Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Videćemo: možda bude Derik Braun, možda bude KC Rivers. Očekujem nula doprinosa zbog preduge pauze i godina, pa jedino može da me prijatno iznenadi.

  • +1 3
Link to comment
58 minutes ago, booyaka said:

Ako je na mesec dana to bi trebalo da znači da će odmah početi da igra.

Čudan termin za potpisati igrača na mesec dana. Uz realnu pretpostavku da neće videti teren protiv Žalgirisa i da ga neće voditi na kup, to ostavlja otprilike 4 utakmice da se pokaže. 

 

Doduše sve ukazuje da je ovo više test koliko je zdrav i da li može da podnese mesec dana treninga.

 

Edit: zaboravio sam da je valjda povređen. Znači mart i dve utakmice.

Edited by *edited by mod
  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Nikodije said:

 

i ja mislim da ce gilezbi van 12, a verovatno i smart kad se vrati top

 

na stranu što ja mislim da će se gillespie i mitrović menjati

- smart, imho, ne sme da bude van 12, on je lik kojeg treba da testiramo i koristimo, jer ima sve performanse koje nam fale na sg-pg

 

po meni će on biti jako bitan faktor u vreme aba plejofa

  • +1 3
Link to comment

Derik Braun je bio najcudniji boravak, na jednoj ili dve tekme ne secam se sad tacno je odigrao kao u Efesu, a pre toga i posle toga ili je bio bulja ili nije igrao uopste :blink:

Kao Kuzmic prosle sezone u zadnjem kolu protiv Asvela, to je bila najbolja centarska partija u celoj sezoni, a igrao je zbog nekog administrativnog propusta u vezi sa Hasanom ili Bentilom, mrzi me sad da guglam sta je tacno bilo, da li oprema ili pasos ili koji kurac.

Kuzma ih pobacao tamo kao decu sve, a celu sezonu smo sjebali jer smo bili go kurac ispod kosa, i posle te tekme mislim da opet nije igrao nijednom duze od 3-4 minuta 

Smarta da sacekamo ipak, ne deluje kao tele, setite se kako je Gidra sjajno pucao kad je stigao 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment
Just now, Ratamahatta said:

Derik Braun je bio najcudniji boravak, na jednoj ili dve tekme ne secam se sad tacno je odigrao kao u Efesu, a pre toga i posle toga ili je bio bulja ili nije igrao uopste :blink:
 

 

nije ništa čudno, liku su otišla kolena; probao je, nije išlo i ciao

 

banalno poređenje je recimo kemba walker. ima sve što treba da bude najbolji igrač evrolige, tj skoro sve, osim kolena.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, assignment said:

 

Bravo majstore bi dobio da je jebao i mamu i cerku :D

 

Ja bi se zadovoljijo mamom, za bolje nisam vise u ovim godinama

To je uspelo samo Branku Lazić.

Kao podstanar jebao i gazdaricu i njenu ćerku.

Nisu srBska majka i njena ćerka, al se broji.

Edited by sigurnost
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, Heyter said:

A što magistar ne uze Gilespija i(ili) Smarta na mesec dana ?

Na Smartu.će se garant zaraditi, a Gile je došao za neku siću.

  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, booyaka said:

Na Smartu.će se garant zaraditi, a Gile je došao za neku siću.

Ubedio si me.. :nobles:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

inace jedna od retkih stvari da magistar nije slagao jeste da je partizan na pocetku ove sezone zaista bio zainteresovan za gilespija, al kao sto je i sam rekao to je bilo u fazi dok im je mirota bio planiran na 4..

a gde je tebi sada magistre mirota? glume ga mitrovic i deda! #teskoe:fantom:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Na Smartu.će se garant zaraditi, a Gile je došao za neku siću.

Smart je projekat na duze staze. Njega mozes da ocenis posle najmanje 2 meseca, prvi put u Evropi i to iz G lige.

Zo nije mogao da se sastavi prva 2 meseca pa je vec do NG postao nas najbolji igrac.

Ne kazem da Javonte ima plafon Lorenza, ali moramo biti jos mesec dana strpljivi...

Gilespi je doveden da krpi defanzivno na 5, to radi, meni je u skladu sa ocekivanjima, osim sto ipak ocekujem da malo pojaca taj rim protecting.

Edited by cruise
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

zasto potpisati kevin herveya, 27 godina pf 206cm sa ovakvom formom.. kad to moze hapoel holon? :fantom:

Screenshot_2024-02-07-17-17-29-061_com.android.chrome.thumb.jpg.ee3795ac4a294bd2bc90e4e21eebb390.jpg

 

bio je opcija, al Teo rek'o da je teska dileja (igrali zajedno u Virtusu), pa se odustalo

Link to comment
25 minutes ago, Shaq said:

inace jedna od retkih stvari da magistar nije slagao jeste da je partizan na pocetku ove sezone zaista bio zainteresovan za gilespija, al kao sto je i sam rekao to je bilo u fazi dok im je mirota bio planiran na 4..

a gde je tebi sada magistre mirota? glume ga mitrovic i deda! #teskoe:fantom:

Stigo Trejo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...