Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

10 hours ago, Eleniko said:

Prvo mi treba da budemo ozbiljno rebnuti za nepoštovanje himne takmičenja u kome nastupamo. 3k prvi put pa onda 10k, 20k, 30k itd za svako ponavljanje.

 

isto to i fuck you referee.

 

onda da se sankcioniše pevanje kosovskog ciklusa kao nepoželjno prisustvo politike na sportskom takmičenju

 

Ajdeee kako da ne, za nepoštovanje himne takmičenja da se kažnjava :isuse:

 

Pa nije to himna države... Samo potvrđujemo himnu "I feel devotion" :D

 

Ovo za pevanje Kosovu me nervira, ali realno, EL je sama dozvolila mešanje politike u sport, CSKA izbacili, Makabi igra, pa podrška Ukrajine, sada bilo negde podrška Palestini...

  • Haha 2
Link to comment

zapravo me više zanima kolika je uloga čovića u svemu ovome i da li je u danima oko utakmice saznao nešto što je uticalo na njegovo raspoloženje, vezano za odluku EL oko licence za igranje sledecih sezona. 

Link to comment

Cenim da nema Ćokijeve uloge, on je iskusan u muvanjima i pritiscima i zna da ne dobija ništa gađanjem sudija nakon utakmice u ligaškom delu evrolige. To se završava pre utkamice plus divaljnje u hali pre i tokom utakmice. Ovakvim incidentima bi eventualno mogao da pokuša da diže neku frku u ABA ili KLS, u EL ga ne jebe niko 2%.

 

 Masa je frustrirana i kod nas i kod grobara jer očekivanja nisu ispunjena,  sa tim da su se grobari fokusirali na svoje igrače plus se šibali međusobnu, a “naši” na sudije. Ja sam pisao da po mom mišljenju nismo imali dobro suđenje, ali naravno da je sramota da se gađaju sudije.

  • +1 5
Link to comment

meni od tog gađanja sudija više smeta ovaj verbalni delikt koji se ponavlja iz tekme u tekmu. propusnicu za sledeću godinu neću uzeti iz raznih razloga ali pre svega što ne tolerišem kosovski ciklus, ovo ipak nije sever marakane. imaju taj obor da divljaju, napolje iz arene.

  • Hvala 1
Link to comment
On 12. 2. 2024. at 11:55, MeanM@ said:

Kad smo se se zapricali vec, a i @Djolle je voljan da elaborira :) imam jos jedno pitanje:

Da li se (i zasto :)) dozvoljava hvatanje ‘klestima’ ruke odbrambenog igraca u duelu, prilikom njegovog pokusaja izbijanja lopte? 
Imam utisak da se to navezbava na treninzima, a nije da je jedna od stvari zbog koje ljudi dolaze na basket. 

Ako se ide na iskorenjivanje/kaznjavanje flopa, zar ne bi trebalo i ovo da spada u slicnu kategoriju?


Kako ja to vidim, previše se toleriše nepravilna upotreba ruku u odbrani, pa onda da bi igrač napada 'naglasio' sudijama taj nepravilan kontakt igrača odbrane, uplete svoju ruku oko njegove ili uhvati 'kleštima' kako ti kažeš. Naravno da može biti i faul u napadu za tako nešto. Ja bih voleo da se manje kontakta dozvoljava odbrani, naročito od lopte, da se igra čistije i brže, pa bi manje bilo i ovih reakcija napadača... 

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

zapravo me više zanima kolika je uloga čovića u svemu ovome i da li je u danima oko utakmice saznao nešto što je uticalo na njegovo raspoloženje, vezano za odluku EL oko licence za igranje sledecih sezona. 

opet kaem, neveruem da cemo dobiti.. ali defakto je summjicavo™ sto se prvo klub oglasio kako ce krivci biti kaznjeni umesto da se prozivaju sudije jelte, a posle i el kao analizirala situaciji na kraju utakmice..:fantom:

Link to comment

Delije su fudbalski navijaci tkz ultrasi.

Covic ih je doveo zbog "atmosfera", koreografija i "mira u kuci" tj da se ne cuje pdr.

 

Krivci ne da nece biti kaznjeni, vec ce biti tu na sledecoj utakmici.

 

Linija i da je bila cepana, pre toga je bilo bar 2/3 faula na Evansu.

 

EL ce igrati Zvezda verovatno jer je EL jos slaba tj Zvezdin jedini plus je brojnost navijaca, sve ostalo je lose.

 

Makabi nema sta da se kazni, to je epska glupost, glupo i diskutovati o tome.

