Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Heaviside said:

fala mada mi cestitke navijacima nikad nisu bile jasne :D

Dobro ste sibali u minusu, sad vec standardno za ovu sezonu, sa tim da je Ledej presao granicu za moj ukus.


Nisu navijači zaslužni za pobedu, ali ono, forumaški fer-plej, svakako bolje od pokrale nas sudije...  

  • +1 1
Link to comment

Dobar je Yago. Midl preteruje. Prvi put igra Evroligu, doveden kao treći plej i to na trogodišnji ugovor. Ja bih bio srećan da treći plej Partizana (Jaramaz?) ima takav doprinos. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Ratamahatta said:

Jago k'o ja kad igram my player u NBA 2K10, samo sto ja nisam crnac, a on ne stigne u Bobcatse 

Ovaj Jagov kos je da se zapita Zelimir. U 9/10 slucajeva EL odbrane ga smecuju i nema ni promil sanse za ovakav kos iz muda.

Nego da l se ovi nasi dripci pitaju sad i analiziraju kolko su srece imali i kolko su bili blizu poraza

  • +1 6
Link to comment

Sasvim solidna uvertira za finale kupa koje se igra u onom podrumu gde je Knez snimao spot za mene voljeeela kaotebeja

  • Haha 7
Link to comment
9 minutes ago, Djolle said:


Nisu navijači zaslužni za pobedu, ali ono, forumaški fer-plej, svakako bolje od pokrale nas sudije...  

najjace da nakon ovakvog sudjenja pishete  kako su vas pokrale..:fantom:

  • Haha 4
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

Dzoel slavljenik onako zakucava, a nisu se sjetili ni tortu da mu donesu...

 bitno da je za raduljicu u milanu bilo torte..:fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Prestanite da jebeno spuštate tenziju i nastavite da se svađate

Edukovao vas Sfero 35 min, imao sam spremljeno likovanje. Al, zasrao na kraju, pa propade, jbg. Sreca sto se Avram nije prekrstio jos jednom, pa ostade trojka na obrucu.

Mora to posvecenije :)

  • Haha 5
Link to comment
24 minutes ago, MeanM@ said:

Evo, ja se pitam jel jeste ili nije ovaj rezon? Jel vredna pobeda toga? Jel to sport u danasnje vreme? Sta ja previdjam u tom stavu? Osudio bih iz prve slicnu podrsku trenera igracu tima za koji navijam. Po cenu gradjenja kakvog god uspeha.
Bilo bi lepo imati konsenzus oko ovoga, inace ni ovaj forum nije nista vise od portal komentara.


Nema šta da se pitaš, seti se šta je radio Vujošević, sve je to ista priča. Oreol nedodirljivosti, zbog uspeha koje su ostvarivali kao treneri, im dozvoljava da se ponašaju kao da je ovo niihova prćija. 

U našem taboru su treneri uglavnom brzo potrošna roba pa je za te prljavštine zadužen Čović, nešto se ne sećam da je Radonja, Ivanović, Tomić, Alimpije ili neko peti imao slične nastupe. 

  • +1 7
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

najjace da nakon ovakvog sudjenja pishete  kako su vas pokrale..:fantom:


Utakmice se gledaju emotivno, svako vidi greške na štetu tima za navija, pa i ja nisam izuzetak. Ovako nakon utakmice, rekao bih ok suđenje u odnosu na težinu samo utakmice, nije ovo lako suditi. Pukl je car, klonirao bih ga u još 2 primerka i dao bih mu da sudi svaki derbi.

  • +1 5
Link to comment

 

2 minutes ago, MeanM@ said:

Sreca sto se Avram nije prekrstio jos jednom, pa ostade trojka na obrucu.

Mora to posvecenije :)



Knjiga pod jastukom, vera sa naukom
Verujem, nije mi potreban Bog

:fantom:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...