Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Vidi stvarno, kao stari metalac mora da pljucnem post i poželim sve najbolje ovom novom igraču bez kolena 

 

Neeee, kakav epik fail.... Odoh da slušam Nadu Topčagić :D

Edited by assignment
  • Haha 2
Link to comment

Nije da me neko pita, ali potvrđujem ovo Čovićevo za Gilespija i Partizan :D

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, ducca said:


Uopšte mi nije do rasprave per se, naprotiv. Samo pokušavam da shvatim kako je to neko “super lik”, a ovamo maklja ženu i dete. To me sad zanima sa fenomenološkog aspekta. Kao ok je u kafani sa ortacima, a šta radi kući u svoja 4 zida bože moj?
 

Ili je cela priča naduvana, možda i podmetnuta, otkud znam, pa je red da se prosvetlimo ovde i promenimo svoje mišljenje o dotičnom da ne grešimo dušu. Pošto lično ne mogu da prihvatim da neko ko je osudjen za takve stvari kao što je nasilje u porodici sme posle toga da obavlja bilo kakvu funkciju u javnom životu, a mesto u upravi KK Zvezde ima odredjenu težinu, pa se njegovim angažovanjem šalje jedna veoma loša poruka ženama pre svega.

 

Ne ljuti se,ne mogu da ti dam odgovor j ali stvarno nisam nikada razgovarao sa njim na tu temu.Naravno da smo svi protiv bilo kakvog nasilja,na kraju krajeva ko normalan moze to da podrzi.

 

Ne nije naduvano to je se stvarno desilo.Da slazem se sa tobom da takvi ne treba da sede u upravi,sada jebiga da je uradio nesto lose jeste to se ne dovodi u pitanje,dobio je neku kaznu koliko se secam,da li je se promenio po tom pitanju ne znam.Na zalost nije ni prvi ni poslednji koji je pravio i gora sanja pa je bio na nekim funkcijama.Tipa Krstic,Tomasevic....

  • +1 1
Link to comment

Gurovic je bio problematican kao klinac, kosarkas i naravno posle karijere. Njegov IQ bas nije visok i to je tako. Ne bih mu dao ovcu da cuva da moram ja da ga platim.

  • +1 2
Link to comment

grk se bas blamira sa nekim izjavama..

kae necemo dovoditi bilo koga, dovede™ lik gilespija, smarta i pokojnog treja..

sad kae, nismo doveli bircha(potpisao za djironu skoro), posto pre dva meseca nije bio spreman.. pa sto si onda sad doveo treja koji je jos manje spreman.. a po minutazi gilezpija u ova dva meseca, cini se da ni on nije spreman..

strasno sta nam rade, drzava duradi nesto..:fantom:

 

  • -1 1
Link to comment

Gilespi je doveden umesto Kuzmića, znači na mesto trećeg centra, koliko očekuješ da igra?

Smart je doveden u trenutku kada su bili povređeni Nedović, Topić a Teo bio rovit (i sad je).

Što se tiče četvorke slažem se da je trebala da se dovede onog trenutka kad je bilo izvesno da od Belog nema ništa.

Link to comment

od kuzmica se nije nista ocekivali, on je ostao kao coviceva kombinacija..

tobi je trebao da ode, al je onda odigrao dve tri dobre partije(u poenterskom smislu).. a u medjuvremenu se ispostovalo i da je  gilespi go qrtaz.. zato je ostao i tobi..

a koliko tobi i bobi™ odradjuju dobar posao, dovoljno govori bolombojeva minutaza od 35+ mpg:fantom:

Link to comment

Ne verujem da su ozbiljno računali na Bjelicu jer je i on imao neki ugovor kao Trej sada. Simonović i Davidovac su planirani tu. 
 

Gilespi nije nikakav problem, treći centar sa dobrim skokom i odbranom i sa verovatno malim ugovorom. Tobi, Simonović i Davidovac su tri velike greške na unutrašnjim pozicijama i to je nemoguće ispraviti tokom sezone.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

teo gotovo sigurno out za sutra, plus i lazic upitan..

i onako sam missio da gubimo, a bez njega je to zakucana dvojka..:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Samo nam je još falio fajt Šeka i Bujake. :ph34r:

 

Do kraja sezone ionako igramo za publiku, van pameti su ova pojačanja. Kasno je. Bar da su doveli nekog prospekta, nego istrošene poluinvalide koji eventualno mogu utakmicu-dve na svežinu. Čeka se da Teo još par puta povileni i da Topu daju da igra kao u Megi. Finale Aba treba vojska da zabrani, naročito sad kad to sranje služi samo da se kompleksaši u upravama igraju rata i da se talogu sa tribine da smisao disanja.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...