Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Odlično šibanje protiv fizički jake ekipe, niko se nije skrljao, Nedović on fire, Smart i Tobi korisni - za večeras više nego dobro, naročito odmah nakon derbija.

 

Od Smarta sam očekivao da pogađa otvorene šuteve i bude tanak u odbrani, a dečko je za sada zapravo korisniji u defanzivi. Dobro brani jače igrače, ne zapinje puno u blokovima, ne otresu ga lako. Samo malo da stekne samopouzdanja u napadu pa da vidimo koliko stvarno može da bude koristan na ovom nivou.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Hele said:

Pljuvao sam Nedovica, on dao 27 i vodio nas do pobede. Koga da pljujem za vreme meca sa Barsom?

Komplet ekipu i Sfera.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Odjeba Sfero onu matoru drtinu, potez večeri.:hail:

 

Molim, bez ovoga. Rajko je dobar čovek koji iskreno živi za Zvezdu. Gleda sve utakmice i fkcz i kkcz, ne pravi razliku da li je Kls, Evroliga, uvek je tu.

  • -1 1
Link to comment

@Nikodije Kakve to veze ima sa njegovim preglupim pitanjima i opservacijama? Mani me te patetike majke ti...

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 1
Link to comment

Gotovi ste kad dodjes Bujaka da vam održi lekciju iz odnosa trenera prema novinarima™

 

Nego šta je pitao ovaj put?

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Jedino kad bi bio neko ko to radi sa visokim procentom uspesnosti, onda bi nekako bilo ok.

 

Ali kada bi to znao, igrao bi u NBA-u, ne u Zvezdi.

 

Zvezdi ne trebaju ti Vil Bartoni, mora da gaji drugaciji stil igre.

 

56% za 2, 36% za 3, koji ti sport gledaš? Nije najbolje na svetu, ali je svakako daleko od silovanja. 

 

Zvezdi treba neko da daje koševe, Nedari očigledno ne ide loše. 

 

Treba biti poprilična košarkaška neznalica pa ne ceniti što radi za tim ove godine (kad je zdrav). 

 

 

  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...