Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

11 hours ago, Djuro said:

 

kakva je ovo clanarina? 

deca mu placaju toliko da bi trenirala kod njega?

 verovao ili ne dok je ovaca ima i vune.Kao ulaze i individualni trenizi u cenu itd.

Link to comment
3 hours ago, sigurnost said:

Još nisam sreo navijača Zvezde koji pozitivno reaguje na bilo kakvu Gurovićevu ulogu u klubu.

Uzorak jeste mali. Njih 7.

Nemam ni ja u svom bablu nikoga ko voli Gurovića, ali pogledaj komentare na njegove izjave o Dušku, gostovanja po emisijama i podkastima, klipove koje kači njegova škola košarke. Ima on svoju publiku itekako i to naplaćuje. U najmanju ruku postoji veliki broj ljudi koji veruje u laži i preterivanja o Dušku koje on plasira čime je Čoviću dokazao da mi veruju više nego njemu i da će da laže ono što mu što se kaže što je već fina vrednost za gazdu. Videćemo koliko će Ćoki ovime uspeti da izvuče svoj rekting kod navijača iz podruma, ali namera je jasna. Ne postoji promil šanse da Čović uopšte veruje da je Gurović sposoban da unapredi klub i neće mu dati nikakva ovlašćenja osim da priča za medije.

Link to comment

Interesantno je da Gurovic nije samo kritikovao Ivanovića, već i dovođenje Gilespija i Smarta. 

Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Šta kaže za Davidovca, jeftin ko Laso pa ga zato držimo ili što je belac Srbinin?

Mislim, kad su Gilespi i Smart ukanalili tim 2/2

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, red star forever said:

Interesantno je da Gurovic nije samo kritikovao Ivanovića, već i dovođenje Gilespija i Smarta. 

 

Sprema se svilen gajtan i za Grka, pošto je on, je li,  doveo Gilezbija™ i Smarta. Mislim, jesu ova dvojica grozni, ali osnovni problem ovog tima je inicijalna selekcija.

Link to comment
20 minutes ago, Блок_64 said:

Da


Pa je l to znači da nije prebio ženu i dete onomad? Mislim ako je super lik privatno…

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, ducca said:


Pa je l to znači da nije prebio ženu i dete onomad? Mislim ako je super lik privatno…

 

Jel tebi dosadno pa trazis nekoga za raspravu.

Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

 

Sprema se svilen gajtan i za Grka, pošto je on, je li,  doveo Gilezbija™ i Smarta. Mislim, jesu ova dvojica grozni, ali osnovni problem ovog tima je inicijalna selekcija.

 

Problem incijalne selekcije je taj sto ih bole tuki nisu oni zavukli pare u svoj dzep,vec im drzava sipa li sipa.Plan kao klub sta i kako dalje nemamo,sve se resava u hodu i zato smo i tu gde jesmo.

Link to comment

Ne može trener koji vodi ekipu koja igra dve ili tri utakmice nedeljno da tokom sezone skautira stotine igrača iz G lige i evropskih ekipa nižeg ranga. Ponudili su mu nekoliko jeftinih rešenja kao što su Gile i Smart i on je izabrao ovu dvojicu. Za Tompkinsa i Higinsa su verovatno i znali da ne mogu da igraju nego su preko njih spinovali da su obezbedili pare za velika imena. Sad forsiraju priču da su ova dvojica krševi koje je Sfero doveo i tako unapred spremaju alibi za eventualni porez od Partizana u ABA. 

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Heaviside said:

za eventualni porez od Partizana u ABA. 


Porez dodju drzavi, ne nama 

Oh wait 

  • Haha 6
Link to comment
20 minutes ago, Блок_64 said:

 

Jel tebi dosadno pa trazis nekoga za raspravu.


Uopšte mi nije do rasprave per se, naprotiv. Samo pokušavam da shvatim kako je to neko “super lik”, a ovamo maklja ženu i dete. To me sad zanima sa fenomenološkog aspekta. Kao ok je u kafani sa ortacima, a šta radi kući u svoja 4 zida bože moj?
 

Ili je cela priča naduvana, možda i podmetnuta, otkud znam, pa je red da se prosvetlimo ovde i promenimo svoje mišljenje o dotičnom da ne grešimo dušu. Pošto lično ne mogu da prihvatim da neko ko je osudjen za takve stvari kao što je nasilje u porodici sme posle toga da obavlja bilo kakvu funkciju u javnom životu, a mesto u upravi KK Zvezde ima odredjenu težinu, pa se njegovim angažovanjem šalje jedna veoma loša poruka ženama pre svega.

  • +1 4
  • Hvala 3
Link to comment

Po koju o Smartu...

 

Prvo, treba imati u vidu da čovek nije nikad igrao u Evropi i da mu je ovo vatreno krštenje u košarci koja nema veze sa košarkom na koju je navikao. 

 

Čovek uopšte nije toliko loš kao što se kenja, no to je već default za ovaj topik, kenjanje po svakome, od utakmice do utakmice.

 

Jedino gde fejla žestoko je šut za tri. Mašio je no nekoliko u nizu, što je upadalo u oči ali sam siguran da će se i tu konsolidovati kada se još malo privikne. 

 

Sa loptom je bio pristojan, podelio je nekih lepih asistencija posle prodora igrajući smireno i pametno u završnici napada. Još jedna mana, mehanika šuta je blagi užas, neverovatno je da to nije iskorigovano u mlađim selekcijama.


Krakat je i može lako da obilazi prvim korakom što je u nekoliko navrata i radio, tehnika so-so, ništa specijalno, ali ima osećaja za igru sa loptom.

 

Sve u svemu sa obzirom na njegove godine, karijeru i okolnosti i tim u koji je doveden gde se ne priznaje bilo šta osim pobede čak i kad je protivnik 5 puta bolji i skuplji - nije se toliko loše snašao uopšte. 

 

Moraju ljudi da shvate da su najveći problem ovog tima poluigrači tipa Davidovac, Lazić, Lazarević, Dalibor Ilić... Prosto, u ovakvom ritmu igranja EL, svako mora da bude sposoban da doprinese. Kod nas pola tima ne šutne na koš za 20 minuta na terenu. Onda se čudite što (nekad) neko izdivlja sa par nerezonskih šuteva tipa Teo ili Nedović i što su isti i još po neki povređeni non stop. Ako Davidovac ne šutne na koš za 20 minuta u ovakvoj Zvezdi, ja ne znam gde će taj čovek da igra i kako kad ode odavde, ako ikada ode. 

 

 

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...