korektno bilo sudjeno. I taj faul Bolomboja mislim da je bio, iako iz prve mi delovalo da je Aleksu izjela zaista neka neman. I blokada na Kaminskom mislim da je kasno stigla. 
Sta znam, deluje da su se ok snasli suci, nisu podlegli pritisku.

Istina i da ovaj kup nije na život ili smrt kao finale ABA, ali pre svega prijatno iznenađenje da utakmica nije trajala kao Skorsezeovi filmovi u ovoj zadnjoj fazi :fantom:

  • +1 5
Link to comment
15 minutes ago, MeanM@ said:

Sfero se sasvim fino i gospodski, pre svega, snalazi u svemu ovome. Uzivaj malo u tome :).

Okrenuo je i svojim odlukama i izborom petorki utakmicu na nasu stranu. Nisu nas nakon 1/4 punili vise preko Kaminskog, Jaga je morao na klupu jer su koristili to, malo proradio inat kod igraca i priveli manje vise mirno utakmicu kraju. 
Mislim da Grk apsolutno zasluzuje da sastavi roster za sledecu sezonu i da cemo tesko naci ozbiljnijeg trenera.

 

Gle, NE MOŽE DA SE IGRA JEBENI SVIČ SA JAGOM NA TERENU. Nije mu ovo prva tekma sa Grobljem, imali smo doslovno identičnu istuaciju pre nedelju dve. Ako vidiš da nešto jebeno ne može, onda ne može. 

Drugo, svako udvajanje na 6 metara od koša po svaku cenu i to na dobrim dodavačima je budlaština. Isto smo videli da se to ne isplati, pa opet isti glupi pokušaji. Tu sam već sišao s uma.

 

Nas je Svevišnji pogledao što ovi nisu to umeli da eksploatišu i što su nas održali iznad vode u prvom.

 

Za drugo poluvreme nemam zamerki, a svakako da mu treba omogućiti da izvrši selekciju ekipe za sledeću sezonu, to je no brainer.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, MeanM@ said:

Prikenjavao je Zelimir par puta na ocigledno ispravne odluke sudija, al to mu valjda agenda. Meni manje vise sve korektno bilo sudjeno. I taj faul Bolomboja mislim da je bio, iako iz prve mi delovalo da je Aleksu izjela zaista neka neman. I blokada na Kaminskom mislim da je kasno stigla. 
Sta znam, deluje da su se ok snasli suci, nisu podlegli pritisku.

 

Vlada godinama sudi i znam ga privatno i sve najbolje mislim o njemu kao sudiji.Da se ne lazemo ako gledamo greske vise ih je bilo na stetu Zvezde,neka bude i da gresim,ali sigurno sudije nisu odlucile ovu utakmicu.

Na nasu srecu taj bes je preno i na igrace pa su i oni vise mislili kako ce da kenjaju sudijama nego kao ce da odbrane kos.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...