Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, red star forever said:

Aleksa još uvijek ima kredit kod mene zbog repke, jbg.

 

Meni je on car koliko god da se glupira. Smiruje ga sudija i on se smije, namiguje i vice "moram malo, moram malo" :D

  • Haha 5
Link to comment

ajde sad svi hejteri da kleknete pred sferom da vas gospodin pomiluje po glavi i oprosti vam što ne znate šta radite

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Zasluženo u kripl fajtu nakon što je Grk pokušao da im pokloni pobedu još u prvom poluvremenu, ali ovi nisu znali da uzmu. Svič sa Jagom na terenu, jebeni horor. Panter nas lepo počastio, hvala mu. Gidra, BLB i Teo prelomili.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, red star forever said:

Aleksa još uvijek ima kredit kod mene zbog repke, jbg.

Isto, a posebno dok mu je uzalud što se budaleše.

  • +1 3
Link to comment

Laziceve i Gidrine trice kad su vodili u prvom i kad su pretili da ce otici na 15 razlike su bile najvaznije, uz onih Teovih vezanih 6 na pocetku drugog

Ni Hanga nije uspeo da prospe sve to, onda smo mi mogli da odemo na 15 pa Ledej nije dao

Nismo neki tim, ali imamo kohones sve zvoni :D

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment
8 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

PS

Želimir još užasnije vođenje. Pemzija.

 

želim mu još mnogaja ljeta na klupi kkp

 

ako je njima najveći, što bi se mi bunili

 

željko ostani

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
13 minutes ago, MiddleClass said:

 

Meni je on car koliko god da se glupira. Smiruje ga sudija i on se smije, namiguje i vice "moram malo, moram malo" :D

 

Znaci nisam istripovao, stvarno mu je to rekao :D 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ratamahatta said:

Laziceve i Gidrine trice kad su vodili u prvom i kad su pretili da ce otici na 15 razlike su bile najvaznije, uz onih Teovih vezanih 6 na pocetku drugog

Ni Hanga nije uspeo da prospe sve to, onda smo mi mogli da odemo na 15 pa Ledej nije dao

Nismo neki tim, ali imamo kohones sve zvoni :D

Pamet nam je glavna snaga, nemamo nijednog totalnog debila, a imamo nekoliko vrlo pametnih igrača plus profesora doktora sa brojem 4. Možda se i za nijansu više lože naši od njihovih, oni imaju ovog PJ-a koji igra kao robot uvek isto, a bitan im je igrač. Naši svi bitni su svesni konteksta i važnosti trenutku. Inače oni ovako generalno imaju bolje igrače, ali pamet i loženje su dosta bitni kad je napeta situacija što je svaki derbi. Na klupi egal po meni, ništa bolji Robija nije od Sfera za sada. Tu smo negde izgleda iako sam ja očekivao da će oni u ovoj fazi sezone da budu za klasu bolja ekipa od nas.

  • +1 9
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...