Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, Ros said:

 

ako dosad nije naucio, sumnjam da ce tu biti nekog velikog poboljsanja. 

 

Loše sam se izrazio, mislio sam prvenstvo na slobodna bacanja, jer kao centar neretko se ide na liniju...

Link to comment
4 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Ne treba davati ocjenu šta ovaj radi nakon snimka treninga od par minuta, i to uvijek idu one uvodne zajebancije i pripucavanja. Na klipu sa treninga npr. Yago i Nedara pimplaju loptu. Na snimku treninga pred Baskoniju, baš je Gillespie šutirao samo slobodna bacanja.

 

najbolji je onaj snimak gde Yago iskazuje zanimanje za protivpožarnu zaštitu :D

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

najbolji je onaj snimak gde Yago iskazuje zanimanje za protivpožarnu zaštitu :D

 

Mnogo smešno indeed. Potpuno je bio šokiran o čemu se radi, toga valjda nema po favelama.

  • -1 3
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

najbolji je onaj snimak gde Yago iskazuje zanimanje za protivpožarnu zaštitu :D

Proveravao da li radi, valjalo ugasiti Nemanju 🔥

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
9 hours ago, Ted said:

 

najbolji je onaj snimak gde Yago iskazuje zanimanje za protivpožarnu zaštitu :D

 

najjace je kad rokas dolazi i klepi mu jednu zausku :D

 

  • Haha 2
Link to comment
9 hours ago, assignment said:

 

Loše sam se izrazio, mislio sam prvenstvo na slobodna bacanja, jer kao centar neretko se ide na liniju...

 

zelim da verujem da janis to vidi i zna, i da se radi na tome. 

Link to comment

Moram da priznam da sam malo potcenio Sferoa, imao je par hrabrih poteza koji su se dobro pokazali: kapiten je značajan broj minuta igrao na dva i Luku je vratio na 4.

Igrači mu veruju i deluje da je dobar odnos u ekipi.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, booyaka said:

Moram da priznam da sam malo potcenio Sferoa, imao je par hrabrih poteza koji su se dobro pokazali: kapiten je značajan broj minuta igrao na dva i Luku je vratio na 4.

Igrači mu veruju i deluje da je dobar odnos u ekipi.

Luka na 4, Simonović i Šabaz pušteni, ali pre svega je uveo neki red u smislu uloga i minutaže, Duško je imao vrlo čudne rotacije sa previše igrača. Rokasa vrlo lepo koristi, uveo je akcije za njega kao spoljneg igrača, a onda ga koristio i na 4. Dobar mi je Sfero, nadam se da ostaje na duže mada je to kod Čovića SF.

  • +1 7
Link to comment

Sfero ako ništa, ima jasnu viziju i svi potezi koje je povukao su u skladu sa njom. Selekcija sa početka sezone je bila skroz konfuzna, nešto je uspeo da ispegla, nešto nije moguće ovako u hodu.

 

Inače, meni ne smeta ako je Čović insistirao na Bjelici i Teu. Ovaj klub igrače sa takvim karijerama nije imao nikada i njihov povratak i završetak karijere ovde je benefit u dosta širem smislu od rezultata u jednoj sezoni. Baš bih se iznenadio da Duško nije bio u stanju to da vidi.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...