 

Evroligin je spas u dve lige, tjz prva i druga. To je model lige koji jedino moze proci u Evropi i da timovi kao Lion ili Alba probaju uloziti malo vise. Pa i da neki minimum za plate igraca bude bar 6m.

 

Sto se tice kupa i aba, apsurdno jeste da pobednik derbija odlucuje cija ce sezona biti uspesna i cija ne u glavama navijaca. 

 

Za sledecu sezonu dovesti Kalinica i Deja. Vecinu rasterati od stranaca sem mozda Yaga, Bolomboja i Litvanca. Cak bi i Yaga sutno ako bi ostao Top. Dovesti par stranaca top kvaliteta i konacno zaplesati kako treba.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Marco Cake said:

Delije su fudbalski navijaci tkz ultrasi.

Covic ih je doveo zbog "atmosfera", koreografija i "mira u kuci" tj da se ne cuje pdr.

 

Krivci ne da nece biti kaznjeni, vec ce biti tu na sledecoj utakmici.

 

Linija i da je bila cepana, pre toga je bilo bar 2/3 faula na Evansu.

 

EL ce igrati Zvezda verovatno jer je EL jos slaba tj Zvezdin jedini plus je brojnost navijaca, sve ostalo je lose.

 

Makabi nema sta da se kazni, to je epska glupost, glupo i diskutovati o tome.

 

Evroligin je spas u dve lige, tjz prva i druga. To je model lige koji jedino moze proci u Evropi i da timovi kao Lion ili Alba probaju uloziti malo vise. Pa i da neki minimum za plate igraca bude bar 6m.

 

Sto se tice kupa i aba, apsurdno jeste da pobednik derbija odlucuje cija ce sezona biti uspesna i cija ne u glavama navijaca. 

 

Za sledecu sezonu dovesti Kalinica i Deja. Vecinu rasterati od stranaca sem mozda Yaga, Bolomboja i Litvanca. Cak bi i Yaga sutno ako bi ostao Top. Dovesti par stranaca top kvaliteta i konacno zaplesati kako treba.

Kalina ce malo teze doci nakon sto je  gospon sa mikrofonom odrzao  slovo cijeloj hali zbog skandiranja "Kalina vrati se."

@Eleniko lozis ti nas malo, a?:D

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

sanse za osvajanje kupa, su mizerno do nikakve..

teo ima naprsnuce stopala, al mozda pod inekcijama proba finale(ako dodjemo), no sve i da proba, pitanje je na sta ce to liciti..

lazic takodje povredjen, pitanje je dal ce i on odigrati ista..

oni ce imati em stranca vise, em nemaju juniore u sastavu..

obrni okreni, opet se sve otvara™ robiji..:fantom:

 

Link to comment

@Shaq, naprsnuce stopala ne zvuci kao day-to-day povreda, pogotovo sto nije kao da su jos 2-3 tekme do kraja sezone

 

jesil' siguran u taj info, meni zvuci malko fiju-viju

Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Kalina ce malo teze doci nakon sto je  gospon sa mikrofonom odrzao  slovo cijeloj hali zbog skandiranja "Kalina vrati se."

@Eleniko lozis ti nas malo, a?:D

Nisu se "pomirili"?

Link to comment
On 10. 2. 2024. at 13:58, Shaq said:

ma nema tu sta da se prica, sezona je usrana i pre nego sto je pocela, pa je onda dodatno usrana otpustanjem duskoa, pa je jos i na to dodatno usrana dodatnim pustanjem pacova nazad u italju, pa i na to dodatno dodato sranje je dodata usrana doselekcija..

dosli smo do toga da mi ni kompletni na papiru nismo favoriti kuci  protiv zalgirisa, a kamoli bez teoa od tricetsest godina i lizarazua od tricetpet..

sudije su apsolutno juce zasluzili onu porciju™ i to ne samo za juce veca za visegodisnji tretman koji imamo od njih..

smesnije od svih ovih sranja, su jedino komsije koji svoja sranje od igre i rezultata njihovih galaktikosa i najboljeg™ trenera u univerzumu izjednacavaju sa neuspesima ekipe koja nije ni za fibini liga sampiona.

:fantom:

Tako im lakse

Link to comment

i nama je lakše kad pogledamo preko plota kad ono tamo kapiten i kaminsky prave faul na fransisku :byecry:

 

bukvalno smo ove godine izmišljeni jedni za druge, prva psihološka pomoć. u mojoj ulici u četvrtak urlici sreće i bacanje petardi kroz prozor kad je sisko zabo tricu. ja napolju, poslednji rezultat koji sam video na sofi 88-86 i mislim glodari se izvukoše mamicu im kad ono zamalo haha

 

nikad nije bilo ovako, ko li nas zavadi

 

:basket:

 

Edited by Eleniko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...