Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

49 minutes ago, Eleniko said:

super su i nemanja i sferopulos, pravićemo od blata takvog trenera

 

svi su super iz sadašnje postave, a i generalno ove sezone sem klošara šapca

 

u onakvoj papazjaniji na kraju sa midlovim radonjom jago bi šutirao na svoj koš

Da, Davidovac je bas super. Tobi jos vise. Simonovic najvise. 

  • Haha 1
Link to comment

svi igrači kkcz koji se sportski odnose prema svojim obavezama su super i treba im pružiti podršku

 

oni sigurno nisu krivi što su tu gde jesu čak i kada ne zadovoljavaju najviše standarde ambicija kkcz

 

ko to ne razume treba da navija za drugi univereksport, oni rade takve stvari sa svojim igračima kao što smo videli posle bajerna.

  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

Da li Luki tviteraš ima pečat i dozvolu od Šakule i Lakija da krade njihove stavove?

Možda je platio obeštećenje?

  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

svi igrači kkcz koji se sportski odnose prema svojim obavezama su super i treba im pružiti podršku

 

oni sigurno nisu krivi što su tu gde jesu čak i kada ne zadovoljavaju najviše standarde ambicija kkcz

 

ko to ne razume treba da navija za drugi univereksport, oni rade takve stvari sa svojim igračima kao što smo videli posle bajerna.

 

upravo je u tome stvar, nedovic, deda i simonovic se NE odnosne sportski prema svojim obavezama. 

  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

voleo sam jako duška, volim ga i dalje ali sfero je bolji trener.

 

kod duška jago ne bi ni imao šansu da šutira na svoj koš jer bi već bio u fmp.

Netacno, jaga je postepeno uvodio, kao i dedu, posto su se tek vratili sa sp-a..

Cak je i imao izjavu pre nego li su mu dali otkaz, da ce jago tek da pokaze kakav je igrac..

no pokazalo se da jago nije igrac za ekipe sa visokim ambcijima, imao je 4-5 utakmica sa 20+ pojena i ni jednu nismo dobili..

naravno daleko veci problem od jaga je pre svega deda, koji igra sramno za pare koje je placen, pa onda mozemo da spomenemo i tobija, gilespija itd..:fantom:

  • Tužno 1
Link to comment
29 minutes ago, nenad said:

upravo je u tome stvar, nedovic, deda i simonovic se NE odnosne sportski prema svojim obavezama. 

 

 

apsolutno se ne slažem sa tobom.

 

inače da ponovim navijači kkcz su najgori u vaskolikom sportskom svemiru. nekad nije bilo ovako kao danas.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, nenad said:

 

upravo je u tome stvar, nedovic, deda i simonovic se NE odnosne sportski prema svojim obavezama. 

Nedović i Deda se ne trude dovoljno, sa tim da Nedović makar ima poneku utakmicu kad ga krene u napadu i generalno je bolji igrač od Davidovca. Tobi jednostvano izuzetno loše igra iako nije bezobrazan nego odrađuje profi bez emocija. Kod Simonovića sam stekao utisak da mu je stalo, ali da je potpuno izgubljen i da su mu Zvezda i Evroliga izazvali preveliki šok, a i nije četvorka jbg.

 

Sporstki, nesportski štagod, ne bih ulazio u semantiku toga, ali igraju loše i u tom smislu ne mogu da budu super (igrači za Evroligu). Možda su super po nekom drugom kriterijumu. 
 

Podrška i slično su opšta mesta. Navijamo svi za njih dok su u Zvezdi i želimo im zdravlje i dobre partije i kad odu iz Zvezde.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Nedović i Deda se ne trude dovoljno, sa tim da Nedović makar ima poneku utakmicu kad ga krene u napadu i generalno je bolji igrač od Davidovca. Tobi jednostvano izuzetno loše igra iako nije bezobrazan nego odrađuje profi bez emocija. Kod Simonovića sam stekao utisak da mu je stalo, ali da je potpuno izgubljen i da su mu Zvezda i Evroliga izazvali preveliki šok, a i nije četvorka jbg.

 

Sporstki, nesportski štagod, ne bih ulazio u semantiku toga, ali igraju loše i u tom smislu ne mogu da budu super (igrači za Evroligu). Možda su super po nekom drugom kriterijumu. 
 

Podrška i slično su opšta mesta. Navijamo svi za njih dok su u Zvezdi i želimo im zdravlje i dobre partije i kad odu iz Zvezde.

 

na trud sam i ja mislio, deda izgleda fizicki gore nego ja, a nedovic se ocigledno ne trudi dovoljno u odbrani i cesto je neodgovoran u napadu, a prosto nije dovoljno kvalitetan da to nadoknadi. za simonovica se mogu sloziti. naravno da navijamo za njih i zelimo im najbolje i sad i ubuduce, samo mi bas nisu jasni ljudi koji misle da deda i nedovic isporucuju ono za sta su placeni.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...