Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Mislio sam ne moze gore. Gurovic je prosto receno glup covek. Rakocevic isto sns smece....doduse ni navijaci nisu za nista bolje.

 

Zamisljam tv duel Gurovic vs Ostojic. 😅 Grbovic dobio Arenu, itd. Pakao

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

gurovic najavio da ce biti u novoj upravi zvezde..

jedna mili boze:fantom:

 

Nevezano za Gurovica ali uvek sam za to da nam u klubove vode neki uspesni kosarkasi umesto politicara,limara,politickih dupelizaca,brace od kosarkasa.....

 

Mesto u upravnom odboru je taman tako da niti se placa niti se odlucuje o bilo cemu,zna se ko se za sve pita u klubu.Gurovic i Covic jesu u dobrim odnosima i to nije nikakva tajna.Sam Gurovic bi mogao da odluci da li zeli da ima svoj klub (clanarina 400e mesecno) ili zeli da bude u nekom drugom klubu,sedenje u upravi kluba ne znam sta ce dobro doneti ni njemu ni klubu.

Edited by Блок_64
Link to comment

Čovića svi sprdaju zbog Dozeta i Bagzija pa je sad rešio da kooptira neka jača imena, al da se pitaju isto kao Bagzi i Dozet.

  • +1 4
Link to comment

Sve je ukazivalo da nema kraja losim odlukama uprave, ali ovo sa Gurovicem je probijanje dna. Kako god, bar nece biti nerviranja vise, jer je on poslednji deo slagalice da me apsolutno ne zanima kraj ove i sledeca sezona.

 

Inace, jedna od stvari zbog koje me sramota sto navijam za Zvezdu i koja me podjednako iznova iznervira svaki put kad pomislim na nju je zabrana najvernijih da se dovode u tim Hrvati i Muslimani. Sad kao savrsen scenario ovih govnarija uprave zamisljam momenat da Partizan dovede Luku Bozica ili jos bolje Musu, pa da nas ubije sa 50 poena Gurovicu u facu.

  • +1 7
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 2. 2. 2024. at 22:38, Heaviside said:

Rek’o je CEO Evrolige da šampion ABA ide sigurno, misleći na nas ili grobare naravno. Ne verujem da će da uzmu gubitnika finala a pobednika ispale, a cenim da i drugi verovatno igra Evroligu pošto izgleda da je zapelo sa Arapima za sledeću sezonu.

Ako kkp ode na f4 i izgubi finale ABA od nas, opet nas nece zvati

Link to comment
25 minutes ago, nahbar said:

Ako kkp ode na f4 i izgubi finale ABA od nas, opet nas nece zvati

Biće oba tima i sledeće godine u EL, i nije ništa KKP povlašćeniji jer nema razloga da bude.

Link to comment
56 minutes ago, booyaka said:

Biće oba tima i sledeće godine u EL, i nije ništa KKP povlašćeniji jer nema razloga da bude.

Zašto si tako siguran? Za Dubai se još ne zna, ali oni nude lovu pojedinim igračima poput Tavareša, dakle za nešto se spremaju. Ako Pariz osvoji EC sasvim sigurno neće odustati od EL. To su potencijalno 2 mesta manje za sadašnje učesnike. Šta ti misliš ko će otpasti ako ne neko od večitih?

Link to comment

euroleague nije takmičenje koje ima jasne propozicije i stavove, izuzev ideje da raste i akumulira kapital;

u tom smislu, ne treba se preterano opterećivati time kako će izgledati takmičenje sledeće sezone, pošto ne postoje opipljive stavke koje mogu da dovedu do xy zaključka.

 

-može da se desi da ubace pomenute nove klubove a da izbace isto toliko onih koji su prvi za odstrel

-takođe mogu i rutinski da prošire ligu i ubace još par duplih kola

 

čini mi se da će stvari postati komplikovanije tek kada se jednom rusi vrate a to svakako neće biti sledeće sezone.

