Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, John Coltrane said:

Da postoje sudije, u svakom derbiju bi onaj šljam upisao 5 ličnih do poluvremena. Trenerova odbrana je deo psihologije podilaženja navijačima i raspirivanja još veće mržnje&tenzije. Daje mu odrešene ruke da sledeći put udari još jače. 

Evo, ja se pitam jel jeste ili nije ovaj rezon? Jel vredna pobeda toga? Jel to sport u danasnje vreme? Sta ja previdjam u tom stavu? Osudio bih iz prve slicnu podrsku trenera igracu tima za koji navijam. Po cenu gradjenja kakvog god uspeha.
Bilo bi lepo imati konsenzus oko ovoga, inace ni ovaj forum nije nista vise od portal komentara.

  • +1 2
Link to comment

čestitke normalnim ciganima, pogotovo meanme i malo manje heavisideu.

 

eleniku čestitke, ali isto manje nego ovima, ali on je klasičan cigan velikog srca, ne mogu da ga mrzim iako je patkometraš.

 

@MeanM@ što se tiče Ledeja, svaki trener će zaštiti svog igrača, neću opet da se vraćam na priče koliko je prljavih igrača prošlo kroz oba kluba i treneri su ih uvek branili. Da li je ispravno ili ne, nisam siguran

Edited by garmonbozia
  • +1 1
  • Wub 1
  • -1 1
Link to comment

Nedović i Teo nisu skroz fit ,tako da je bilo bitno samo pobediti i zadržati prvo mesto na tabeli . Mitrovic takođe u kanalu posle povrede , sa ova tri igrača na nivou ipak je druga priča .

  • +1 3
Link to comment

Pobeda k'o pobeda, desava se fazon 5x po sezoni deceniju unazad 

Partizan pobedio u opstinama Stari Grad, Vracar i Savski Venac, na Novom Beogradu se ponavlja zbog tehnickih neregularnosti 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

čestitke normalnim ciganima, pogotovo meanme i malo manje heavisideu.

 

eleniku čestitke, ali isto manje nego ovima, ali on je klasičan cigan velikog srca, ne mogu da ga mrzim iako je patkometraš.

ali malenog tela

  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment
4 minutes ago, garmonbozia said:

čestitke normalnim ciganima, pogotovo meanme i malo manje heavisideu.

 

eleniku čestitke, ali isto manje nego ovima, ali on je klasičan cigan velikog srca, ne mogu da ga mrzim iako je patkometraš.

 

@MeanM@ što se tiče Ledeja, svaki trener će zaštiti svog igrača, neću opet da se vraćam na priče koliko je prljavih igrača prošlo kroz oba kluba i treneri su ih uvek branili. Da li je ispravno ili ne, nisam siguran

fala mada mi cestitke navijacima nikad nisu bile jasne :D

Dobro ste sibali u minusu, sad vec standardno za ovu sezonu, sa tim da je Ledej presao granicu za moj ukus.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

sa tim da je Ledej presao granicu za moj ukus.

Nisam gledao utakmicu, vrlo verovatno.


nebaždaren je on 

 

svako bi voleo da ga ima u svojoj ekipi i mrzeo u tuđoj :D 

Link to comment

A sada utisak nedelje omfg kako to kako to kako to, pa onda tri i po godine teoretisanja i cudjenja kako SPS pobedjuje u Surdulici, pa onda kako su sredovecni mudri i jaki, a mladi plisana govna, partizanovci gospoda a zvezdasi seljacine u svemu uvek i svugde, uz cokoladne mrvice, cimet i pogresne pretpostavke kako ce se zavrsiti koja serija uz neizbezan plot twist u kojem su i Severina i Rozga lezbace 

 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

fala mada mi cestitke navijacima nikad nisu bile jasne :D

Dobro ste sibali u minusu, sad vec standardno za ovu sezonu, sa tim da je Ledej presao granicu za moj ukus.

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...