Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Deda uzo lovu, odradio jednu tekmu nedeljno u CSKA, uzo srebro, obezbedio nacionalnu penziju i praunucad i jos ce + biti dobar host neceg novog sto ce biti popularno posle podkastova + ce imati custom kredenac za pehare i cekmeze za medalje 

Svi mi jemo kurac sto nismo Deda 

  • +1 5
Link to comment

Dobar je Gurovicev dolazak. Razbucace svaku preostalu iluziju o desavanju neceg pozitivnog u klubu.

Ladno lik javno tovari igrace pod ugovorom. Kakav bednik jbni.

Doduse, pre ce se desiti da ce jednu grupaciju ‘navijaca’ gurnuti skroz od kluba do daljnjeg, al ce dobiti posveceniju masu ortodoksnih fanatika.

Realno, postenije je tako.

  • +1 6
Link to comment
8 hours ago, Ratamahatta said:


Porez dodju drzavi, ne nama 

Oh wait 

Pa lepo čovek kaže "eventualni" :fantom:

  • +1 1
Link to comment

"Sramota je da ti nemaš ekipu konkurentnu za Top 8, uz takvu armiju navijača", naveo je".

 

Gurović ništarija i šlihtara.

Link to comment

Ovako kada kaže, ispada da je Čović nesposoban da napravi ekipu za F4 EL, a i jeste jer je tokom godina pravio previše trulih kompromisa, dovodio penzionere čiji je jedini kvalitet bio što su zvezdaši, neki čak ni to i igrače koji ne mogu da igraju ni u EC kao što su Lazarević i Ilić.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

Moraju ljudi da shvate da su najveći problem ovog tima poluigrači tipa Davidovac, Lazić, Lazarević, Dalibor Ilić... Prosto, u ovakvom ritmu igranja EL, svako mora da bude sposoban da doprinese. Kod nas pola tima ne šutne na koš za 20 minuta na terenu. Onda se čudite što (nekad) neko izdivlja sa par nerezonskih šuteva tipa Teo ili Nedović i što su isti i još po neki povređeni non stop. Ako Davidovac ne šutne na koš za 20 minuta u ovakvoj Zvezdi, ja ne znam gde će taj čovek da igra i kako kad ode odavde, ako ikada ode.

 

Jos gore od toga je (nijma bi dodao jos Tobija i Fredija), da ta neka " 2 petorka"  nije u stanju da dobije Split, pa moraju igraci kao Teo, Hanga, Bolomboj da igraju bukvalno svaku ABA utakmicu, umesto da mogu da odmore zarad bolje spreme za EL meceve... To je toliko mizerno da bode oci... A tako bi trebalo da bude...

Edited by assignment
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

"Sramota je da ti nemaš ekipu konkurentnu za Top 8, uz takvu armiju navijača", naveo je".

 

Gurović ništarija i šlihtara.

 

1 hour ago, booyaka said:

Ovako kada kaže, ispada da je Čović nesposoban da napravi ekipu za F4 EL, a i jeste jer je tokom godina pravio previše trulih kompromisa, dovodio penzionere čiji je jedini kvalitet bio što su zvezdaši, neki čak ni to i igrače koji ne mogu da igraju ni u EC kao što su Lazarević i Ilić.

Red je da se postavi makar predhodna rečenica ako ne može ceo pasus da ljudi ne bi pogrešno shvatili, kao boyaaka (ne krivim te, ovako kada se prenese izvučeno iz konteksta je tvoj zaključak logičan).

 

Smanjimo izvlačenje iz konteksta za mrvicu tako što nećemo izbaciti predhodnu rečenicu i dobijamo:

 

Duško Ivanović je selektirao ovu ekipu. Sramota je da ti nemaš ekipu konkurentnu za Top 8, uz takvu armiju navijača.

 

Budimo još pošteniji i prenesimo ceo pasus sa sve kardinalnim greškama™ koje je pogađate napravio trener čije ime gospodin Gurović ne želi da izgovori.


Nekoliko kadrinalnih grešaka je trener napravio, ne Sferopulos nego onaj pre njega, svi znamo ko je bio (Duško Ivanović). Doveo je neke igrače, a bili su mu nuđeni Hauard i Moneke iz Baskonije. Bili su na spisku i nuđeni. Ivanović ih nije hteo, nisu bili po njihovom ukusu, paradoksalno je što im je sada trener. Duško Ivanović je selektirao ovu ekipu. Sramota je da ti nemaš ekipu konkurentnu za Top 8, uz takvu armiju navijača.

 

Zašto ne preneti i deo u kome se gospodin Gurović eksplicitno određuje prema projektu gospodina Čovića:

 

Pošto nisam u upravi Crvene zvezde, ali biću, to mogu da otkrijem i biće mi čast da budem deo takvog projekta.

 

link: https://telesport.rs/gurovic-sramota-je-da-zvezda-nema-konkurentnu-ekipu-za-top-8/

 

tako da @napadaju pravu si, Gurović jeste ništarija.

 

Edited by Heaviside
  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, assignment said:

 

Jos gore od toga je (nijma bi dodao jos Tobija i Fredija), da ta neka " 2 petorka"  nije u stanju da dobije Split, pa moraju igraci kao Teo, Hanga, Bolomboj da igraju bukvalno svaku ABA utakmicu, umesto da mogu da odmore zarad bolje spreme za EL meceve... To je toliko mizerno da bode oci... A tako bi trebalo da bude...

 

Fredi je definitivno ta kategorija, Tobija ipak ne bih svrstao tu. U slučaju da ostane, mislim da bi u drugoj sezoni bio dosta bolji.

 

Al o čemu mi pričamo, kad se Gurke sprema za ulazak u upravu...

Link to comment

Da li postoji jedan ex reprezentativac da nije ukaljao ime sa politikom ili stvarima van terena? SNSovci, nasilnici, kurvari u pokušaju... Jedino mi Mića Mačvan trenutno pada na pamet. Ajde ni Teo nije imao nekih ispada, mada ako se dobro sjećam dovodili su ga u vezu sa SNS-om.

Edited by Jesper23
  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, Jesper23 said:

Da li postoji jedan ex reprezentativac da nije ukaljao ime sa politikom ili stvarima van terena? SNSovci, nasilnici, kurvari u pokušaju... Jedino mi Mića Mačvan trenutno pada na pamet. Ajde ni Teo nije imao nekih ispada, mada ako se dobro sjećam dovodili su ga u vezu sa SNS-om.

misliš na milana mačvana?

Spoiler

IMG_8587.jpeg.fd1fd189a40dc77ab19a16a5aa2ff6cf.jpeg

 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

misliš na milana mačvana?

  Hide contents

IMG_8587.jpeg.fd1fd189a40dc77ab19a16a5aa2ff6cf.jpeg

 

Aupičkumaterinu, ovo baš nisam očekivao od njega. Savan?

 

edit: @Heaviside Nisam pratio na času, znam da je nešto kritikovao oko puta, ali izgleda da se priklonio sekti. Jbg pognutu glavu sablja ne siječe.

Edited by Jesper23
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...