Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Shaq said:

al koje je to stanje mozga, covek bukvalno batalio kosarku, em teska povreda em nije igrao godinu i po dana..

nije da ima 23 godina, pa kao cekamo ga da vidimo dal moze..

covek je jedino u prici™ posto je neka budala nasla skauting listu od pre 5 godina, na kojoj su redom trej, voroncevic, aleksandrov pa ajde redom da zovemoni pitamo dal bi dosao neko..

gilespi je bar dosao fizicki spreman, al ni posle dva meseca ne zna lik gde tera..

pa ka o.

Tompkins je i sa jednom nogom i sa jednom rukom i povređen Karl Meloun lično za Davidovca.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Hroničar said:

Tompkins je i sa jednom nogom i sa jednom rukom i povređen Karl Meloun lično za Davidovca.

 

Jbg, za ovakvog Davidovca je verovatno bilo ko od nas forumasa u 40tim godinama Meloun :D

Link to comment

Vidjećete kad Treja gurnu na centra kao bekap opciju za Bolomboja, sa ovakvim stanjem koljena sumnjam da može juriti četvorke. Barem nas ima, ako izbije fajt sa komšijama možemo ih uzeti na brojnost, doduše i oni su stacked.

Link to comment
11 minutes ago, Shaq said:

al koje je to stanje mozga, covek bukvalno batalio kosarku, em teska povreda em nije igrao godinu i po dana..

nije da ima 23 godina, pa kao cekamo ga da vidimo dal moze..

covek je jedino u prici™ posto je neka budala nasla skauting listu od pre 5 godina, na kojoj su redom trej, voroncevic, aleksandrov pa ajde redom da zovemoni pitamo dal bi dosao neko..

gilespi je bar dosao fizicki spreman, al ni posle dva meseca ne zna lik gde tera..

pa ka o.

Moras da se stavis u njihov par ociju/mozak/stavec :)

Navijacima Zvezde danas mozes da prodas svasta. Evo, reci mi hipoteticki koji je to prag gde ce se cuti zvizduci onako masovno, horski, tako da ekipa iz partera ne moze da spreci ‘incident’?

Zao mi je konstatovati, al jedna anestezirana vecina koja guta sve dok god smo konkurentni sa arhineprijateljima.

Dok se to ne promeni, a tesko da ce se promeniti bez neke katarze, samo cemo se cuditi ovde kako ovo kako ono.

Saopstenje DS (koje kaci Kkcz stranica kod sebe, btw) je da se protiv Zalgirisa okupljamo i zagrevamo za subotu i besmisleni trecerazredni dogadjaj na Marakani. Zagrevamo, eeej. To ko ono, igras protiv, ne znam, Fejenorda/Benfike u CL, zagrevas se za nastupajuci duel protiv Crnokose, recimo. Uz duzno postovanje svakome..
Kidnapovan klub, kraj svake price.

Edited by MeanM@
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Jesper23 said:

Da li postoji jedan ex reprezentativac da nije ukaljao ime sa politikom ili stvarima van terena? SNSovci, nasilnici, kurvari u pokušaju... Jedino mi Mića Mačvan trenutno pada na pamet. Ajde ni Teo nije imao nekih ispada, mada ako se dobro sjećam dovodili su ga u vezu sa SNS-om.

Teo jebo Cecinu cerku. Sad, ne znam kako se to racuna, jel kao ispad ili bravo majstore :lolol:

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
3 minutes ago, Hele said:

Teo jebo Cecinu cerku. Sad, ne znam kako se to racuna, jel kao ispad ili bravo majstore :lolol:

Jel to istina ili je po onoj svi znamo iz koje kuhinje to dolazi? :laugh:

Link to comment
1 minute ago, Hroničar said:

Jel to istina ili je po onoj svi znamo iz koje kuhinje to dolazi? :laugh:

Bili su zvanično u vezi.

 

Opusti se malo jebote.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Bili su zvanično u vezi.

 

Opusti se malo jebote.

Šalim se, što ste bre svi ovde naelektrisani...

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Hele said:

Teo jebo Cecinu cerku. Sad, ne znam kako se to racuna, jel kao ispad ili bravo majstore :lolol:

 

Bravo majstore bi dobio da je jebao i mamu i cerku :D

 

Ja bi se zadovoljijo mamom, za bolje nisam vise u ovim godinama

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 3
Link to comment
38 minutes ago, assignment said:

 za bolje nisam vise u ovim godinama

Mogao si da jebeš ali nisi teo 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...