Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Par pitanja, blagodarim unapriujed na odgovorima - s kim igramo prvu u kupu, je li Tompkins stigao, i kad se očekuje Topić?

Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

 

 

@Ratamahatta avatar :lolol:


Zasluzeno, prikladno 

Sad mozemo da obrisemo kurac zahtevom za zastitu zakonitosti i dobijemo veliko izvini umesto malo pivo 
 

Link to comment

Imam neki Alcatel iz 2004., Sony Ericsson iz 2008., i po 1 Sony i 1 LG smartfon i do veceras nikad nisam znao sta bih s njima :dry:

Ponitkina zena >>>>>>>>>>>>>>> Paterniko i ova druga dva kurtona 

 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 4
Link to comment
8 minutes ago, nenad said:

 

a sta moze da uradi? ima rokasa, bolomboja, mitra, gilespija, jaga i smarta. svi ostali su igrac manje ili u napadu ili u odbrani ili na obe strane.

 

 

Više Hange i Smarta, manje Nedovića. Za samu završnicu kada smo ih jurili po celom terenu Lazarević umesto Dede. Generalno manje Dede, a još više Mitra ili Rokasa na 4. Bolmboja koji minut ranije da vrati. To kažem da meni nije jasno, ali se ne slažem sa Midlom da je on izgubio utkamicu. 

  • +1 4
Link to comment

Ovaj Milutin jel sme da napadne Nedovica?

Be slusam ga pazljivo, al vidim da tovari Sfera uglavnom 

Edited by MeanM@
  • +1 1
Link to comment

Rajko: “Drugo pitanje je ako možeš da prokomentarišeš atmosferu u Areni”. Ko o čemu…

 

Ide i treće pitanje.

  • Haha 7
Link to comment
Just now, MeanM@ said:

Ovaj Milutin jel sme da napadne Nedovica?

Be slusam ga pazljivo, al vidim da tovari Sfera uglavnom 

Milutin baš ljigav vajb ima.

  • +1 3
Link to comment

Sad samo fali ozderani Milojko Pantic da urla na Boskovica sto ne pita trenere sta misle za sudije 

Stavice sad u dvoranu meredov kao u Atini 

  • +1 1
Link to comment
Just now, MeanM@ said:

Ovaj Milutin jel sme da napadne Nedovica?

Be slusam ga pazljivo, al vidim da tovari Sfera uglavnom 


Ruku na srce kritikovao je Nedovića tokom

sezone i to otvoreno u par navrata. Ali zapažanje kako je iznenadjen što je Sfero zaboravio Tobija, pa jebem ti sve. Fazon jest da je rupa u odbrani ali “daje širinu” u napadu :lol:  Tobi mašina za trojke pa se odbrana prilagodjava :sleep:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
19 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da je ovo kraj šansi za plejin?

 

Sledi natjecanje za 13. mesto s nama. Tu smo gde treba da budemo i jedni i drugi... ni manje ni više

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Više Hange i Smarta, manje Nedovića. Za samu završnicu kada smo ih jurili po celom terenu Lazarević umesto Dede. Generalno manje Dede, a još više Mitra ili Rokasa na 4. Bolmboja koji minut ranije da vrati. To kažem da meni nije jasno, ali se ne slažem sa Midlom da je on izgubio utkamicu. 

Kako da ne, dao 15 poena, direktno zaslužan za bar 30 Žalgirisa.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...