Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Ros said:

kad je uvedeno pravilo da igrac moze jednom da vodi loptu u svojoj polovini, i jos jednom u protivnickoj? :D

 

 

 

 

 

 

I kod tehnicke za Sfera Aleksi ispada lopta pa je hvata i dodaje Naneliju. Nevjerovatno da ove situacije nisu uzivo vidjele sudije....

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

bio covek 6 meseci tu, al dovoljno da vidi sa cime se borimo..

iako smo ga lansirali da do kraja karijere igra u realu i dalje prati zvezdu..:fantom:

image.png.4d391d5fbde984e398086a1ea437ac1b.png

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, Djolle said:

Ne mogu tačno sa se setim situacije, ali ovo kako si opisao, nije prekršaj. 

 

btw, još jedan tekst sličan onom Plavšićevom, https://nova.rs/sport/evroliga/crvena-zvezde-najbolji-tim-u-istoriji-porazi-asvel-alba/

 

Pravi roling da izbjegne naseg igraca koji se zaletio da faulira Aleksu. Aleksi dok se okrece driblingom oko naseg igraca ispada lopta i hvata je i prosljeduje je Naneliju valjda. Moguce da je dozvoljeno jer je bio u driblingu...

Edited by MiddleClass
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, garmonbozia said:

Nisam gledao utakmicu, vrlo verovatno.


nebaždaren je on 

 

svako bi voleo da ga ima u svojoj ekipi i mrzeo u tuđoj :D 

Da je to govno u mojoj ekipi prestao bih da gledam istu istog sekunda.

  • +1 2
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

mi smo u 4/4 primili fakticki 9 trojki (7 trojki + 2 puta im dodeljena po 3 bacanja) i jedna dvojka kamenskog, i gotovo sve otvorene a sve kao posledica debilne odbrane sa udvajanjem dva niska na  kamenskom..

znaci em sto moze iz mesta da sutne preko dva nasa beka em na trojci stoje na vetrometini™ panter, naneli, avramovic itd 

znaci bukvalno luz-luz™ situacija, i grk je bio istrajan da se to igra u celoj 4/4.. pakao:isuse:

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Da je to govno u mojoj ekipi prestao bih da gledam istu istog sekunda.


Navijas za klub koji vodi Nebojsa Covic. Dozvoli da izrazim malu sumnju u tu vrstu etike.

  • +1 6
  • Wub 1
  • Haha 2
  • -1 3
Link to comment

Opasna .uda Yaga da zavrsi akciju toliko ranije. Brat je na baterije, skroz lud kad mu das kljuceve tima u ruke. Vrhunska utakmica 30minuta i energija. 

 

Kad bi to ponovili u EL bilo bi super...

  • +1 1
Link to comment

Nadolazeci uraganski orgazam Cukic Dejana, kolorizovano 

Vise mi se svidja ovaj momenat nego Tegijev bluz posle Nedovica 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
2 hours ago, Marco Cake said:

Opasna .uda Yaga da zavrsi akciju toliko ranije. Brat je na baterije, skroz lud kad mu das kljuceve tima u ruke. Vrhunska utakmica 30minuta i energija. 

 

Kad bi to ponovili u EL bilo bi super...

 

Nisu muda, nego loš decision making i deficit iskustva. Svejedno, kad ispadne ovako, momak je zaslužio sve zasluge. 

  • +1 1
  • -1 3
  • Tužno 3
Link to comment
9 hours ago, Shaq said:

naslednik polupanog zexa..

 

 

 

Luka je idealan za neku novu emisiju kabinetskog tipa.

U nastavku je pričao kako zbog nekih stvari koje je radio, nikad neće da se javi Trifunoviću i pruži mu ruku kad ga sretne, ali ispričaće nekog sledećeg utorka, neuralgična situacija u društvu, gravitira, trt-mrt.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, J.R. Cash said:


Navijas za klub koji vodi Nebojsa Covic. Dozvoli da izrazim malu sumnju u tu vrstu etike.

Ja sam DOSLOVNO prestao da idem na stadion nakon one utakmice Zvezda-Partizan kada se maloumnici po ciči zimi i snegu gađali igrače Partizana čime su stigli pa ovi na poluvremenu nisu mogli u svlačionicu, a u halu sam prestao da odlazim od polusezone prošle godine, jer mi je pun kurac doktora robotike.

A to su dve stvari među par koje najviše volim u životu.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...