Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Kuzmara ili igra za stan i hranu a ostatak vraća Nebojši ili ima snimke kako Nebojša blajva neki kobas pa ga ucjenjuje. Nešto mi prije ova prva varijanta, ono tipa djeca mu već se navikla na vrtić/školu, pa čisto da ima opravdanje što bleji tu i da eto i dalje tripuje da je košarkaš, a pritom i da igra za EL ekipu, ako mu daju više od 2-3 hiljade evra mjesečno, to je skandal. Jer za CZ nema vrijednost veću od toga, možda bi za nekog drugog imao, čovjek je ono, practice squad. A što je najgore ja ga gotivim, zemara je i super je lik, viđao sam ga i pričao s njim u kraju. Možda ga pripremaju za nekog asistenta trenera. 

Link to comment
11 minutes ago, James Marshall said:

Kuzmara ili igra za stan i hranu a ostatak vraća Nebojši ili ima snimke kako Nebojša blajva neki kobas pa ga ucjenjuje. Nešto mi prije ova prva varijanta, ono tipa djeca mu već se navikla na vrtić/školu, pa čisto da ima opravdanje što bleji tu i da eto i dalje tripuje da je košarkaš, a pritom i da igra za EL ekipu, ako mu daju više od 2-3 hiljade evra mjesečno, to je skandal. Jer za CZ nema vrijednost veću od toga, možda bi za nekog drugog imao, čovjek je ono, practice squad. A što je najgore ja ga gotivim, zemara je i super je lik, viđao sam ga i pričao s njim u kraju. Možda ga pripremaju za nekog asistenta trenera. 

Duguje mu za onu saobraćajku što je prošao bez zatvora. Zato ćuti i služi sada.

 

Inače jako dobar lik. Da ne bude da ga pljujem. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Kao da su tu bitni njihovi minuti... :fantom:

Marko Simonovic® neka se javi ako je za reinkarnaciju kosarkaske karijere. Dobro placamo.

Edited by cvrlle
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Kuzmić, Lazić, Lazarević, Mitrović, Davidovac... svi produženi/vraćeni, a u zbiru neće odigrati 300 minuta ove sezone.

 

Ja stvarno ne znam zbog cega i koje seme stoje iza toga, ali cisto iz sportskog aspekta Kuzmic i Lazic (kao i Raduljica) nemaju vise nista da pruze na nivou koji je potreban. Videli smo prosle godine dok je Laza kapiten bio dugo povredjen kako bez problema mozemo bez njega....

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

Kuzmić, Lazić, Lazarević, Mitrović, Davidovac... svi produženi/vraćeni, a u zbiru neće odigrati 300 minuta ove sezone.

 

Davidovac startna 4. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...