Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Upravo sam dostigao novi achievement - Enthusiast. Izgleda da PPP na pravi način ceni moj večerašnji doprinos shvatanju košarkaških pravila drugova forumaša. :)

  • +1 7
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, MeanM@ said:

@Mindaugas Žukauskas
Dokumentuj snimkom ili povuci rec! :fantom:

 

Nisi primetio kako se Gidra samo nasloni na čuvara i ispali onaj svoj brzi šut? Mislim da to uradi bar jednom po tekmi. Na poslednjem derbiju je sigurno bilo, mislim da je čak dao i and one. Uvek sviraju faul, očigledno ima razloga, po ovome što Djole priča.

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Nisi primetio kako se Gidra samo nasloni na čuvara i ispali onaj svoj brzi šut? Mislim da to uradi bar jednom po tekmi. Na poslednjem derbiju je sigurno bilo, mislim da je čak dao i and one. Uvek sviraju faul, očigledno ima razloga, po ovome što Djole priča.

Jbt, pregledah sad njegove poene sa oba derbija poslednja, ne vidim na sta mislis. Rokas roka trojke u kojima izbegava kontakt. Sad je poceo ove floatere da pogadja, al i tu bezi od kontakta, tj izbacuje loptu pre kontakta.
Nije da gledam bas najpazljivije, niti uspevam da vidim svaki detalj bez ponovljenog snimka, al ne nalazim ovo sto spominjes. 

Link to comment
8 hours ago, MeanM@ said:

al ne nalazim ovo sto spominjes. 

 

Naći ću u toku dana, pa ću okačiti

  • Haha 3
Link to comment
11 hours ago, Djolle said:


 Ako se ne varam, obe situacije su sudije gledale, sad ja verujem da se pri gledanju rukovode pravilima, ti veruješ da Bodiroga, Motejunas i pro-zapadna EL imaju nešto protiv pro-ruske Zvezde i tu se sigurno nikad nećemo složiti.

Čekaj, čekaj, čekaj ti meni hoćeš da kažeš da Bodiroga i Montejunas nisu direktno uticali na okršaj 13og i 16og tima u EL sa namerom da pobedi jedan od dva tima koji svakako neće videti top 10? Nemoj biti naivan, svakom dobronamernom je jasno da je ovo bočni udar na Putina preko litvanskih NATO ustaša :fantom:

  • -1 1
Link to comment
34 minutes ago, *edited by mod said:

Nemoj biti naivan, svakom dobronamernom je jasno da je ovo bočni udar na Putina preko litvanskih NATO ustaša :fantom:

 

 

Jedna od bjednijih stvari na ppp je navijanje protiv Litvanije na OI, SP, EP iz pomenutog razloga. I kad pregledas te teme koje prate reprezentativna takmicenja vidis da u toj mrznji prednjace fanovi Vujosevica, Ostoje, Macvana i ostalih rusofila

Edited by MiddleClass
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Jedna od bjednijih stvari na ppp je navijanje protiv Litvanije na OI, SP, EP iz pokrnutog razloga. I kad pregledas te teme koje prate reprezentativna takmicenja vidis da u toj mrznji prednjace fanovi Vujosevica, Ostoje, Macvana i ostalih rusofila

 

Tačno plus pretačno. Partizani imaju problem sa nacistima. četnicima su nacisti braća :fantom:

 

Link to comment
24 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Jedna od bjednijih stvari na ppp je navijanje protiv Litvanije na OI, SP, EP iz pomenutog razloga. I kad pregledas te teme koje prate reprezentativna takmicenja vidis da u toj mrznji prednjace fanovi Vujosevica, Ostoje, Macvana i ostalih rusofila

Jebem li ga, nisam prebrojavao i pratio ko ima kakav sentiment prema Litvaniji i vadio korelaciju prema klubu za koji navija, ali mi je logično da još od 1995 postoji tendencija da se navija protiv Litvanije. Doduše navijao bih za njih protiv Španaca i Amera svakako, a ostalo je case by case.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Naći ću u toku dana, pa ću okačiti

 

požuri, polako, da slučajno ne ispadne da troluješ na ciganjskoj temi kao i tvojih 128 ortaća koji kampujete ovde u potrazi za kvalitetnim sadržajem.

 

Yes You Can Do It GIF by LOM

 

 

  • +1 3
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Čekaj, čekaj, čekaj ti meni hoćeš da kažeš da Bodiroga i Montejunas nisu direktno uticali na okršaj 13og i 16og tima u EL sa namerom da pobedi jedan od dva tima koji svakako neće videti top 10? Nemoj biti naivan, svakom dobronamernom je jasno da je ovo bočni udar na Putina preko litvanskih NATO ustaša :fantom:

Tek je 12.2. a već imamo krindž godine!

 

Edited by sigurnost
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ne verujem da troluje Mindas, a i ne bih ukrupnjavao te kontejnere nasih i njihovih. Ima nas raznih. 
Bilo bi dobro zarad smislenosti diskusija ovde pricati cesce o konkretnim situacijama, sa sto manje generalizacija. Mislim, sam upadam u tu zamku, zato kazem :)

  • +1 7
Link to comment

Mislim da bi PJ i Teo bili kompatibilni na terenu i da bi to funkcionisalo bez čiste dvojke.

 

Teo - PJ - Gidra - Zek - Bolomboj

 

Sa klupe Topić, Ponitka, Naneli, Deda i zver u nastajanju Balša.

 

Osvajanje EL.

 

Grb želim da bude ljubičast.

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Nit troluje nit je napisao nešto uvredljivo Rokasa, naprotiv.


 

 

Apsolutno. Kritike Mindiju su čist primer projektovanja sopstvenog razmišljanja i nastupa.

 

 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...