Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Sfero sjebo malo komentum losom petorkom

2 minutes ago, John Coltrane said:

Što je ovo faul Nedovića na Panteru?

Pa usao u njegovu vertikalu. Jedino to vidim. Mekano, moz se svira, a i ne mora. 
Jeste faul.

Edited by MeanM@
Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Što je ovo faul Nedovića na Panteru?

povredio mu tanana osecanja..

kako kad mi gostujemo, sudije nikad ne navlace da se spusti ispod 20 razlike.. to je redovna praksa poslednje tri godine

  • +1 2
Link to comment

duplo su jaci a sudije ne prestaju da jedu govna..

smit, andjusic, tristan van protokola.. ponitku, jaramaza i koprivicu ni ne koristi.. bahato..:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Trebalo je ovde da bude 20 + razlike ,taman navukle malo sudije i smanjile razliku.

Drugo cu  preskočiti ,smanjiće razliku ali mislim da dobijamo par razlike .

  • +1 1
Link to comment

@Milošica

Deder objasni sto je namerni? Mozda previdjam nesto. Poslednji igrac? PJ u prednosti? Pri tome mu je uvatio ruku u polugu, sto u ovoj situaciji i pri padu nije naivno. 
Apsolutno sam rad izbaciti navijacki momenat iz tumacenja

Link to comment
Just now, booyaka said:

Govno jedno neopevano smrdljivo.

laktom ga udario u tu stranu gde je imao povredu rebra.. eto cime se gospoda™ sluzi

Link to comment

@MeanM@

 

Možda zbog onog kontakta nad Panterom. Nisu ni sami bili sigurni. Videli 20 razlika i opalili. Na 10- ne bi ni za vas ni za nas. Kasnije onaj faul Kabokla i to je to.

 

Ima gadnih postova na našoj temi, ali ovo što se piše na vašim utakmicama na derbijima kad je neki loš period utakmice je van pameti.

 

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

@MeanM@

 

Možda zbog onog kontakta nad Panterom. Nisu ni sami bili sigurni. Videli 20 razlika i opalili. Na 10- ne bi za vas ni za nas. Kasnije onaj faul Kabokla i to je to.

 

Isto sam pomislio kad su Kaboklu svirali faul za ‘guranje’ Mitrovica. 
Serem im se u posao kad im rezultat utice na kriterijum, uzasava to. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

@MeanM@

 

Možda zbog onog kontakta nad Panterom. Nisu ni sami bili sigurni. Videli 20 razlika i opalili. Na 10- ne bi ni za vas ni za nas. Kasnije onaj faul Kabokla i to je to.

 

Ima gadnih postova na našoj temi, ali ovo što se piše na vašim utakmicama na derbijima kad je neki loš period utakmice je van pameti.

 

Pročitaj ti još jednom zadnjih par stranica na vašoj temi pa dođi da se izvineš. Prihvatićemo izvinjenje, nije problem.

  • +1 1
Link to comment

Namerni Hangi veze nema sa životom, PJ je dobar momak, ne mogu da zamislim da je imao zle namere, mada ponuđeni odgovori na pitanje šta je hteo sa ovim držanjem Hange dok se baca na stranu na koju rame nije predviđeno da se savija, sumnjam da mu se dopadaju.

 

Faul Nedovića je čist. I Panter ga je tu iskusno navukao.

 

Teo naravno doktor. Kad se obrije, u lavabou ostane košarke koliko ovi ostali imaju u porodičnom stablu. 

Edited by kralj
  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, assignment said:

Verovatno kontakt nogom?

 

16 minutes ago, levi said:

 

pokupio ga nogama u doskoku

 

16 minutes ago, MeanM@ said:

Sfero sjebo malo komentum losom petorkom

Pa usao u njegovu vertikalu. Jedino to vidim. Mekano, moz se svira, a i ne mora. 
Jeste faul.

 

16 minutes ago, Shaq said:

povredio mu tanana osecanja..

kako kad mi gostujemo, sudije nikad ne navlace da se spusti ispod 20 razlike.. to je redovna praksa poslednje tri godine


 

Daleko je ono bilo od “kupljenja”, minimalan kontakt koji je sudija samo čeka da svirne.

Link to comment
36 minutes ago, levi said:

kako se Pukl baca da spreči ono smeće da ne napravi drugu nesportsku :hihi:

Pukl u fazonu bato nemoj igro sam te plus koševa 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...