Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, ZSNj said:

Razumem da si nervozan, ali da toliko nemas kontrolu da dovodis sebe u situaciju da ovde trujes, da bi posle opet morao da molis da te puste na kosarku to ne razumem.


Evo i treći put da vam nacrtam - svaki put kad dr Nebojša nešto slaže u intervjuima, to mora i da se demantuje. Kod mene nema nikakve nervoze, prosto iznosim činjenice koje treba ponoviti svaki put kad ovaj slaže nešto. Šta je tu trovanje?

 

Edit: Pritom nikoga nisam uvredio, osim ako vama priča o pravnom sledbeništvu i prenošenju trofeja sa jednog pravnog lica na drugo nije nešto što smatrate provokacijom, a deluje da je zaista tako, na moje prilično veliko iznenađenje.

Edited by napadaj
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Bućke :lolol:

 

Malopre pročitao intervju koji je izašao danas ili juče i komentarišem nebuloze iz istog.

Dakle.

Povlacis tezu o nelegitimnosti kkcz i pozivas se na pravno tumacenje? U zemlji u kojoj je taj klub urnisan pre toga do tacke gasenja od strane istog tog pravnog sistema. Onda ga isti/slicni opet vozdigli kroz marifetluke kao i hiljade drugih ‘stvari od interesa’ jer je to jbni nacin funkcionisanja drzavnih i inih struktura ove zemlje. Pri tome sveteci se ovim predjasnjim u manjoj oli vecoj meri. I tako u krug.
I ti onda dodjes ovde da se pravis blesav i povlacis jbno pravno tumacenje.

Pa izvini, al provokacija kao takva. 
Pri tome evo na jednoj strani vec izazvala preporuke strucne literature,a zatim i poziv na licno upoznavanje preuzimanje iste. 
Moderaciju i dalje bole patka. Samo ce da pobrisu sve ovo pisanije ko da nista nije bilo.

  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment

Zapravo ne, lepo sam rekao da je ovo sad prava Zvezda, samo da nema toliko trofeja koliko dr Nebojša kaže da ima.

 

Edited by napadaj
Link to comment

Pa imaš za to komentare na vest, "pisma čitalaca", na kraju krajeva verujem i da možeš od kluba da tražiš da demantuje . Ozbiljan je to propust.

 

FMP 2 narativ je isprva bio neduhovit, glup i maliciozan, vreme je učinilo da se u tom smislu ne promeni ništa, osim inteziteta.

 

Ali ok, evo demantovao si. 

Link to comment

Ko nam je ostao da se dovede kao startna cetvorka posto su Mirotic i Sengelija ispalili?

 

Nece valja Kaminski ili tako neki polovnjak?

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

Pa imaš za to komentare na vest, "pisma čitalaca", na kraju krajeva verujem i da možeš od kluba da tražiš da demantuje . Ozbiljan je to propust.

 

FMP 2 narativ je isprva bio neduhovit, glup i maliciozan, vreme je učinilo da se u tom smislu ne promeni ništa, osim inteziteta.

 

Ali ok, evo demantovao si. 

 

 

Ne može, B92 zabranjuje komentarisanje izjava dr Nebojše.

 

Možeš da komentarišeš glad u Nigeriji, rat u Somaliji, krizu na tržištu nekretnina u Hong Kongu, požare u Australiji, zločine hrvatskog sveštenstva nad decom, rat u Ukrajini, inflaciju, influensere, sve živo... Osim izjava dr Nebojše i njegovih saopštenja.

Edited by napadaj
Link to comment

Zli jezici kazu da je Knez snimao Dal si ikada mene voljela spot na pratemeljima zaduzbine Nebojsine

Edited by Plajvi
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Zapravo ne, lepo sam rekao da je ovo sad prava Zvezda, samo da nema toliko trofeja koliko dr Nebojša kaže da ima.

 

 

imas druge topike za lecenje kompleksa. ta prica koju potezes je, uostalom, vise puta ispricana na forumu i ti to dobro znas.

 

ovo sto radis je klasican flejm, samo se vise niko ne peca.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Kompleksi :lolol: Kako te nije sramota da potežeš tu debilnu priču?

 

Čuj flejm to što se ukazuje da dr Nebojša laže po ko zna koji put. Ne može da se komentariše tamo gde su objavljene, ovde se skače u oči, dakle da se pusti da sto puta ponovljena laž postane istina? Neće moći.

 

 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, napadaj said:


dr Nebojša

 

2 hours ago, napadaj said:

 

 dr Nebojše.

 

 

9 minutes ago, napadaj said:

 dr Nebojša

 

 

 

jednom si vec dobio permban na kosarci zbog doticnog, i ne mislim da bi bila prevelika steta da ga dobijes ponovo. ali onda ces mesecima da kukas po celom forumu da te vrate na kosarku. pa da ne bismo mesecima citali tvoju kuknjavu prizovi se pameti pre nego sto te opet banuju ovde

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...