Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

sustinski treba ukinuti ta pitanja novinara, veciniski budu glupa, a ako se i zakaci da se pita precizno nesto u vezi kosarke, onda ide divljanje trenera u fazonu, sta sad ces ti da me da ucis koju taktiku da igram i koji igraci koliko da igraju.. :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

 

Na vreme stvaramo hemiju, posle 2/3 odigranih meceva u EL, realno jedinom bitnom takmicenju...

 

Koje crne dobre utakmice i hemija, izgubili smo od Liona i Albe, izgubili smo 10ak napetih zavrsnica, bili i ostali luzeri kao i proslih sezona. Jedino dobro ove sezone je sto dobijamo kuci Partizan iako su dosta bolji, da im splasne lozenje bar na kratko. 

Ajde onda da odemo po kanap i da se besimo kolektivno.

Link to comment
2 hours ago, Jesper23 said:

Po meni Sfero radi najbolji mogući posao, mislim da je izvukao apsolutni maksimum iz ovakve ekipe. Raduje što znamo zateguti odbranu kad treba. Raduju i solidne minute Tobija, napokon kod preuzimanja nije djelovao kao bambi na ledu, a bekovi Valensije nisu nejač i sirotinja, već fizički ozbiljne zvjeri. Nadati se da će se pojaviti u drugom dijelu sezone, bukvalno bi nam to moglo napraviti ozbiljnu razliku i spasiti cijelu sezonu.

Ekipa se polako dize, to se vidi. Da budemo iskreni, gore i nije moglo. To pricam kako je tim raspusteno izgledao pa je normalno da dodje i bolji deo.

 

Realno tim je krsh, ovi dodati igraci ne donose kvalitet, vec kvantitet.  Tu mislim za EL nivo..cak i da se dignu, kad dodje povuci i malo ga potegni momenti, ne verujem u ovaj tim. 

 

Za sledecu sezonu ako ode Top, ovu upravu treba motkama izbaciti. Onda je njegovo dovodjenje extremno bespotrebno bilo za sve.

Link to comment
8 minutes ago, Shaq said:

sustinski treba ukinuti ta pitanja novinara, veciniski budu glupa, a ako se i zakaci da se pita precizno nesto u vezi kosarke, onda ide divljanje trenera u fazonu, sta sad ces ti da me da ucis koju taktiku da igram i koji igraci koliko da igraju.. :fantom:

Pa, realno ideja kzs je da postoje sportski novinari od integriteta i znanja materije da mogu da pitaju vaspitano trenere i igrace neke stvari, izguraju svoje samouvereno do kraja, a da cak i velicina kao sto je Obradovic razmisli da li treba da se kurci onako kako to trenutno radi, jer jelte, time ce da mozda dobije malo negativnog publiciteta.
Al s obzirom da niko ni ne cita te medije gde ovi pisu, niti se isti trude da redovno pisu, moze se i Sferu i Zeljku i svima ostalima da pljucnu sa visine.
Mislim, u normalnom okruzenju i ti novinari pomazu trenerima i igracima.

Ne pratim nba konferencije, al bih ovako na slepo rekao da su to neke druge sfere odnosa novinari/treneri/igraci. Doduse, vrv i tamo ima podjebavanja.

Link to comment
27 minutes ago, Marco Cake said:

Ekipa se polako dize, to se vidi. Da budemo iskreni, gore i nije moglo. To pricam kako je tim raspusteno izgledao pa je normalno da dodje i bolji deo.

 

Realno tim je krsh, ovi dodati igraci ne donose kvalitet, vec kvantitet.  Tu mislim za EL nivo..cak i da se dignu, kad dodje povuci i malo ga potegni momenti, ne verujem u ovaj tim. 

 

Za sledecu sezonu ako ode Top, ovu upravu treba motkama izbaciti. Onda je njegovo dovodjenje extremno bespotrebno bilo za sve.

To u suštini ne zavisi od nas već od njegove pozicije na draftu, gotovo sigurno je lottery pick, što u prevodu znači da sigurno ide.

 

Ekipa je ozbiljno loše selektirana, mislim da je zamišljeno da Šabaz i Tobi budu startne i provjerene opcije na 1 i 5 a dobili smo sasvim suprotno, čak ni epizodne uloge nisu odradili. Da ova ekipa ima domaći parket tipa Albe, mislim da bi bili na sličnom skoru kao Alba. Pa Jago bi bio u roosteru samo kod nas i možda Alba/Asvel, a kod nas je na sve to nosilac igre. Uz svo poštavanje prema njegovom liku i djelu, fizički limiti su preveliki. Opet, sva sreća pa je on tu, morali bi krpiti sa Davidovcem na pleju, da ga nema :D

Edited by Jesper23
  • +1 2
Link to comment

smart sutira 5 trojki po mecu..

el 2/17 na 3 tekmou

aba 3/9 na 2 tekmou

long story short, ja bih vise ubacio nogom da sutiram.. #samokazem :fantom:

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Marco Cake said:

Ajde onda da odemo po kanap i da se besimo kolektivno.

 

Necemo ali ne treba ni da se zanosimo stvaranjem kao neke hemije kad imamo jos jednu u nizu sezona gde smo se nadali (borbi za) top8 tj. sad top10 a dobili smo jos jednu sezonu patnje i nerviranja. 

  • Tužno 1
Link to comment
10 hours ago, April said:

 

Živ nisam da vidim te novine za koje Rajko, kao, piše

 

Evo ih:  https://srpskatelevizija.com/2024/01/13/u-stark-areni-odigran-veciti-derbi-kosarkasa-u-okviru-euro-lige/

 

Nije napisao ništa tri nedelje, u međuvremenu prošao još jedan derbi i sila EL tekmi, ali zato preslišava Grka na konferencijama. Valjda da mu se slegnu utisci, pa će onda natenane. 

 

rajko je bolestan, drago mi je da uopste ide na utakmice.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

rajko je bolestan, drago mi je da uopste ide na utakmice.

Pa nek ide, ali ne mora da postavlja pitanja, kao npr. ono Itudisu kad ga je pitao,da li Bjelica trenira sa timom,pa je ovaj čitao čitav roster i pitao ga na koga misli.

A pisao sam i ranije, problem je što smo spali na Rajka i Radu.

Mada ima neki momak iz NS koji postavlja smislena pitanja, uglavnom.

  • +1 2
Link to comment

Navodno pokušavamo da produžimo Rokasa. Šta je sledeće, sklapanje izbalansiranog rostera umesto kupovine po principu bacimo katalog na pod pa gde se otvori?

 

Izgleda da je svetoj upravi ozbiljno naštetilo ovo odugovlačenje s doselekcijom pa sad malo kupuju naklonost.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...