Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

9 minutes ago, *edited by mod said:

Ali znamo za jadac, pa gađamo četvrto mesto.

A mi cemo onda namerno da budemo drugi.

Al nemojte da ispalite 😃

  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Quote

Zbog ove prilike u Zvezdi je veoma srećan. Jedva čeka da počne da radi sa nama. Nisam sasvim sigurno kad će stići, ali oporavlja se, vežba… Mislim da je sada u Madridu”, zaključio je Hanga za Meridian sport.

 

Barnum And Bailey Circus GIF

  • Haha 3
Link to comment

fun™ fact, obe tekme bez teoa u el su izgubljene(baskonia kuci i tamo alba)

jos samo magistar da se oglasi da ocekuje pobedu, i all in na dvojku..:fantom:

Link to comment

Ali ladno svako ziv je znao da ne treba Teo da ide u Podgoricu, i u  ovom glupom klubu urade sve kontra, pa naravno ne igra veceras. :isuse:

  • +1 7
Link to comment
9 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Ali ladno svako ziv je znao da ne treba Teo da ide u Podgoricu, i u  ovom glupom klubu urade sve kontra, pa naravno ne igra veceras. :isuse:

on je nacet u onom prvom nasem domacinskom derbiju, i tada sam pisao da ne treba da ga vode protiv cedevite.. tamo se jos dadatno povredio(plus svakako izgubili).. pa onda nespreman odigrao i protiv asvela(isto izgubili), pa je onda preskocio baskoniu i albu(oba poraza), protiv partizana i valensije igrao pod inekcijama.. posle tri dana je bila barsa, i vide da ne moze, i posle toga ga opet vodis u podgoricu, i jopet puknes, i sad ces i kuci bez njega da puknes od zalgirisa.. 

ne zna se dal je gore, sto nam sezona zavisi od igraca od 36 godina koji ni ne igra odbranu ili zbog struke™ koja procenjuje kad treba rizikovati ili ne.. pakao:fantom:

  • +1 3
Link to comment
50 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Ali ladno svako ziv je znao da ne treba Teo da ide u Podgoricu, i u  ovom glupom klubu urade sve kontra, pa naravno ne igra veceras. :isuse:

 

I onda se ljute odje kad kazem da Sfero ne zna dje udara

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Ja mislim da i sam Teo insistira da igra. ABA je rešena pre Podgorice pa mi je prosto je neverovatno da je Ćoki tražio da ta tekma bude prioritet.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Heaviside said:

Ja mislim da i sam Teo insistira da igra. ABA je rešena pre Podgorice pa mi je prosto je neverovatno da je Ćoki tražio da ta tekma bude prioritet.

Ovo.

Teo neke utakmice igra kao da je "on doneo loptu". I ne mogu tu nikakav Čović, ni Sfero ništa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...