Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

grk je celu utakmicu igrao udvajanja kaminskog sa dva niska, ostavljajuci livadu suterima spolja, do cetvrte cetvrine su promasivali, a u cetvrtoj poceli sve da ubacuju..

veliki minus za grk, sta je hteo, ne zna ni sam zevs..

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment

Ovde niko ne radi na smirivanju tenzija. Naprotiv. Zeljko opravdava Ledejevu srcanost. Sve je to borba. Pa spomeni makar da je onaj lakat nepotreban. Ajd ovo ostalo nek je zar borbe. Zbog njega, nece sutra da uradi slicno. 

Cak i ovde na forumu, jezive razlike. Ko da su se dve utakmice gledale. Tuga.

Edited by MeanM@
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Shaq said:

grk je celu utakmicu igrao udvajanja kaminskog sa dva niska, ostavljajuci livadu suterima spolja, do cetvrte cetvrine su promasivali, a u cetvrtoj poceli sve da ubacuju..

veliki minus za grk, sta je hteo, ne zna ni sam zevs..

a ne znaš ni ti

svakako si prognozirao lagni poraz zato ćuti

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Brani Ledeja stalno, i to nakon što je ranije teško povredio dva igrača... stalno pokvarenim kontaktima kači igrače nakon šuta (kao Gidru večeras). Baca se u noge igračima, a u napadu često flopuje. Veća bitanga nije kročila na parkete po Srbiji... 

  • +1 5
  • Haha 2
  • Hvala 2
Link to comment
Just now, kralj said:

Stručna analiza đure: Ja mislim da je sad u svlačionici rusvaj, pevaju.

nemoj tako, analizirao je strucno onaj napad kad nismo mogli da prevededmo loptu. kaze ne moze da veruje da teodosic i jago ne mogu da je prenesu. njih dvojica bila na klupi.

  • Haha 3
Link to comment
12 minutes ago, pantelia said:

Dobili

 

Nakaza iskljucena

 

Sve kako valja

 

Aba prioritet itd

 

 

Da dodam i da GTR (B)eda 92 suze roni

 

divota

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, munze said:

Vratija si se sime

:D


Ma nema bog zna sta vise ni da se kaze ni da se procita, jbg

Jebeni kontinuum besmisla 

  • +1 1
Link to comment

Da postoje sudije, u svakom derbiju bi onaj šljam upisao 5 ličnih do poluvremena. Trenerova odbrana je deo psihologije podilaženja navijačima i raspirivanja još veće mržnje&tenzije. Daje mu odrešene ruke da sledeći put udari još jače. 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Pišu se 2 boda.

I šta kaže struka, valja li Jagodica.

Sfero zabagovao u četvrtoj, kao i Nedović i Teo.

Preko puta Gtr klasik. Dno dna.

Link to comment

Poz komšije, čestitam na pobedi, nismo zaslužili da preokrenemo, iako smo bili bolji u drugom poluvremenu i našli rešenja za agresivnost i udvajanja dole, Čestitam @MeanM@ na racionalnom komentarisanju, jedan od retkih koga ne ponesu emocije u oba tabora.

Slažem se i sa ovima što kažu da je Partizan favorit u seriji na 3 dobijene, mada biće ogroman pritisak i jako teško za suđenje. 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...