---

 

uglavnom, meni lično je krajnje nepotrebno da brinem o različitim a podjednako verovatnim scenarijima. nekako mi je to povezano sa stavom na prethodnoj strani kako je sezona propala ako se ništa ne osvoji; kao da je sezona super ako se nešto (aba) osvoji, stavi još jedna značka na temu ko je osvojio koliko titula.

 

-> za mene sezona može biti zadovoljavajuća, ukoliko se oseti promena u funkcionisanju: daklem, kontinuitet na poziciji trenera, kontinuitet sa igračima koji prave ili mogu da prave razliku uskoro. pa ako se na takav pristup nadoveže i nekakav trofej,to je super. ako se ponovo krene od nule, nema tog trofeja koji može da učini sezonu uspešnom.

  • +1 4
Link to comment
15 minutes ago, uini said:

euroleague nije takmičenje koje ima jasne propozicije i stavove, izuzev ideje da raste i akumulira kapital;

u tom smislu, ne treba se preterano opterećivati time kako će izgledati takmičenje sledeće sezone, pošto ne postoje opipljive stavke koje mogu da dovedu do xy zaključka.

 

Jebu mu kevu kako ga dobro akumuliraju i rastu.

Od svega sto im dobro ide ovo im ide ponajbolje 😂

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Блок_64 said:

 

Nevezano za Gurovica ali uvek sam za to da nam u klubove vode neki uspesni kosarkasi umesto politicara,limara,politickih dupelizaca,brace od kosarkasa.....

 

Mesto u upravnom odboru je taman tako da niti se placa niti se odlucuje o bilo cemu,zna se ko se za sve pita u klubu.Gurovic i Covic jesu u dobrim odnosima i to nije nikakva tajna.Sam Gurovic bi mogao da odluci da li zeli da ima svoj klub (clanarina 400e mesecno) ili zeli da bude u nekom drugom klubu,sedenje u upravi kluba ne znam sta ce dobro doneti ni njemu ni klubu.

 

kakva je ovo clanarina? 

deca mu placaju toliko da bi trenirala kod njega?

Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Jebu mu kevu kako ga dobro akumuliraju i rastu.

Od svega sto im dobro ide ovo im ide ponajbolje 😂

 

ne ide im sjajno; ipak, mislim da je poslednjih sezona prilično jaka konkurencija, budžeti su veći generalno, ne samo kod vučićevih igračaka.

i ovaj dubai & srodni projekti su takođe vezani za dalje dizanje budžeta.

 

takođe kapiram instinktivno da se u nemačkoj, francuskoj, verovatno i grčkoj / italiji, solidno diže revenue od tv prava, bilo za euroleague, bilo za timove pojedinačno, ako imaju licencu.

 

da ne idem u preterani off, hteo sam samo da kažem očigledno: zvezda još uvek nije uradila basic potez koji je partizan obavio pre dve sezone - kontinuitet trenerskog & igračkog kadra, pa bi za mene to bila najveća pobeda, ukoliko se desi. trofej aba bi uvek prijao ali tek ako se ova primarna stavka ispuni.

  • +1 3
Link to comment
53 minutes ago, fandorin said:

Zašto si tako siguran? Za Dubai se još ne zna, ali oni nude lovu pojedinim igračima poput Tavareša, dakle za nešto se spremaju. Ako Pariz osvoji EC sasvim sigurno neće odustati od EL. To su potencijalno 2 mesta manje za sadašnje učesnike. Šta ti misliš ko će otpasti ako ne neko od večitih?

Koliko vise KKCZ i KKP za narednu EL sezonu toliko vise i Monako, Valensija i Alba kojoj ove godine ističe dvogodišnja licenca. Što se tiče Dubaija, Pariza i Londona ne verujem da će se to desiti pre nego što se ruski klubovi vrate, a kada se vrate onda sledi promena sistema takmičenja i podela na dve divizije, jer sadašnji sistem ne bi istrpeo toliki broj utakmica, a da se i dalje igraju regionalne lige, nacionalna prvenstva i kupovi uz FIBA reprezentativna takmičenja.

Link to comment

Pariz ima novac i zeli da igra EL i EL zeli njih plus deru sve redom u EC. Oni ako osvoje igraju sigurno EL

Edited by MiddleClass
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...