Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

On nesto ne vole Drakulu od ranije, mislim da je u nekom podkastu jos davno pricao da nikad ne bi igrao za njega 

Link to comment

i zvezdin sponzor se sprda sa upravom zvezde, ili jednim njenom delom, posto u klubu postoji nekoliko struja

  • +1 3
Link to comment

pa dobro, svakoj ozbiljnoj firmi treba gm, nije to nikakva novost. da bi mi dobili gm-a potrebno je da coki ode, jer njemu to sujeta ne dozvoljava.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
30 minutes ago, Heaviside said:

Toliko je bolno vidljivo da nam treba sportski direktor™ da mi je komšija turčin koga KKCZ zanima onoliko koliko timovi koji su večito na dnu tabele zanimaju navijače timova kojima je sve osim f4 neuspeh pre neki dan rekao - vama treba GM i dok ga ne nađete nećete ostvariti ozbiljan rezultat. I sam Čović je svestan činjenice da i turski poslastičari znaju u čemu je problem i Gurović kao ljubimac neznalica koje čine većinu zvezdinih navijača i Gurovića smatraju čovekom iz struke mu je savršen PR potez. Gurović naravno nije dorastao ulozi kakva fali KKCZ, a koliko je sposoban da se nosi sa Čovićem pokazuje i način na koji je reagovao na Ćokijevu sugestiju da će znati da ceni ako redovno pljuje po Dušku. Vrti ga Ćoki oko prsta i radi sa njim i njegovim imenom šta hoće.

Još nisam sreo navijača Zvezde koji pozitivno reaguje na bilo kakvu Gurovićevu ulogu u klubu.

Uzorak jeste mali. Njih 7.

  • +1 7
Link to comment

Samo još  majmunčina poput Gurovića fali u upravi, u moru šarlatana i grebatora.  I ne znam za koji malom kompleksašu treba da kenja po Dušku, pa još preko ovih glasnogovornika. :isuse:

  • +1 6
Link to comment

Treba mu da neko bude kriv jer su navijači nezadovoljni. Poštujem Duškovu karijeru, ali nisam veliki fan, ali ovo je sramota šta rade. Bruka je za klub da ovako sere po bivšem treneru, koji je btw. za razliku od svih ostalih zapravo snosio posledice za načinjene greške tako što je dobio otkaz. 

  • +1 5
Link to comment

Sralo se sasvim solidno i po Radonji (je l' bese posle prvog ili posle drugog mandata isla prica da je Radonja napravio problem klubu sto je rekao da kasne plate pa sad nece novi crnci da dodju jer su to culi) i po Alimpiju, pa je vreme ucinilo svoje

Sralo se i po picki celavoj 2, ne secam se za Tomica i Sakotu je l' bilo nesto 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, Heaviside said:

Treba mu da neko bude kriv jer su navijači nezadovoljni. Poštujem Duškovu karijeru, ali nisam veliki fan, ali ovo je sramota šta rade. Bruka je za klub da ovako sere po bivšem treneru, koji je btw. za razliku od svih ostalih zapravo snosio posledice za načinjene greške tako što je dobio otkaz. 

 

zapravo, treneri uvek snose posledice u zvezdi, svoje ili tudje, avansno ili posledicno

  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...