Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, booyaka said:

Ma jok, utakmica ništa ne odlučuje.

 

Ne na tabeli, ali sujete su to. Seti se svinjarije pre 5 godina kad je Budućnost tražila da se cela serija ponovi.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Ne na tabeli, ali sujete su to. Seti se svinjarije pre 5 godina kad je Budućnost tražila da se cela serija ponovi.

Ma ok, ali ne nalazimo se na istim mestima mi i oni u smislu ambicija, mi i komšiluk smo 99,9% učesnici EL i sledeće sezone, njima je zacementiran EC.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Ne na tabeli, ali sujete su to. Seti se svinjarije pre 5 godina kad je Budućnost tražila da se cela serija ponovi.

 

Radije bi ćoki poslao Partizan Rekvijem na eventualnu majstoricu u Moraču nego što bi se mačevao sa Bokanom. Nije više konkurentan.

 

Nisam gledao, obeshrabrilo me kad sam čuo da Top neće skoro.

  • +1 1
Link to comment

Zvezdan Mitrovic vadi odelo iz kredenca i finim pokretima brise prasinu s njega 

 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
15 minutes ago, booyaka said:

Ma ok, ali ne nalazimo se na istim mestima mi i oni u smislu ambicija, mi i komšiluk smo 99,9% učesnici EL i sledeće sezone, njima je zacementiran EC.

To neki info iz Zeleznika? 😅

 

Ako Pariz ili London uzmu EC, a Valensija udje u PO. Ne bih se kladio u tu opciju.

 

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Marco Cake said:

To neki info iz Zeleznika? 😅

 

Ako Pariz ili London uzmu EC, a Valensija udje u PO. Ne bih se kladio u tu opciju.

 

 

 

 

Nemoj da se kladiš to je bolest.

  • Haha 6
Link to comment

Nece se osvojiti nista, kroz nju ce proci krdo stranaca koje sledece sezone nece biti u ekipi i onda opet ajde Jovo na novo:rolleyes:

  • +1 2
Link to comment

To je vidjeno mesecima unazad, redovan na utakmicama u prvom redu, gostovanja na kkcz televiziji, ima odgovarajuću člansku kartu, moralno podoban, domaćin čovek, pravo lice kluba za novu upravu. Verujem da će se naći nešto i za Kešelja. 

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, ducca said:

To je vidjeno mesecima unazad, redovan na utakmicama u prvom redu, gostovanja na kkcz televiziji, ima odgovarajuću člansku kartu, moralno podoban, domaćin čovek, pravo lice kluba za novu upravu. Verujem da će se naći nešto i za Kešelja. 

ipak je u pitanju savet, gde ce biti i rakoc izmedju ostalih a ne da idu u upravu... 

u prevodu nece magistar nidje

  • Wub 1
Link to comment

Битно је да је опљунуо по Душку како није хтио Хауарда и Монекеа. :puke:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...